یازده نفر غرق شدن در سواحل شمالی مصر

یازده نفر غرق شده در سواحل شمالی مصر مقامات محلی گفت: روز جمعه در ساحل آن شناخته شده سنگی اسکله و حرکت سریع آب.

فاجعه آشکار در ساحل دریای مدیترانه در شهر اسکندریه هنگامی که یک پسر جوان زد به دریا و شروع به داشتن مشکلات گفت: شهرستان مرکزی مدیریت جهانگردی.

هنگامی که یک مرد از این گروه شروع به پریدن کرد به نجات او شد گرفتار در آب بیش از حد. نه مردم دیگر پس از آن وارد آب به کمک آنها همه مرده گفت: مسلح ، ژنرال جمال Rashad. آن را بلافاصله روشن نیست اگر آنها مرتبط است.

اضطراری تیم های بهبود شش بدن و هنوز جستجو برای استراحت در اواخر روز جمعه.

آب کردن اسکندریه محبوب هستند در تابستان اما سواحل در حال حاضر بسته و نجات غریق وظیفه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این گروه رفت و به ساحل در سپیده دم برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط پلیس که سعی در پراکنده کردن جمعیت و اجرای آنتی ویروس محدودیت در سواحل در منطقه, مقامات گفت.

پالم بیچ شده است شناخته شده برای آن در آب های مرگبار رسانه های محلی گزارش. هر سال آن را می بیند راش از غرق شدگی به علت جریان قوی آب کف الود و سنگی ساحل. اعضای مجلس بارها و بارها خواستار آن است که در ساحل بود به روی عموم بسته شده.

به عنوان درجه حرارت در تابستان در مصر به 100 درجه فارنهایت حادثه نگرانی های ایمنی آب به عنوان مردم به دنبال رهایی از گرما با وجود همه گیر مربوط به محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im