مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk برافراشته در برابر آنچه که او به نام “فاشیستی” اجتماعی فاصله اقدامات بر درآمد تماس شنبه. در یک expletive مملو از بیهوده گویی مشک هشدار داد که پناهگاه در محل سفارشات در کالیفرنیا که در آن عمده تسلا کارخانه واقع شده است و همچنین ایجاد یک “خطر جدی” برای این شرکت است.

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که این” مشک گفت: با توجه به ضبط تماس reviewed by CBS News. “آنها می توانند اقامت در خانه خود را و آنها نباید مجبور به ترک. اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک این آزادی نیست. به مردم پشت خود را گرم* * * * *d* * * * ** آزادی است.”

هیچ دولت اجرا کرده است سفارش نهی از ساکنان از ترک خانه های خود را, اگر چه بسیاری از دستور داده اند که ساکنان تنها به ترک برای اهداف ضروری.

سفارش در شش شهرستان منطقه خلیج سان فرانسیسکو مجبور تسلا به یکی از آن گیاهان, شروع, مارس 23 برای کمک به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است. که منظور بعدها توسعه یافته تا پایان ماه مه. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند سفارشات را کاهش تعداد جدید کروناویروس موارد در سراسر کشور.

به عنوان دیگر خودروسازان حرکت به بازگشایی آمریکا و کارخانه ها که مشخص نیست که تسلا خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد تولید در فریمانت گیاه. مشک به نام کارخانه بسته شدن یک “خطر جدی است.”

Elon Musk
Elon Musk دیده مارس 9 سال 2020 است. گتی

“ما کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج است و باید به عنوان یک خطر جدی,” مشک گفت. “ما تنها دو کارخانه خودرو در حال حاضر یکی در شانگهای و یکی در منطقه خلیج است.”

“گسترش پناهگاه در محل و یا رک و پوست کنده چه من می خواهم آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود را در برابر تمام حقوق اساسی … به نظر من … و شکستن آزادی مردم را در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه و چرا مردم به امریکا و یا ساخته شده است این کشور” مشک اضافه شده است. “آنچه f***. ببخشید. خشم و انزجار. پس از آن را باعث آسیب بزرگ نه فقط به Telsa اما بسیاری از شرکت ها. و در حالی که تسلا را آب و طوفان وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک است که نمی خواهد.”

اقامت-صفحه اصلی سفارش ممکن است نیروی تسلا به شماره گیری پشت تولید آن پیش بینی بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در سال 2020 است. شرکت نمی را برآورد و گفت: معلوم نیست چه سریع سازندگان قطعات می توانید از سرگیری تولید.

درآمد برای سه ماهه تا 32 ٪ به $5.55 میلیارد دلار است. تسلا بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de