الیزابت وارن منجر به دموکراتیک رای دهندگان VP انتخاب جو بایدن نظرسنجی می گوید

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست به عنوان رتبه برتر معاون ریاست جمهوری برای انتخاب presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در میان رای دهندگان دموکرات در ایسنا نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

اکثریت قریب به اتفاق—71 درصد از رای دهندگان دموکرات گفت: وارن باید در نظر گرفته شود به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر در میان یک لیست از سیاستمداران زن. سناتور کامالا هریس کالیفرنیا trailed دوم با 59 درصد; سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز در آمد سوم با 50 درصد و سناتور ctq از مینه سوتا به دنبال آن در چهارم با 49 درصد است. هریس وارن و Klobuchar همه فرار در برابر بایدن برای نامزدی حزب دموکرات را قبل از انداختن در خارج از مسابقه در اوایل این سال است. آنها همه تایید او برای رئيس جمهور.

سناتور ایلینوی Tammy Duckworth سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی باراک اوباما سوزان رایس و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer به دنبال Klobuchar با 30 درصد 29 درصد و 29 درصد بود.

وارن همچنین نامزد برتر برای موقعیت در میان رای دهندگان دموکرات با 36 درصد گفت: بایدن باید انتخاب خود را به معاون رئیس جمهور. این سناتور ماساچوست است که به طور قابل توجهی منجر به او همکاران زن. حدود 19 درصد گفت: بایدن باید انتخاب کنید هریس 14 درصد گفت: بایدن باید انتخاب کنید آبرامز و 13 درصد گفت: بایدن باید انتخاب کنید Klobuchar.

از پتانسیل معاون ریاست جمهوری انتخاب وارن رهبری در میان سفید و دموکرات ها و لیبرال ها. او همچنین در سه تراکم میان سیاه دموکراتیک رای دهندگان با آبرامز و هریس و همچنین سه در میان رای دهندگان در حد متوسط با Klobuchar و هریس.

CBS اخبار نظرسنجی نظر سنجی 2,200 ساکنان بین آوریل 28 آوریل 1. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.5 امتیاز.

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر نظر.

بایدن—که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور به اوباما نخستین آمریکایی آفریقایی commander-in-chief—ارائه دموکراتیک رای دهندگان فرصت دیگری را به تاریخ با او با ارتکاب به نام یک زن معاون رئیس جمهور او را به عنوان همسر در حال اجرا در طول ماه مارس بحث دموکراتیک در واشنگتن دی سی یک بایدن 2020 ریاست جمهوری را ببینید اولین زن برگزیده اجرایی فدرال ،

پس از پایان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در مارس 5, وارن در حال حاضر نشان داد او را قبول موقعیت اگر بایدن ارائه می دهد آن را به او. در ظاهر در MSNBC در اوایل این ماه مترقی سناتور گفت: میزبان Rachel Maddow که او می خواهم می گویند بله به presumptive دموکراتیک نامزد زیرا “ما هر دو می خواهند همان چیزی که. ما می خواهیم این کشور به کار می کنند و ما می خواهیم آن را به کار برای همه است.”

“او یک مرد است که یک قلب خوب و این چیزی است که ما نیاز به یک رهبر کسی است که ثابت است که آماده شده اما در نهایت چه کسی اهمیت میدهد نه فقط در مورد خود بلکه در مورد مراقبت از هر کس دیگری” وارن گفت. “این چیزی است که رفتن به ما را از طریق یک بحران است که آنچه در جریان است برای کمک به ما در بازسازی این کشور است.”

Elizabeth Warren
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) با بروس مان اعلام کرد که او در حال حذف از انتخابات ریاست جمهوری در طول یک رسانه در دسترس بودن در خارج از خانه در تاریخ 5 مارس سال 2020 در کمبریج ماساچوست است.
اسکات ایسن/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر