اینتراخت فرانکفورت vs Borussia Mönchengladbach, بوندسلیگا 2019/20: چه زمانی است, kick-off, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

تلگراف | No comments

آنچه در آن است ؟

آن را در فوتبال آلمان. و آن را به عقب. در نهایت. و آن را اینتراخت فرانکفورت vs Borussia Mönchengladbach در یوونتوس آرنا در شنبه مارس 16.

چه زمان و پا زدن ؟

بازی می شود در جریان at 5.30 pm BST.

چه کانال تلویزیون است ؟

BT Sport 1 دارای پوشش برای این یکی و برنامه های خود را شروع می شود در ساعت 4.45 BST پس از دورتموند در مقابل شالکه بازی بلافاصله قبل از. شما ممکن است تماشای خیلی افتضاح فوتبال آلمان آخر این هفته…

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

هافبک هلندی Jonathan de Guzmán است برای فرانکفورت در حالی که اریک Durm, Goncalo Paciencia و سباستین روده همه تردید. برای Mönchengladbach فابین جانسون و دنیس Zakaria هستند و کریستوف کرامر و کاپیتان لارس Stindl فاقد آن هستند مطابقت و تناسب اندام (که نیست؟) و مشکوک هستند.

آنچه در آخرین رده بندی?

شانس چه هستند?

فرانکفورت: 2/1

گلادباخ: 4/3

قرعه کشی: 5/2

آنچه که ما پیش بینی?

روشن است که اختلاف 20 امتیاز بین آنها در لیگ, پس از آن خواهد بود یک پیروزی خوب برای فرانکفورت. اما با دو ماه و کمی تمرین تیم انجام می شود در اجرا به فوتبال بازگشت در آلمان, ما می رویم به دیدن یکی از کسانی که دیوانه scorelines? من فکر می کنم تا.

پیش بینی ما: فرانکفورت 4 گلادباخ 3

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>