الن چهره واکنش برای مقایسه قرنطینه به “بودن در زندان”

روز دوشنبه “الن DeGeneres نمایش” بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون پس از یک coronavirus مربوط به وقفه ای صمیمی تر نگاه کنید که در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشنا به آمریکا نشان می دهد بحث, بینندگان. این برنده جایزه امی کمدین شنبه, cross-legged در یک صندلی در اتاق نشیمن خود را و او را همسر بازیگر Portia de Rossi, عمل به عنوان camerawoman.

مانند Stephen Colbert او فریاد زد سگ خود را. مانند وندی ویلیامز او به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش با دست راست. و مانند جیمی فالون او تحویل یک کمدی تک صدایی.

که در آن او را جدا از او همکار کمدین اما در تصمیم گیری به یک شوخی مقایسه خود quarantining در خانه به حال در زندان است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام از بودن در قرنطینه است که مردم این است مثل این است که در زندان است و آنچه در آن است” DeGeneres گفت. “این عمدتا به دلیل من شده است با پوشیدن همان لباس به مدت 10 روز و هر کس در اینجا همجنسگرا است.”

او سپس claps و دو برابر بیش از خنده اضافه میکند: “این جوک که من.”

در حال حاضر کمدین مواجه است برخی از واکنش شدید در رسانه های اجتماعی از بینندگان که در نظر مقايسه حساس و تن-ناشنوا است.

“آه جوک که شما…. پسر من در زندان رو به یک فرصت از Coronavirus آلوده او را ایم” آدری Maxam از اوهایو. “بله, آن را مانند یک شوخی است.”

“هی @TheEllenShow زندانیان در سراسر این کشور به دام افتاده در 24 ساعت قرنطینه در سلول هستند که احتمالا در مورد اندازه یکی از دوش خود و دیگران در حال خواب 3 فوت دور از زندانیان بیمار. و آنها در حال مرگ است. شما در حال تجربه هر چیزی نزدیک به زندان” نوشت: Caleb گراسمن از اوماها است.

“بودن ممتاز فوق العاده ثروتمند بانوی سفید “گیر” در یک عمارت است “مانند زندان” این مقایسه خنده دار نیست این است که نفرت انگیز” توییتی @SalivaGlance.

از سه شنبه 287 زندانیان و 406 کارکنان در شهر نیویورک زندان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به شهر وزارت اصلاحات است. هفت نفر از اعضای گروه کشته شده بود و همچنین به عنوان اولین زندانی در Rikers Island.

شیکاگو کوک زندان شهرستانتبدیل شده است که یکی از کشور های عمده COVID-19 نقاط نیز دچار آن coronavirus مرگ در روز سه شنبه.

صدها نفر از زندانیان آزاد شده از شیکاگو کوک زندان شهرستان به عنوان coronavirus گسترش می یابد

در اواخر ماه مارس زندان در لس آنجلس منتشر شد حدود 1,700 زندانیان در اوایل به دلیل ترس از فاجعه بار coronavirus گسترش در میان تشکلات مردم. زندانیان یکی از آسیب پذیر ترین جمعیت در ایالات متحده — و از آنجا که به نظر می رسد DeGeneres’ کنایه لمس عصب.

“چه نگاه بزرگ برای الن به عنوان هزاران نفر از مردم نشستن در واقعی زندان سلول فقط به امید بهترین بدون صابون و حمایت های اساسی ایم” کارولین دریا Framke.

“‘قرنطینه است مثل این است که در زندان’ می گوید: sociopathic میلیونر از او بورلی هیلز قلعه” نوشته دیوید دوبوا.

DeGeneres شروع به نشان می دهد او توسط فراوان ضمن تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ, در علاوه بر این به رانندگان کامیون و سوپر مارکت کارکناناتخاذ لحن جدی تر به عنوان او ابراز قدردانی به همه آمریکایی ها نگه داشتن کشور رفتن. حتی برای خط مقدم کارگران است که اندازه گیری از حسن نیت تضعیف شد با کنایه در مورد زندان است.

“متاسفم که عمارت خود را مانند یک زندان است. خیلی وحشتناک بود و قفل شده در یک عمارت ایم” @PeteTheCop. “لطفا احساس رایگان برای راه رفتن در کفش من یا همسر من که یک پرستار است. نه از ما شکایت دارند. ناشنوا تن است؟”

این یک روحیه است که طنين انداز در سراسر رسانه های اجتماعی برای هفته ها و همچنین به معنی مشاهیر پست ویدئوها از خانه های خود آواز خواندن و گفتن پیروان خود را “ما همه در این با هم.” برای بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست درآمد خود و یا عزیزان خود را, آن است که به سادگی نشستن هست. و Ellen DeGeneres ممکن است فقط آموخته است که راه سخت است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im