Elon Musk راه اندازی مجدد کارخانه تسلا در کالیفرنیا بوده سفارش

سی بی اس آمریکا | No comments

Telsa مدیر عامل Elon Musk همچنان به سرپیچی از کالیفرنیا و آالمدا کانتی مقامات توسط شروع مجدد تولید در این شرکت فرمونت کارخانه مونتاژ دوشنبه گفت که او آماده بود به بازداشت خود اگر لازم, CBS San Francisco گزارش شده است. اعلام روز پس از مشک واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان برای بازگشایی این کارخانه که توسط تسلا تنها خودرو مونتاژ کارخانه در ایالات متحده آمریکا

کارگران شیفت دیده می شد جریان در داخل و خارج از آلاینده گیاه در زمان قبل از سپیده دم ساعت پر کردن کارمند پارکینگ. این شرکت گزارش شده مستقر اضافی PPE ماسک و دیگر اقدامات مشابه به کسانی که مورد استفاده برای بازگشایی خودروساز کارخانه در شانگهای چین است.

ذوق به نقل از دو unnamed کارگران تولید گفت: تا به حال در واقع دوباره به صورت محدود در طول تعطیلات آخر هفته و حدود 200 مدل Y و مدل 3 وسایل نقلیه نورد به حال خط مونتاژ.

بعد از ظهر دوشنبه مشک تولید گفت: در واقع شروع مجدد در فریمانت تسهیلات. “تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین” او هنوز توییتی. “من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

“بله کالیفرنیا تصویب شده اما یک غیرمنتخب شهرستان رسمی غیر قانونی overrode” او اضافه شده است. “همچنین سایر شرکت های خودرو سازی در آمریکا تایید شده را از سر گرفت. تنها تسلا شده است به طور خاص. این فوق العاده خراب کرد!”

اوایل روز دوشنبه فرماندار گاوین Newsom گفت: او غافل بود که Telsa گیاه بود دوباره شروع عملیات. وقتی پرسیده شد که در روزانه خود را coronavirus اخبار جلسه به اظهار نظر در مشک قبلی خواسته که تسلا اجازه داده می شود برای از سرگیری تولید در این کارخانه Newsom گفت که امیدوار است این شرکت خواهد بود با توجه به چراغ سبز برای شروع تا هفته آینده.

یک ایمیل در آخرین پنج شنبه شب مشک به نام 30 درصد از کارخانه نیروی کار به کارخانه با این استدلال که آن را مجاز تحت فرماندار گاوین Newsom سفارش CBS San Francisco گزارش شده است.

اما این گیاه بسته شد مارس 23 زیر شش شهرستان نظم در منطقه سان Francisco که تمدید شده است از طریق مه 31. Newsom گفته محلی سفارشات را مقدم بر دستور دولت است.

مشک در شنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی به بازگشایی کارخانه و تهدید به انتقال کارخانه به نوادا یا تگزاس “فورا”.

“اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن خواهد بود dependen [sic] چگونه تسلا درمان در آینده” او هنوز توییتی.

آالمدا کانتی در پاسخ به مشک تصمیم, نوشته,, “امروز, مارس 11 ما آموخته است که کارخانه تسلا در فریمانت باز کرده بود فراتر از حداقل عملیات اساسی. ما اطلاع تسلا است که آنها فقط می تواند به حفظ حداقل عملیات اساسی تا زمانی که ما یک طرح است که می تواند اجرا مطابق با محلی بهداشت عمومی ،

“ما در حال پرداختن به این موضوع با استفاده از همان روش مرحله به مرحله ما با استفاده از برای کسب و کارهای دیگر که نقض نظم در گذشته و ما امیدواریم که تسلا را نیز رعایت بیشتر بدون اجرای اقدامات” شهرستان اضافه شده و اشاره کرد که آن را “حسن نیت” با شرکت در بازگشایی کارخانه.

مشک شده است مکرر منتقد اجتماعی فاصله و اقامت در خانه قوانین و مقررات. در طول یک مارس 29 تماس مشک به نام این اقدامات را “فاشیست” و گفت: آنها مطرح شده یک “خطر جدی” به تسلا.

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که این” مشک گفت: با توجه به ضبط تماس reviewed by CBS News. “آنها می توانند اقامت در خانه خود را و آنها نباید مجبور به ترک. اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک این آزادی نیست. به مردم پشت خود را گرم* * * * *d* * * * ** آزادی است.”

در جلسه Newsom گفت: “درک است که آنها تا به حال برخی بسیار سازنده و گفتگو با مردمی که در مرکز” Newsom گفت: مذاکرات میان شهرستان و شرکت. “شهرستان سلامت مدیر و آنها در حال کار به تمرکز بر سلامت و ایمنی کارکنان در این مرکز و باور من و امید و انتظار است به عنوان اوایل هفته آینده آنها خواهد بود قادر به از سر گرفت.”

وقتی پرسیده شد که در مورد شایعاتی که این کارخانه تا به حال بازگشایی Newsom گفت: “درک من وقتی که من راه می رفت تا به جایگاه امروز این چنین نیست. من در تلاش برای نظارت بر صدها هزار نفر از کسب و کار در سراسر کشور. من در تلاش برای کار با کسب و کار بزرگ و کوچک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>