یک سال دیگر در لاس Encinas به ارمغان می آورد یکی دیگر از دسته ای از دانشجویان جدید به فصل 3 از Netflix آمار به زبان اسپانیایی, نوجوانان, درام نخبگان. پیوستن اعضای بازیگران مانند Itzan Escamilla (که نقش ساموئل) میگل Bernardeau (Guzman) و مینا ال Hammani (نادیا) هستند Sergio Momo و Leïti Sène به عنوان Yeray و Malick بود.

طرفداران نشان می دهد در حال حاضر ممکن است تشخیص جدید نخبگان بازیگران. Momo که نقش Yeray قبلا ستاره دار در ال Vecinoو شناخته شده در زبان انگلیسی سرزمین به عنوان همسایه. او همچنین تا به حال نقش در سریال گمشده در غرب و هیجان انگیز اسپانیایی مجموعه ای در افغانستان آتش نجات.

Malick بازیگر Leïti Sène در ضمن او اولین اقدام در خوش آمدید به فرهنگ خانواده (Benvinguts a la Familia) یک سری است که جریان بین المللی در Netflix بکشد. با این حال او بهتر شناخته شده به عنوان بخشی از بارسلونا هیپ هاپ duo Samxsen که تعدادی از تک آهنگ جریان در Spotify در به عنوان اولین EP Gliese 581 C. او نیز منتشر شد دو EPs به عنوان یک ستاره با جوئل و TATIMU MIXTAPE نیز در جریان موسیقی سایت های در حال حاضر.

elite season 3 netflix
سرجیو Momo در ‘نخبگان’ فصل 3
Netflix

هشدار: اخلال گران برای نخبگان فصل 3 زیر.

به زودی پس از Malick مقدمه در نخبگان فصل 3, او می شود که نه یکی بلکه دو مثلث عشق باعث عوارض بزرگ بین نادیا و گوزمان و همچنین اتصال با عمر (عمر Ayuso) فقط به عنوان همه چیز بهبود یافته است و بین او و آندر (آرن پیپر).

صحبت به Sensacine با نادیا بازیگر مینا ال Hammani طعنه رابطه بین نادیا و Malick: “Malick یک عامل است که باعث می شود خیلی چیزهای جالب اتفاق می افتد. من نمی توانم به شما بگویم آنچه در حال حاضر, اما او می نادیا ارزیابی برخی از چیزهایی.”

elite season 3 cast
‘نخبگان’ فصل 3 ستاره Leïti Sène به عنوان ملک
Netflix

در این تریلر ما شاهد Malick به نادیا آنچه به نظر می رسد به طرز مشکوکی شبیه به یک حلقه نامزدی, معنی ما می تواند یک نخبه عروسی در دست ما اگر خود را عطریست با عمر نمی شد.

در حال حاضر طرفداران نگران هستند ، برای مثال در توییتر نوشت: “من دوست دارم Malick اما من احساس می کنم مثل او خواهید برای دریافت رحیم از آموزش جنسی درمان است.” به عنوان Rahim در نشان می دهد که کردم ریخته شده توسط فن های مورد علاقه اریک در فصل 2 این ممکن است نشان می دهد که Malick خواهد پایان فصل بدشانسی در عشق است.

Yeray در ضمن به سرعت درگیر می شود با کارلا (استر Exposito) اضافه کرد و در عین حال یکی دیگر از مثلث عشق به نشان می دهد با توجه به ساموئل هنوز هم داشتن احساسات برای او در نخبگان فصل 3 با وجود خود خیانت او در پایان فصل 2.

نخبگان فصل 3 جریان است در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de