Elon Musk می گوید: “به مردم خود آزادی ادعا می کند او را فروش اموال

میلیاردر Elon Musk رفت و در توییتر بیهوده گویی در روز جمعه که در آن او خواستار “[G]ive مردم خود آزادی” و گفت که او فروش بسیاری از اموال خود را.

در یک صدای جیر جیر ارسال در 11:10 a. m. EDT مشک گفت که او فروش تقریبا تمام اموال خود را و نمی خواهد خود را یک خانه. “من تقریبا تمام فیزیکی اموال,” او نوشت. “خود را بدون خانه.”

این مدیر عامل شرکت SpaceX و Tesla بنیانگذاران نیز توییتی شعر از “The Star Spangled Banner” پس از خواستار آن است که مردم داده می شود بازگشت خود را به آزادی است.

مشک توييتها به نظر می رسد پاسخ به پناهگاه در خانه سفارشات قرار داده شده توسط دولت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. روز چهارشنبه مشک توییتی حمایت خود را از تگزاس بازگشایی کسب و کار با ظرفیت محدود زیر COVID-19 شیوع. او همچنین به اشتراک گذاشته یک نظر قطعه از وال استریت ژورنالبا عنوان “آیا مستندات نجات بسیاری از زندگی می کند ؟ در اکثر نقاط داده ها می گویند هیچ.” “به مردم خود آزادی بازگشت” او توییتی همراه با لینک. در روز پنج شنبه او نیز توییتی یک مقاله از تپه “داده است—جلوگیری از وحشت و پایان دادن به انزوای کامل.”

elon musk
Elon Musk صحبت می کند در سال 2020 ماهواره کنفرانس و نمایشگاه مارس 9, در واشنگتن, d. C. مشک توييتها به نظر می رسد پاسخ به پناهگاه در خانه سفارشات قرار داده شده توسط دولت با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.
برنده McNamee/گتی

با وجود تقاضای خود را برای آزادی در آوریل 29, مشک را صدای جیر جیر که مناسب مراقبت و حفاظت لازم برای بازگشایی همه چیز. او فقط پشتیبانی نمی کند قرار دادن “هر کس تحت عملا بازداشت خانگی است.”

مشک نیز در انتقادی از سازمان های دولتی’ اداره اطلاعات راه است که نگه داشته در مورد ویروس. های یک کلیپ از نیویورک پست که در آن دکتر دبورا Birx گفت که COVID-بیماران تشخیص داده شده که می میرند حتی اگر آن را از چیزی مانند یک کلیه مسئله یا مشکل قلبی در حال ثبت به عنوان coronavirus مرگ و میر مشک به نام طبقه بندی “به سادگی یک دروغ” و “گمراه کننده به مردم” در یک شنبه جیر جیر.

او همچنین در توییتی یک نمودار با داده ها در مقایسه با بیمارستان اشغال تخت پیش بینی با داده ها از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان است. “بیمارستان ها در کالیفرنیا شده است نیمه خالی کل این زمان,” او نوشت. به Tweeting یک تصویر از یک پیام خطا دریافت کرد در تلاش برای دسترسی به این CHHS سایت او کنایه آمیز است که “شاید این covid.”

مشک در پاسخ به یک صدای جیر جیر از راس Gerber, co-founder, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گربر کاوازاکی ثروت و مدیریت سرمایه گذاری که توضیح داد که مشک نگران بود در مورد کارگران امنیت مالی و این که او “در مورد مراقبت از خود مردم به کار در شیوه ای امن” که مشک پاسخ داد: “دقیقا.”

مشک در پاسخ به یک کاربر توییتر که در دفاع از این میلیاردر چرا که “همه دیگران [tech رهبران] هستند chearing [sic] گسترده نقض حقوق مدنی در رفتن در حال حاضر.”

“چگونه ارزان آزادی است به فروش می رسد” مشک نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im