پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سناتور الیزابت وارن به پایان رسیده است مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از یک فقیر نشان در سه شنبه.

مورد علاقه لیبرال چپ ماساچوست سناتور 70 شده بود یک حزب سوسیالیست دموکراتیک زمینه است.

دموکراتیک مسابقه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک دو اسب مسابقه بین معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 77 و ورمونت سناتور برنی ساندرز, 78.

خانم وارن گفت که او نیاز به برخی از زمان به منعکس کننده که برای حمایت از.

او خروج ممکن است روشن شدن مسیر برای آقای ساندرز در خاص – تنها مترقی نامزد چپ در مسابقه.

با خانم وارن خروج دموکراتیک مسابقه آغاز شد که با یک رکورد از کاندیداهای زن در حال حاضر به طور موثر از چپ به دو مرد جلو دونده.

سناتور وارن به نام حامیان او روز پنج شنبه به برجسته کردن آنچه در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر انجام.

“ما نشان داده است که یک زن می تواند ایستاده تا او را نگه دارید زمین و ماندن درست به خودش – بدون توجه به آنچه” او گفت:. “ما اساسا تغییر ماده ای از این مسابقه است.”

چه مشکلی پیش آمد ؟

در حال حاضر که او کاهش یافته است پس از mortems در الیزابت وارن مبارزات انتخاباتی را آغاز کرده اند. بسیاری از نقطه ای به او انتقال پیام در جهانی دولتی بهداشت و درمان یک موضوع است که هرگز یک اولویت برای او. آن را ناشی از لیبرال ها به چوب با برنی ساندرز و فوتبال به خود شک و تردید در مورد او.

دیگران نشان می دهد او صدمه مردد اجرای برنامه در این بحث که اهمیت – قبل از آیووا و نیوهمپشایر مسابقات. او قوی ترین تلاش در آمد با او کالبد شکافی موجود زنده مایکل بلومبرگ در لاس وگاس که به خاک سپرده شد توسط ساندرز پیروزی در نوادا قفقاز – و خیلی دیر به تاثیر نتیجه.

پس از آن وجود دارد مسئله تبعیض جنسی. چهار سال پس از دموکرات ها انتخاب هیلاری کلینتون به عنوان نامزد رای دهندگان ممکن است تمایلی به انتخاب کردن برای یک زن دیگر در بالای بلیط. این بی میلی به ندرت صریح و روشن به جای مطرح شدن در نگرانی در مورد “likability” یا “electability” و چه دیگر, فرضی, نوسان-دولت رای دهندگان ممکن است از او فکر می کنم.

همچنین گاهی پرورش آن سر در وارن پوشش رسانه ای که در آن بهداشت و درمان پس گرد دریافت بطور قابل توجهی بیشتر انتقاد از مشابه pirouettes و مصون سازی توسط پیت Buttigieg و دیگر نر از نامزدها.

ما خواهد شد را انتخاب اولین رئیس جمهور زن روزی است, اما آن را نمی خواهد در سال 2020 است.

چه الیزابت وارن ايمان است ؟

فاضل Ms وارن طاقی به عرصه سیاسی بیش از یک دهه پیش به عنوان او را تحت فشار قرار دادند برای مقررات سخت تر از بخش مالی پس از سال 2008 سقوط اقتصادی.

او دفاع و پشتیبانی ایجاد و از مصرف کننده حمایت مالی اداره یک سازمان دولتی است که در خدمت به عنوان یک وال استریت دیده بان.

در سال 2010 او کمک کرد که اوباما در کاخ سفید آن را راه اندازی.

دو سال بعد, سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق سوار که حرکت به یک کرسی در سنای آمریکا برای ماساچوست است.

هر چند نام او را مطرح کرد که ممکن است سال 2016 دموکراتیک نامزد سناتور demurred گفت: او علاقه مند بود در این کار بالا است.

این زمان در اطراف, Ms وارن عمده بود نامزد حزب دموکرات برای اعلام برنامه های خود برای ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

در اوایل مسابقه های سیاست محور رویکرد “من برنامه ای که برای” یک مورد علاقه خودداری کنند – به نظر می رسید موثر است. در ماه اکتبر سال گذشته او led اکثر نظر سنجی های ملی.

  • Can’t buy me love: کجا بلومبرگ پول برود ؟
  • آیا رای دهندگان مغرضانه علیه زنان نامزد ؟

اما در ماه دسامبر 2019 خانم وارن شده بود تحت فشار قرار دادند به عقب صدمه دیده توسط یک بحث دشوار که در آن رقبا با چکش خود را بیش از سیاست های کلیدی وعده مانند مدیکر برای همه است.

و با وجود سرمایه گذاری های عظیم در رای گیری اولیه متحده, Iowa, نیوهمپشایر, نوادا, Ms وارن موفق به بالا-دو دان در هر – در واقع او آمد سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست در سه شنبه.

او خروج از نزدیک زیر پشت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مایکل بلومبرگ میلیاردر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de