ایلان SpaceX مریخ-استعمار کشتی فضایی فضاپیمای فقط غلبه یک مانع بزرگ

Elon Musk تایید کرده است کشتی فضایی نمونه اولیه SN4 گذشت یک برودتی اثبات آزمون در روز یکشنبه یک نقطه عطف برای این پروژه طراحی شده است برای ارسال محموله به مریخ است.

در یک SpaceX سایت در تگزاس اخیر تکرار شد اولین بار در مقیاس کامل کشتی فضایی نمونه اولیه به تصویب آزمون بسیار مهم زیر یک سری از موانع با قبل از مدل ها از جمله MK1, SN1 و SN3, NasaSpaceFlight.com گزارش شده است.

این برودتی اثبات test—که پر از کشتی با نیتروژن مایع برای اطمینان از آن است که قادر به زنده ماندن در پرواز فشار شرایط—قبلا موفق در SN2 نمونه آن ديده نشده تمام عیار ساخت.

اخبار اعلام شد در توییتر. “SN4 گذشت ابررساناها اثبات!” مشک توییتی بعد اضافه کرد که نتیجه بوده است “نوع سافتبال” بود اما “به اندازه کافی برای پرواز!” وی با تمجید از کار SpaceX مهندسین.

این پروژه پیش بینی شده است که به عنوان یک “به طور کامل قابل استفاده مجدد سیستم حمل و نقل” حمل محموله— و در نهایت انسان به ماه و مریخ و فراتر از آن. آن را یک “دو مرحله ای” وسیله نقلیه است که با استفاده از تقویت توانایی های این شرکت را “فوق العاده سنگین” موشک.

کشتی فضایی خواهد شد قدرتمند ترین در جهان راه اندازی خودرو تا به حال توسعه یافته با توانایی حمل بیش از 100 تن متریک به زمین مدار” Space X می گوید. “نقاشی بر روی یک تاریخ گسترده از راه اندازی خودرو و موتور برنامه های توسعه SpaceX شده است… تکرار در طراحی کشتی فضایی با مداری-پرواز هدفمند برای سال 2020 است.

“[این] کشتی فضایی با استفاده از سیستم in-space سوخت انتقال به فعال کردن تحویل بیش از 100t مفید توده به سطح ماه یا مریخ است. این سیستم طراحی شده است که در نهایت انجام به عنوان بسیاری از 100 نفر در بلند مدت سیارات پرواز.”

معلوم نیست که اگر سال 2020 هدف باقی مانده است, امکان پذیر است, اگر چه کار در این شرکت امکانات ادامه داد: با وجود ادامه COVID-19 شیوع در ایالات متحده با موفقیت از تست برودتی شد به احتمال زیاد خبر خوش برای SpaceX پس زودتر نمونه مسائل.

به عنوان گزارش شده توسط Space.com راه اندازی این SN3 نمونه موفق در طول فشار تست در آوریل 2 که مشک بعد از سرزنش در “configuration error.”

برای اولین بار در مقیاس کامل ساخت MK1 شکست خورد در نوامبر سال گذشته در حالی که جانشین خود SN1 بود نابود شده پس از شروع یک فشار تست در فوریه 28 سال 2020 است.

با توجه به مشک ساخته شده است که عناوین هفته گذشته پس از راه اندازی از 60 ماهواره جدید در Starlink ماموریت مرحله بعدی در SN پروژه را به طور بالقوه می گیرد بعد از این هفته متشکل از یک “استاتیک آتش” آزمون “رپتور” موتورهای.

مدیر عامل شرکت گفت: SN4 خواهد بود زوج با یک رپتور, موتور اما اضافه شده بعدی و صنعت نمونه, این SN5 خواهد شد متصل به سه. همانطور که اشاره شد توسط NasaSpaceFlight.com این تیم است که با هدف انجام “هاپ” از صنایع دستی, راه اندازی آن تا 150 متر است.

در ژانویه مشک توییتی این پروژه هدف این است که برای رسیدن به سه پرواز در روز به طور متوسط با استفاده از کشتی فضایی tech—آوردن انسانیت نزدیک تر به چشم انداز مریخ مبتنی بر مستعمره. “کمک به پرداخت هزینه برای این است که چرا من جمع دارایی ها در زمین” او اشاره کرد.

Elon Musk
SpaceX بنیانگذار Elon Musk آدرس اعضای رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد تحولات جدید از the Crew Dragon قابل استفاده مجدد فضاپیما در SpaceX دفتر مرکزی آن در منهتن بیچ کالیفرنیا در تاریخ 10 اکتبر 2019.
فیلیپ PACHECO/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im