هشت کشتی های کروز هنوز هم حمل مسافر در دریا به عنوان Coronavirus موارد رشد در سراسر جهان

در میان رمان coronavirus همه گیر هشت کشتی های کروز باقی می ماند در دریای سراسر جهان به عنوان صنعت کروز نهفته شده است با نمونه های متعددی از گسترش عفونت در میان مسافران و خدمه روی عرشه کشتی.

روز پنجشنبه مرجان شاهزاده خانممتعلق به شاهزاده Cruises اعلام کرد که 12 نفر تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس فشار است. این کشتی آخرین در یک خط از کشتی است که دیده می شود افراد در تست مثبت و در حالی که کشتی مشغول بود و در یک سفر. هفته گذشته زاندممتعلق به Holland America Line, گزارش شده است که ده ها تن از مردم دچار آنفولانزا مانند علائم و چندین نفر دیگر تا به حال آزمایش مثبت و چهار مسافر کشته شده بود هر چند معلوم بود اگر COVID-19 مسئول مرگ آنها.

مرجان شاهزاده خانم است که در حال حاضر رهبری به فورت لادردیل فلوریدا که در آن امید به حوض و پیاده شدن مسافران در مارس 4, سی ان ان گزارش شده است. زاندم و خواهر خود کشتی روتردامهر دو لنگر انداخت در شهرستان فلوریدا در 2 آوریل.

اما شاهزاده Cruises یکی دیگر از کشتی در حال حاضر در دریا و اقیانوس آرام شاهزاده خانم. در مارس 21, کشتی لنگر انداخت در استرالیا اجازه می دهد تعدادی از مسافران را پیاده و پرواز به خانه. برای دیگران قادر به پرواز با توجه به دلایل پزشکی آنها در کشتی باقی ماند که قرار است به حوض در لس آنجلس در آوریل 24. با توجه به سی ان ان وجود دارد در حال حاضر 115 مسافران روی عرشه کشتی اقیانوس آرام شاهزاده و هیچ مورد شناخته شده از COVID-19.

در میان دیگر شش کشتی هنوز در دریا کاستاریکا Deliziosaمتعلق به ایتالیا کاستاریکا Crociere خط کروز است و تنها کشتی هنوز در حال جستجو برای یک نهایی بندر تماس بگیرید. کشتی در سمت چپ ونیز ایتالیا در ژانویه 5 و راه اندازی شد به بازگشت در آوریل 26, اما در میان موجی از موارد در ایتالیا و همچنین مداوم مستند در کشور اروپایی, کشتی هنوز در انتظار نهایی پورت.

“سفرنامه از کاستاریکا Deliziosa در جهان کروز اصلاح شد با توجه به همه گیر هشدار صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی به ارمغان آورد که مقامات محلی به اعمال محدودیت برای تخلیه مهمانان ما افت خود را تجربه کروز پردازنده” سخنگوی کاستاریکا Crociere در بیانیه ای گفت به انتخاب ارسال از طریق خطوط کروز انجمن بین المللی (CLIA). “با وجود تمام تلاش های انجام شده برای تنظیم مجدد برنامه ماندگار تنها سفر برای کاستاریکا Deliziosa در حال حاضر است که قادر به حفظ سلامت همه مهمانان و خدمه و حفظ محیط زیست پردازنده – در حال حاضر هنوز هم ایمنی بدن است به انجام تنها ویژگی های تماس برای سوخت سوخت و مقررات.”

در روز پنج شنبه کشتی لنگر انداخت در مسقط, عمان برای فنی تماس بگیرید. این سفرنامه شامل یکی دیگر از ویژگی های تماس در سوئز مصر. این کاستاریکا Deliziosa است 1830 مهمانان و 899 خدمه در هیئت مدیره این شرکت اعلام کرد.

“این شرکت در حال همکاری با مقامات ایتالیایی برای پیدا کردن یک مناسب بندر برای کشتی به مقصد نهایی در آینده 26 مارس یکی است که می تواند تضمین حداکثر ایمنی و امکان تنظیم سرعت بازگشت به خانه برای مهمانان و خدمه در حالی که احترام به این وضعیت که آسیب دیده ترین مناطق ایتالیایی روبرو هستند در حال حاضر اورژانس”, این بیانیه اضافه کرد که مسافران و خدمه در حال مشاهده اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل.

Coronavirus
هشت کشتی های کروز باقی می ماند در دریای میان بیماری همه گیر کوروناویروس
D. James Morgan/گتی

دو کشتی متعلق به کروز و دریانوردی سفرهای این کلمبوس و آستورنیز باقی می ماند در دریا.

در بیانیه ای به رادیو فردا از طریق CLIA, شرکت گفت که هیچ مسافر یا خدمه در هر دو کشتی در حال برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم. این کلمبوس است که انتظار می رود به حوض در لندن ترمینال کروز در مارس 14 با 907 مسافران و 619 خدمه در هیئت مدیره. این آستورو در عین حال می خواهد حوض در برمرهافن آلمان در مارس 12. کروز و دریانوردی سفرهای لیست نبود اعداد در هیئت مدیره برای آستور.

هر دو کوئین مری 2 و Arcadia خواهد حوض در ساوتهمپتون انگلستان در هفته های آینده Cunard کشتی و P&O Cruises دو خطوط کروز که خود را به کشتی گفت: در اظهارات جداگانه. Arcadia است که انتظار می رود در ساوتهمپتون در مارس 12 هنگامی که آن 1,375 مهمان و 836 خدمه خواهد پیاده شدن از کشتی.

“مهمانان و خدمه در حال تمرین [sic] اجرا اجتماعی فاصله هر جهانی دستورالعمل” a P&O Cruises سخنگوی گفت.

کوئین مری 2 اخیرا ساخته شده و ویژگی های توقف در دوربان آفریقای جنوبی در مارس 31 و انتظار می رود که در ساوتهمپتون زمانی در اواسط ماه آوریل است. با توجه به Cunard کشتی, بسیاری از کشتی مسافران متحرك در Fremantle استرالیا در اواسط ماه مارس. اما 264 مهمانان باقی می ماند پردازنده کشتی در این زمان.

این کارشناس Magnifica, که میره در ژانویه 4 برای جهان سفر است و در حال حاضر در حال بازگشت به اروپا از اقیانوس هند است. با توجه به پیج روزنتال مدیر ارتباطات برای کارشناس کشتی کروز حمل 1,771 مسافران و آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خدمه در حال “همه در سلامت خوب است.”

“وجود دارد هیچ گزارش از هر پردازنده رنج می برند از هر گونه بیماری های تنفسی و یا داشتن هر گونه علائم شبه آنفولانزا” بیانیه فرستاده شده به رادیو فردا می خواند.

امیلی مای Czachor کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im