الیزابت هوشمندکه ربوده شد و تجاوز جنسی زمانی که او 14 ساله بود که به اتهام تجاوز جنسی دوباره در تابستان گذشته. تجربه دلخراش که گفته اتفاق افتاده در هواپیما الهام گرفته او به راه اندازی هوشمند, دفاع, یک برنامه برای آموزش زنان و دختران مهارت و اعتماد به نفس آنها نیاز به حفاظت از خود است.

هوشمند گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه او شوکه شده بود به هدف در هوا.

“من همیشه احساس امن در یک هواپیما. من هرگز نگران است. من هرگز احساس تهدید در هواپیما تا به حال,” او گفت:.

هوشمند بود و پرواز برگشت به صفحه اصلی به یوتا زمانی که او می گوید: مسافر نشسته در کنار او شروع به دست زدن او را نامناسب. او گفت: او خواب بود و از خواب بیدار زمانی که او احساس کسی را دست “مالش در بین پاهای من در من درونی ران.”

“من شوکه شده بود. منظور من آخرین بار که کسی با من تماس نگرفته و بدون من می گویند تا زمانی بود که من ربوده شد. و من یخ زد,” او گفت:. “من نمی دانم چه باید بکنید.”

“و شما صحبت می کنند به زنان دیگر در این مورد؟” پادشاه از او خواست.

“و من به صحبت می کنند زنان دیگر در مورد آن. من می گویند, ‘it’s okay برای گفتن ندارد و آن را خوب مراقبت از خود و امن’,” او گفت:.

پرسید: اگر او شگفت زده شد که او مسدود هوشمند گفت: “من نگه داشت و گفت: به خودم ‘شما در حال الیزابت هوشمند است. شما باید بدانید چه باید بکنید.'”

اسمیت در توصیف آنچه انسان را مالش دست خود را به عقب و جلو ،

“و من گاو بیدار” او گفت:. “من انتظار می رود انسان را به حرکت تند و سریع دست خود را دور … به عذر خواهی … به من نوعی از دلیل که چرا او دست من است.”

اما او نمی گویند هر چیزی هوشمند گفت.

هوشمند گفت: شرکت هواپیمایی دلتا آنچه اتفاق افتاده از طریق آنلاین شکایت. او تاکید کرد که او را سرزنش دلتا برای آنچه اتفاق افتاده است.

“این دلتا گسل. منظورم این مرد بود,” او گفت:. “این یک تصمیم. اما من می خواستم دلتا بدانید … و آنها بسیار شما می دانید آنها وحشت زده شد … آنها ارائه شده برای کمک به آنجا که آنها می تواند به بازگشت من تا آنجا که من می خواستم به این.”

دلتا توانایی پیگیری مرد را, او گفت:.

“آنها تا به حال تمام اطلاعات خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که او دنبال کرد تا با اف بی آی است.

پرسید: اگر او می خواهد به اتهامات مطبوعاتی در برابر مرد هوشمند گفت: “من نمی خواهم او را به preying در سایر دختران است.” هوشمند گفت: در حال انجام تحقیقات است.

“وقتی این اتفاق افتاد به شما وجود دارد بخشی از شما است که گفت:” چرا این اتفاق می افتد دوباره به من?'” پادشاه پرسید.

“من به نام من و شوهرم شد و گفت …” آیا من فقط باید مانند یک نشان بر پیشانی من است که می گوید: “طعمه آسان’ یا ‘قربانی’? چون من بیمار از آن’,” او گفت:.

سپس هوشمند تا به حال وحی هنگامی که شوهرش متی گیلمور پیشنهاد او کار با یک خانواده دوست و در دفاع.

“همانطور که ما از طریق این او شوهر من نگه داشتن من در یک زن و شوهر از متفاوت دارد و من تا به حال یک زمان واقعا دشوار است دور شدن از شوهر من,” او گفت:. “آن فقط از نوع برخورد من در روده فقط نوع تفکر” ما در حال انجام کافی نیست. من انجام نمی دهد به اندازه کافی است.”

هوشمند گفت که درخواست خود را برای ایجاد دفاع هوشمند در یک کلاس دفاع از خود برای زنان و دختران. این برنامه توسعه داده شد با مأموران اجرای قانون و کارشناسان در هنرهای رزمی است.

پرسید: اگر او move های مورد علاقه که او یاد گرفته است از دفاع از کلاس های هوشمند گفت: “حق در اینجا است که یکی از قوی ترین استخوان در بدن شما” با اشاره به آرنج. “و آن را در واقع نمی کشد زیادی از نیروی برای انجام برخی از آسیب های جدی.”

به صورت هوشمند آن را در مورد آموزش به مبارزه با عقب و توانمند سازی زنان به استفاده از قدرت خود را. مادر لوئیس گفت: او فکر می کند چه دخترش در حال انجام است “قابل توجه است.”

“او یک زن قوی که جان سالم به سختی اما نگاه او در حال حاضر شما هرگز می دانم که او رفت و از طریق هر چیزی” او گفت:.

پادشاه گفت: الیزابت که او “همیشه شگفت زده” در چگونه آماده و آرام او پس از رفتن را از طریق همه چیز را به او را از طریق بوده است.

“چه دیدن مردم در دوربین های دیجیتال است که یک لحظه در زمان,” او گفت:. “بیا به خانه من در صبح شما یک فرد کاملا متفاوت.”

پرسید: اگر او خوشحال است هوشمند گفت: “من بله. منظورم این است که من باید فوق العاده و شوهر, زیبا, کودکان و نوجوانان.”

“من فکر می کنم برای بسیاری از مردم فکر می کردند … ‘چگونه خواهد الیزابت هوشمند تا کنون قادر به لذت بردن از صمیمیت در زندگی خود را?'” پادشاه گفت:.

“من سه فرزند. آنها مال من است. آنها نگاه مانند من و شوهرم,” او گفت:. “من فکر می کنم چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین تجاوز و حمله جنسی و دوست داشتنی و آرام و رضایت طرفین — مهمتر از همه — صمیمیت. یک تفاوت وجود دارد.”

هوشمند می داند تفاوت. “من تجربه هر دو” او گفت:.

پرسید که آیا او فکر می کند self-defense training کرده اید می تواند به او کمک کرد زمانی که او 14 ساله بود و ربوده شده از خانه هوشمند گفت: “آن را مانع از ربوده? من نمی دانم. احتمالا نه.”

“اما پس از آن من فکر می کنم که نیست پایان. که آغاز شد. پس از آن وجود دارد بیش از سه مایل از زمین که ما در حال عبور او قبل از من به که پنهان اردوگاه” او گفت:. “و همانطور که ما از طریق این آموزش وجود دارد که یک بخشی از من است که فکر می کند به حال من تا به حال این نوع از آموزش از قبل … من احساس می کنم مثل من گرفته ام که فرصت در طول آن سه مایل در…. من فکر می کنم من تا به حال که اعتماد به نفس را امتحان کنید.”

هوشمند گفت: او می خواهد نوجوانان به دفاع هوشمند کلاس.

“ما نیاز نوجوانان به این,” او گفت:. “ما در حال آموزش آنها را به ترور. ما در حال تلاش برای آموزش آنها خود را به یک فرصت به دور است.”

Smart دفاع را گسترش خواهد در ایالت یوتا در ماه های آینده و امید برای راه اندازی در کشورهای دیگر این سال است.

در یک بیانیه در مورد اتهام حمله به هواپیما Delta آن گفت: “در زمان این موضوع به طور جدی ادامه داده و به همکاری با خانم هوشمند و مقامات مربوطه به این موضوع بررسی شده است. دلتا را تحمل نمی کند مسافر سوء رفتار نسبت به دیگر مشتریان و یا دلتا مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im