الیزابت وارن ‘متنفر مایکل بلومبرگ بیش از او می خواهد را به نفع خود می گوید دموکراتیک استراتژیست James Carville


Elizabeth Warren and Michael Bloomberg
دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ماساچوست سناتور الیزابت وارن (C) و ورمونت سناتور برنی ساندرز (R) صحبت می کنند در کنار سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ پس از دهمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری نجومی
جیم واتسون/گتی

دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: “غذای آماده” از آخرین بحث دموکراتیک است که در ماساچوست سناتور الیزابت وارن متنفر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار و مایل به از دست دادن این حزب نامزدی بیش از آن.

“الیزابت وارن متنفر مایکل بلومبرگ بیش از او می خواهد برای برنده شدن” Carville گفت: در حالی که ظاهر می شود روز شنبه در MSNBC را صبح جو. “من فکر می کنم او نمی خواهید برای حمله به برنی [ساندرز] چرا که او می ترسم او را دریافت مقدماتی در سال 2024 و حملات بلومبرگ احتمالا کمک به او را جمع آوری پول شاید او فقط واقعا دوست نداشتن او ندارد اما به هر ثمر به گرفتن هر یک رای بیشتر. آن بود که شاید برای زنده ماندن کمی طولانی تر است.”

Carville نظر می آیند یک روز پس از بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی که به عنوان یک پر سر و صدا رویداد. با وجود هرج و مرج ماهیت بحث, یکی از جنبه های سازگار بود وارن انتقاد از بلومبرگ.

وارن انتقاد از شخص او نامزد حزب دموکرات آغاز شد و با یک اشاره از اتهام جنسیتی سخنان او در گذشته ساخته شده برای کارکنان زن در بلومبرگ LP رسانه ها شرکت کرد. ABC اخبار اولین گزارش اتهامات در دسامبر 2019. در این گزارش اشاره کرد که بلومبرگ رو بسیاری از اتهامات در مورد دیدگاه جنسیتی از جمله یکی از 1990 که در آن او گفت که گفته یک کارمند که فقط اعلام کرد که او باردار بود به “کشتن آن” نظر شد که نکته اصلی تاکید وارن.

در طول بحث وارن گفت که یک داستان در مورد چگونه به عنوان یک زن 21 ساله معلم او آشکار و اصلی او او اجازه رفتن دادن شغل خود را به شخص دیگری.

“بارداری تبعیض شما شرط” وارن گفت. “حداقل من یک رئیس که به من گفت:” کشتن آن راه که شهردار بلومبرگ ادعا شده است که گفت: به یکی از باردار خود کارکنان است.”

بلومبرگ در پاسخ به وارن انتقاد کرد و گفت: “هرگز آن را گفت. دوره. پایان داستان است.”

وارن پس از آن به ارمغان آورد تا عدم اطلاع توافق بلومبرگ با زنانی که قبلا برای او کار می کرد.

“آنها محدود nondisclosures به طوری که آنها می توانند صحبت می کنند. اگر او می گوید: هیچ چیز برای پنهان کردن در اینجا و سپس ثبت نام در یک پتو انتشار فرم و اجازه دهید آن دسته از زنان صحبت می کنند به طوری که آنها می توانند داستان های خود را,” وارن گفت.

“و مشکل است با این سناتور [وارن] کافی است هرگز به اندازه کافی” بلومبرگ گفت: در پاسخ. بلومبرگ تایید کرد که این شرکت امضا سه NDAs بیش از 30 سال دوره اما گفت که انتشار آن دسته از زنان از توافق نامه اگر از آنها بپرسید.

بعد وارن به نام بلومبرگ “پرخطرترین نامزد” چرا که او معتقد است حزب دموکرات هرگز به او اعتماد.

“من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شهردار بلومبرگ است. هسته ای جمهوری از حزب دموکرات هرگز به او اعتماد. او به دست آورده خود را اعتماد است. من خواهد شد. و این واقعیت که او نمی تواند کسب اعتماد از هسته اصلی حزب دموکرات به این معناست که او خطرناکترین نامزد ایستاده در مرحله” وارن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im