الیزابت وارن و Cory Booker پیوستن به نیروهای در لایحه ممنوعیت ترین کارخانه کشاورزی توسط 2040

سناتور. الیزابت وارن پنج شنبه اعلام کرد که او خواهد بود co-حمایت سناتور. Cory Booker لایحه به فاز در مقیاس بزرگ کارخانه کشاورزی توسط 2040.

مزرعه, سیستم اصلاحات عمل خواهد منع جدید کارخانه بزرگ مزارع از رفتن به کسب و کار و نیروی دیگران به توقف گسترش قبل از توقف عملیات به طور کامل در عرض دو دهه است. وارن پشتیبانی به صورت قانون در می آید و پس از گزارش های متعدد از شرایط نا امن در صنعت بسته بندی گوشت می آمد در میان COVID-19 بیماری همه گیر. تشکر. Ro خناس نیز به حمایت شرکت از تلاش و معرفی شده همدم قانون به خانه.

“برای سال رگولاتور نگاه راه دیگر در حالی که غول شرکت های چند ملیتی خرد رقابت در بخش کشاورزی و کنترل ضبط بیش کلیدی بازار” وارن در بیانیه ای گفت. “این COVID-19 بحران خواهد شد آن را آسان تر برای بزرگ Ag حتی بزرگتر صدای بوقلمون در اوردن تا کوچکتر مزارع و منجر به انتخاب های کمتر برای مصرف کنندگان است.”

“ما نیاز به حمله به این تحکیم و کارگران و کشاورزان و مصرف کنندگان قدرت چانه زنی در مزرعه ما و سیستم غذایی” اضافه شده Warren. “من خوشحالم که به همکاری با بوکر سناتور و نماینده Khanna شروع به معکوس بیش از حد غلظت در مزرعه ما اقتصاد است.”

Booker and Warren
سناتور. Cory Booker (D-N. J.) و سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) به اشتراک گذاشتن این مرحله و در طول یک دموکرات ریاست جمهوری بحث در میامی فلوریدا در تاریخ 26 ژوئن 2019.
جو Raedle/گتی

به عنوان بسیاری را در این کشور شروع به ترس از کمبود گوشت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در اواخر ماه گذشته که به استناد دفاع تولید عمل در تلاش برای وادار meatpackers به باز باقی می ماند به عنوان “زیرساخت های حیاتی” به رغم زیادی شیوع COVID-19 که بنا به گزارش ها غرق برخی از امکانات.

در حالی که بوکر را قانون به نظر می رسد ممکن به موقع با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن در صنعت گوشت آن را در اصل پیشنهاد شده توسط senator در دسامبر 2019. این لایحه در نظر گرفته شده برای حمایت کوچکتر مزارع توسط مقابله با نفوذ بزرگ انحصاری شرکت بود که “اجرای نعل بیش از بازار” با توجه به بوکر.

در صورت تصویب این قانون به جای یک توقف فوری در کارخانه بزرگ مزارع—همچنین به عنوان شناخته شده “CAFOs” یا متمرکز تغذیه دام عملیات. بزرگترین CAFOs خواهد بود به طور کامل از رده خارج توسط 2040. متوسط و کوچک به اندازه عملیات را نمی توان ممنوع است اگر چه داوطلبانه buyouts خواهد بود ارائه شده برای کشاورزان که می خواهید برای متوقف کشاورزی کارخانه.

شرکت ها نیز برگزار می شود مسئول آسیب های زیست محیطی ناشی از (خنده) علاوه بر این قانون خواهد اجرای اجباری کشور از مبدا برچسب برای گوشت گاو و محصولات لبنی در حالی که منع وزارت کشاورزی از برچسب زدن هر گونه گوشت وارداتی به عنوان یک “محصول ایالات متحده آمریکا است.”

“سیستم غذایی ما بود شکسته توسط pandemic و آن را شکسته مستقل خانواده کشاورزان گفت:” بوکر. “آن شکسته شد بزرگ و شرکت های چند ملیتی مانند تایسون, Smithfield و JBS که به دلیل خرید خود را قدرت و اندازه را بی تاثیر بر بازار و بیش از سیاست های عمومی.”

“که بی تاثیر در صفحه نمایش کامل با رئیس جمهور تهمت های اخیر اجرایی سفارش اولویت meatpacker سود بیش از سلامت و ایمنی کارگران” بوکر اضافه شده است.

نیوزویک رسیده به بوکر که کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر