EFL مسخره ویگان صاحب ادعا می کند که Covid-19 بحران مقصر باشگاه را اداره

مالک ویگان سرزنش کرده Covid-19 بحران برای تصمیم بحث برانگیز برای قرار دادن قهرمانی باشگاه به دولت.

صحبت کردن در یک بیانیه صادر شده از طریق لندن با روابط عمومی, Au, یونگ, وای کی صاحب بعدی رهبر صندوق ادعا کرد این بیماری همه گیر “اساسا تضعیف” هر گونه تلاش برای اجرای این باشگاه با موفقیت. او گفت که مدیران منصوب شدند به “اطمینان از بقای آن”.

Au یونگ یک تاجر چینی خریداری این باشگاه در مه 29 از هنگ کنگ بر اساس کنسرسیوم بین المللی, سرگرمی, شرکت, ماه پس از همه گیر تبدیل شده بود به یک بحران بین المللی قرار داده و این باشگاه را به دولت تنها چهار هفته پس از تصاحب کامل شد.

“ما خریداری ویگان با بهترین نیت: برای ایجاد یک تیم است که می تواند این باشگاه را به لیگ برتر, و من باید سرمایه گذاری بیش از 40 میلیون دلار,” Au یونگ گفت. “متاسفانه Covid-19 بحران به شدت تحت تاثیر افراد و کسب و کار در سراسر جهان و قهرمانی باشگاه های فوتبال که تکیه بر طرفداران آینده از طریق گردان مستثنی هستند.

“این است و اساسا تضعیف توانایی ما برای صندوق ویگان و پس از تلاش برای پیدا کردن یک راه حل است. در پایان در زمان تصمیم گیری دشوار برای قرار دادن باشگاه به دولت برای اطمینان از بقای آن.

“مدیران در حال حاضر انجام همه چیز آنها می توانند برای پیدا کردن یک مالک جدید خواهد شد که تضمین آینده از ویگان به خاطر بسیاری از هزاران اختصاص داده شده Latics طرفداران و جامعه محلی است.”

چگونه آنها ایستاده قبل از هر گونه امکان کسر امتیاز

خشمگین ویگان هواداران در واکنش به ادعاهای با اشاره به این که بین المللی بحران بهداشتی در حال حاضر شده است در جریان کامل برای ماه زمان او خریداری باشگاه و تاثیر بر امور مالی باشگاه به خوبی شناخته شده است.

ویگان بازیکنان موافقت کرده بود در تاریخ 16 آوریل به تاخیر 30 درصد از دستمزد خود را به مدت سه ماه در این باشگاه می دانست که حتی اگر این فصل قهرمانی از سر بازی را به بازی در پشت درهای بسته و در نتیجه محروم کردن آن از با ارزش matchday درآمد.

Au یونگ بیانیه آمد و به عنوان ویگان رزمندگان rugby league club ظهور به عنوان یک خریدار بالقوه خود را آماده نبرد همسایگان و باشگاه فوتبال را مدیران تایید آنها بود که تا کنون دریافت مدرک کمک های مالی از سرمایه گذاران آینده نگر از مجموع 50 که فرستاده شده اند عدم افشای توافق نامه.

از آن تایید شد که 75 کارکنان پشتیبانی شده کار برکنار شده در روز دوشنبه و ارشد مدیران باشگاه به توافق کار برای هیچ چیز تا زمانی که این وضعیت حل شود. Furloughed کارکنان به علت بودند به طور کامل پرداخت می شود در روز سه شنبه و بازیکنان در خط به دریافت 20 درصد از حقوق خود را.

جرالد Krasner از مدیران Begbies Traynor گفت: آنها تا به حال نیز به دادگاه تجدید نظر علیه این باشگاه 12-کسر نقطه برای ورود به دولت.

رزمندگان که به اشتراک گذاری این ورزشگاه DW با ویگان تصمیم به رفتن با علاقه خود را در روز سه شنبه. پیشنهاد رهبری سوپر لیگ سمت رئیس ایان Lenagan سابق رئیس هیئت فوتبال انگلیسی لیگ برتر (EFL), تاجر محلی گری Speakman و Daryl Eales, رئیس سابق آکسفورد متحد و حمایت از شورای محلی.

“ما قویا بر این باورند که ویگان بهتر است که به صورت محلی و متعلق به” رزمندگان’ در بیانیه ای گفت. “به عنوان پایداری و مالکیت این ورزشگاه به همان اندازه مهم است برای هر دو باشگاه ما در حال حاضر در حال کار با ما دیرینه مشاور KPMG و صحبت کردن با خارجی احزاب است.

“ویگان رزمندگان و ویگان هر دو محلی ورزشی موسسات و آن این است که باور ما این است که این یک فرصت منحصر به فرد در اینجا به آوردن مالکیت این دو باشگاه با هم زیر یک سقف هر عامل به طور مستقل اما تحت یک ویگان ورزشی مشارکت بنر. پیش بینی این است که هر باشگاه حفظ خواهد همه آن زمینه آموزش های مدیریت و امکانات است.”

دیوید Molyneux رهبر ویگان شورای اسلامی گفت: از آن خواهد بود “حمایت از ابتکار عمل”. رزمندگان در حال حاضر groundshare در ورزشگاه DW است که 85 درصد متعلق به ویگان و 15 درصد متعلق به شورا. رزمندگان توافق 50 سال اجاره زمانی که آنها در نقل مکان کرد به این ورزشگاه در سال 1999.

Krasner گفت: نهایی ارائه می دهد برای باشگاه باید توسط جولای 21. او گفت که او انتظار بین سه و پنج بتن پیشنهادات مختار است. اشخاص علاقه مند خواسته خواهد شد که به سرفه تا 100000 پوند خواهد بود که ضبط اگر آنها بیرون بکشد. “این را نشان می دهد جدیت مناقصه” Krasner گفت. “من خوشبین هستم ما در پایان فصل و ما را پیدا خواهد کرد یک پیشنهاد جدی و ویگان را در برخی از راه و یا شکلی بود پخش فوتبال فصل آینده است.”

از 75 کارکنان گذاشته آن را قابل درک است که برخی از کار با مدیر پل طبخ در استخدام از طرف باشگاه.

Krasner گفت: درخواست تجدید نظر در برابر 12-کسر نقطه توسط EFL بود که ساخته شده بر اساس “نیروی majeure” که معمولا مربوط به اعمال خاصی رویدادها یا شرایطی که خارج از کنترل طرفین درگیر – مانند جنگ و بلایای طبیعی و یا یک بیماری همه گیر.

“تنها به دلایل ما برای این است که “نیروی majeure’,” Krasner گفت. “من خواندن از آن است که این اعمال به هر چیزی خارج از آنچه که ما می تواند انتظار می رود. این وضعیت کاملا غیر منتظره بنابراین ما معتقدیم این مورد صدق می کند.

“اولیه تجدید نظر در حال حاضر ساخته شده توسط ما وکلاء. ما قبل از جمعه این هفته به قرار دادن در یک اساسی دفاع که چرا 12 امتیاز باید کسر نمی شود.

“خواهد شد که در زمان انجام می شود. از آن خواهد شد هزینه های باشگاه و مدیر هزینه است که باید متحمل شود. من هیچ تضمینی وجود ندارد اما ما در حال کار بر روی یک استراتژی اگر ما یک فروش موفق است. من می خواهم برای دیدن باشگاه رفتن رو به جلو و بدون هر گونه امتیاز کسر.”

ویگان در حال درک مدیون حدود £6 میلیون به وام های مختلف صورت و چشم انداز اضافی 15-کسر نقطه اگر پرداخت های خاص ساخته شده است.

Krasner همچنین گفت یک نامه فرستاده شده بود به انگلستان وکلای Au یونگ است که به دلیل خودداری از قرار دادن هر گونه پول بیشتری به باشگاه درخواست برخی از “بسیار جستجو در سوالات و درخواست زوم جلسه به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به شرایطی پشت باشگاه را اداره.

ریک پری که EFL رئیس مخفیانه فیلم برداری شده در هفته گذشته نشان می دهد ویگان را دولت می تواند مربوط به “شرط در فیلیپین در آنها تنزل”. شرط شایعه در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de