بالا بردن تاریخچه “ما همه افتخار” نمی مؤتلفه پرچم تحلیلگر می گوید

پنج سال پس از حذف از مؤتلفه پرچم در کارولینای جنوبی خانه ملت زمینه دو گروه از تظاهرکنندگان در برابر پرچم و یکی برای آن بسیج در سایت. تماس عزاداری از پرچم حذف “دیوانه” دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright سوال که چرا ایالات متحده نیست بالا بردن بخش هایی از تاریخ “ما همه افتخار” به جای مؤتلفه نمادها.

“که پرچم و برخی از این مجسمه ها و نام ها استفاده شده است به سیلی افرادی مثل من که مثل من نگاه که تجارب من در چهره و من فکر می کنم ما باید به حرکت از آن مکان در تاریخ ما” Seawright یک CBS اخبار تحلیلگر سیاسی گفت: در O’DONNELL جمعه.

قانونگذاران کارولینای جنوبی رای دادند به پایین پرچم در سال 2015 پس از نه parishoners در یک تاریخی کلیسا در چارلستون کشته شدند توسط یک سفید supremacist که تا به حال گرفته شده عکس نما با پرچم.

بحث بر سر پرچم و مجسمه مؤتلفه رهبران پرسیده دوباره زیر پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است. ماه آینده نسکار ممنوع پرچم و ایالتی می سی سی پی مقننه رای به طراحی مجدد آن پرچم دولت برای خلاص شدن از مؤتلفه نبرد آرم. چندین شهر در سراسر کشور گرفته اند و یا تایید حذف مؤتلفه مجسمه.

اما برخی از آمریکایی ها از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, باید استدلال کرد که حذف چنین نمادهای مقدار به “پاک کردن تاریخچه.”

Seawright مخالف است. “این استدلال از مجسمه ها و چیزهای نام افرادی مانند بن ‘چنگال’ Tillman که رفت به طبقه سنا دفاع برای مجازات مردم سیاه و سفید — ما می توانید بروید و در مورد برخی از کسانی که نام” او گفت:. “بله آنها بخشی از تاریخ این کشور است; با این حال قرار است که تاریخ را در یک موزه را بازدید توسط افرادی که انتخاب می کنید به انجام این کار نیست پرواز و یا قطع و یا حتی جشن — بالا بردن این چیزها. چرا که با این بخش از تاریخ ما همه ما افتخار است؟”

Seawright گفت: بحث در مورد حفظ میراث تولید یک پاسخ از “یک گروه خاصی از مردم در این کشور که به اعتقاد ندارم که ما باید حرکت رو به جلو است.”

“من فکر می کنم آن را بسیار خطرناک برای هر کسی که به خصوص در بالاترین سطح از این کشور به لاس زدن با نژادپرستی و تعصب و نفرت است. ما باید به نوبه خود حجم در آن و روشن کردن فن بیان, به نوبه خود, شعر در مورد چیزهایی که واقعا ما را هم نه در چیزهایی که ما را تقسیم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de