مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk نشان داد که شرکت او در حال حاضر شروع به کار بر روی تولید پزشکی هواکش مورد نیاز برای درمان موارد شدید از coronavirus.

اما او در توییتر نوشت که بر اساس روند کنونی — به نقل از یک افت شدید در چین عفونت نرخ — که موارد جدیدی از این بیماری است که در حال گسترش در سراسر جهان COVID-19 خواهد بود “احتمالا نزدیک به صفر” در ایالات متحده تا پایان مارس به این معنی که زمان یک کمبود آخرین نیست طولانی ممکن است.

“ما در حال کار بر روی هواکش حتی اگر من فکر می کنم وجود خواهد داشت و نه کمبود آن زمان ما می توانیم به اندازه کافی به موضوع” میلیاردر نوشت.

مشک اولین دیروز نشان داد که او به طور بالقوه می تواند تغییر برخی از منابع شرکت برای کمک به تنفس ایدز به عنوان دولت و مقامات بهداشت هشدار داد منابع می تواند از اجرا و خشک ادامه داد: اگر بیماران نیاز به درمان در بیمارستان به علت شدید COVID-19 علائم.

“ما هواکش اگر کمبود وجود دارد,” او نوشت که نشان می دهد شرکت او به زودی می تواند کمک کند. “تسلا باعث می شود اتومبیل با پیشرفته سیستم های تهویه مطبوع. SpaceX باعث می شود فضاپیما با سیستم های پشتیبانی حیات. هواکش هستند اما نمی توان فورا” او اشاره کرد.

یک نفر که در پاسخ به توییت شد, شهردار نیویورک, بیل د Blasio, که گفت: دیروز در شهر خود ثبت کرده بود 3,615 موارد مثبت COVID-19 و حداقل 22 و میر.

در پاسخ به مشک شهردار de Blasio نوشت: “شهر نیویورک است! کشور ما مواجه شدید کمبود و ما نیاز به هواکش ASAP — ما باید هزاران نفر در این شهرستان در طول چند هفته آینده. ما آنها را به همان سرعتی که ما می توانیم اما ما می تواند با استفاده از کمک شما!”

مشک پاسخ داد: “برای تلفن های موبایل خوب ما تماس با تیم خود را به درک نیازهای بالقوه.” یک مقیاس زمانی برای تولید نشده است نشان داد. تسلا نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در جهان COVID-19 شیوع آلوده بیش از 244,000 مردم است. بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند از این بیماری در حالی که بیش از 86,000 مردم را بهبود ردیابی داده ها نشان می دهد. شده اند وجود دارد بیش از 14,000 موارد به تاریخ در ایالات متحده با مرگ و میر در حال حاضر بیش از 200.

این ویروس جدید که برای اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته قبل از گسترش در سراسر جهان — دارای متزلزل بازارهای مالی و متوقف کسب و کار در انواع صنایع.

اما مشک پیشنهاد در توییتر که امکانات خود را در چین شده اند به شدت نهفته است. “چین است عامل به طور معمول در سراسر صدها نفر از تولید کنندگان و همه تسلا شانگهای,” او نوشت.

او قبلا به عنوان پاسخ به شیوع تویت “coronavirus وحشت گنگ” و “ترس ذهن قاتل.” او در ادامه به هشدار می دهند در برابر اغراق تاثیر آن دیروز نوشتن “حدس من این است که وحشت باعث بیش از آسیب این ویروس در صورتی که اتفاق افتاده است در حال حاضر.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است.
 • تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
Elon Musk
ایلان ماسک موسس و مدیر ارشد مهندس SpaceX صحبت می کند در سال 2020 ماهواره کنفرانس و نمایشگاه 9 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.
برنده McNamee/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im