وارن برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 12:30 p. m. ET پنج شنبه — سازمان دیده بان زندگی می کنند در این دیدار ،


واشنگتن — سناتور الیزابت وارن در حال پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی در هر اصلی مسابقات و قرار دادن سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست در سه شنبه, با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع. او برنامه ریزی شده برای اطلاع رسانی به کارکنان خود در یک کنفرانس قبل از برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از خانه اش در کمبریج ماساچوست است.

او خروج از نژاد پاک راه را برای سر به سر در رقابت بین جو بایدن و برنی سندرز دو نامزد که به تازگی از شنبه بالای نماینده مسابقه. وارن به صحبت کرد بایدن روز چهارشنبه با توجه به یک منبع با آگاهی از این گفتگو.

الیزابت وارن ”

بیشتر در الیزابت وارن

ماساچوست سناتور ثابت می شود یک نافذ مناظره و حمله به مایکل بلومبرگ سوراخ سوراخ در استدلال خود که او electable نامزد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

وارن به حال ملتهب پایه اما او موفق به کسب متنوع ائتلاف پشتیبانی می کند. در سراسر سه شنبه متحده نظرسنجی خروج داده ها نشان داد چهار در 10 دموکراتیک اولیه رای دهندگان که حمایت خود را شناسایی به عنوان “بسیار لیبرال” شبیه به درصد ساندرز هواداران که شناسایی که در راه است. شصت و شش درصد از طرفداران او بودند و 82 درصد ، شصت و نه درصد از وارن حامیان به حال مدرک دانشگاهی از جمله 39 درصد با درجه پیشرفته ساخت ایران تحصیل کرده ترین از نامزدها.

وارن اعلام نامزدی او را در ژانویه 2019 و کار به تشخیص مبارزات انتخاباتی خود را با او کامل کرد. اما حمایت او برای مدیکر برای همه و ادعای اینکه اجرای این طرح شامل افزایش مالیات بر طبقه متوسط قرار داده و برخی میانه رو دموکرات ها.

او به پایان رسید در مقام سوم در آیووا قفقاز و سقوط به چهارم در نیوهمپشایر سه کشور همسایه است. او در ابتدا مقاومت ترک نژاد پس از نمایش ناامید کننده در روز سه شنبه انتخاب به بحث “به تیم او برای ارزیابی مسیر رو به جلو” است ،

سوم-پایان محل در ماساچوست مطرح شده سوال در مورد چه مدت او می تواند باقی می ماند به عنوان یک نامزد. صحبت کردن با هواداران در روز سه شنبه شب وارن نشان داد که او طرح به رها کردن.

“نام من الیزابت وارن و من زنی که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” وارن گفت: در دیترویت. او خواست رای دهندگان به گوش دادن به prognostications از صاحب نظران اما در عوض برای رای دادن با قلب خود.

“پیش بینی شده است وحشتناک کسب و کار و صاحب نظران آن را بدست اشتباه و بیش از” وارن گفت.

در یک یادداشت به کارکنان وارن مدیر کمپین راجر لاو گفت که این تیم “نا امید در نتایج.”

“شب گذشته ما با کاهش و کوتاه از زنده ماندن اهداف و پیش بینی های ما نا امید در نتایج. ما هنوز در حال انتظار برای نتایج بیشتر به آمده در به دست آوردن یک حس بهتر از نهایی نماینده ریاضی. و ما نیز همه می دانیم که این مسابقه شده است بسیار فرار در هفته های اخیر و روز با frontrunners تغییر در یک سرعت سریع” Lau گفت: در این یادداشت. “اما ما در حال بدیهی است که نا امید است.”

چندین سابق نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید حمایت بایدن از جمله بلومبرگ ، ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke.

بایدن برداشت برنده در ماساچوست ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, مینه سوتا, اوکلاهما و تگزاس در حالی که ساندرز برنده در کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است. ساندرز همچنین در حال حاضر پیشرو در کالیفرنیا به عنوان رای به ادامه محسوب می شود.

اد اوکیف, Zak Hudak و Caitlin Huey-سوختگی کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im