Emerald آبراه است که ساختمان آن اول 100-مسافری اقیانوس پیما سوپر قایق بادبانی که بادبان در دریای مدیترانه از تابستان 2021. زمرد Azzurra خواهد بود که برای اولین بار سفارشی ساخته شده کشتی برای زمرد قایق بادبانی, کشتی, یک شرکت برای رودخانه کروز خط راه اندازی می شود تحت عنوان تشکیل زمرد کشتی چتر برند.

دیوید Winterton مدیر بازاریابی انگلستان و نام تجاری جهانی متصدی برای زمرد کشتی منحصرا نشان داد جزئیات به تلگراف سفر پیش از سفرهای در رفتن فروش امروز: “ما اولین بروشور را پوشش می دهد, اژه, دریای آدریاتیک دریای مدیترانه و دریای سرخ. آن خواهید بود یک سال طول برنامه از 31 جولای 2021 طریق به دسامبر 2022.”

او گفت: تمرکز در ابتدا خواهد بود در مدیترانه اما این شرکت نبود حکم در نظر گرفتن قایق بادبانی بیشتر در صحرا. “زمرد Azzurra قادر خواهد بود به بادبان در سراسر جهان, محرومیت مناطق قطبی. او را مجهز برای پاناما و سوئز و سنت لارنس کانال. خواهیم دید که چگونه ما با رفتن Med اما چه کسی می داند چه آینده نگه می دارد.”

برنامه های سفر شامل برجسته و همچنین کوچکتر و کمتر شناخته شده پورت با قایق بادبانی اندازه ارائه یک مزیت متمایز بیش از بزرگتر کشتی های کروز.

زمرد Azzurra آسمان عرشه

Colin داونینگ مدیر عامل انگلستان در دیدنی گروه شرکت زمرد کشتی توضیح داد: “کشتی های بزرگتر اغلب به حوض راه خارج از شهر و مربی مسافران خود را در یا لنگر در یک خلیج و استفاده از مناقصه برای انتقال مسافران است. که نمی تواند ما را اسلاید راست به بنادر بنابراین ما مهمان می تواند گام بر روی زمین اطراف بارانداز و پیاده روی را مستقیم به قلب یک محل است.”

Winterton افزود: “این خواهد بود کوچک کشتی کروز کاوش گوشه و مخفیگاه از مدیترانه و سواحل دریای آدریاتیک. ما قادر خواهید بود برای جلوگیری از جایی که ما علاقه داشتن به اجازه دهید مهمانان, غواصی, دست و پا زدن شبانه روزی و شنا. آن خواهید بود یک تجربه زیبا شما نمی توانید بر روی کشتی های بزرگتر.”

و همچنین ارائه یک برنامه کامل فرهنگی و فعال گشت و گذار خدمه کمک خواهد کرد که مهمانان را بیشتر از وقت آزاد خود را کاوش مقصد. “که آزادی خواهد بود بخشی از تجربه” گفت: Winterton.

“من مجذوب جزایر یونانی با جولیا بردبری. او Santorini به عنوان همه ما می دانیم و آن را دوست دارم اما پس از آن او رفت و کاوش در خارج از مسیر مورد ضرب و شتم بر روی پیاده روی و این چیزی است که ما می خواهیم مهمانان ما را انجام دهد.”

قایق بادبانی مجموعه, یکی از 50 staterooms و سوئیت

Emerald Azzurra در حال حاضر ساخته شده در ویتنام که در آن دیدنی است آن را در محل. این شرکت خواهد شد مشتاق به نگه داشتن ساخت در مسیر پس از راه اندازی آن منظره گرفتگی شش ستاره کشف قایق بادبانی در سال گذشته به تعویق افتاد ” در کرواتی کشتی سازی بود که در آن در حال ساخت است.

داونینگ گفت: حرکت به ویتنام فراهم کنترل بیشتر: “ما برای ساخت کشتی های ما به استانداردهای اروپایی با استفاده از یک حیاط در هکتار و کار محلی برای اقتصاد مقیاس. ما در استرالیا صاحب گلن Moroney است به شدت درگیر در طراحی و همسرش کارن تمام فضای داخلی. این واقعا یک خانواده آنها پرداخت توجه دقیق به جزئیات ظریف.”

110 متری کشتی را 50 کابین سه بار و رستوران و یک مرکز سلامتی از جمله آبگرم سالن بدنسازی و سونا, سه مناقصات و سخت افزار. نیز وجود داشته باشد مارینا پلت فرم اجازه می دهد تا دسترسی آسان به آب برای شنا و ورزش های آبی.

Winterton گفت: “ما پیشنهاد نوآورانه بوتیک تجربه مسافرت با قایق تفریحی. وجود دارد چند خطوط کروز در مسافرت با قایق تفریحی بازار اما ما باید لبه چون زمرد Azzurra خواهد بود یک نام تجاری جدید قایق بادبانی و 88 درصد از کابین را از ویژگی های یک بالکن. طراحی باید مشخص nod به ما رودخانه کشتی های ستاره. وفادار مهمانان می دانید دقیقا آنچه آنها در حال گرفتن.”

عرشه استخر

منn خط با زمرد آبراه تجربه قیمت شامل پروازهای بازگشت, نقل و انتقالات, انعام, وعده های غذایی با تعریف شراب و آبجو به همراه گشت و گذار. هشت روزه و Rivieras با Corsica سفر خروج 14 اوت 2021 شروع می شود از £2,965 pp.

داونینگ گفت: “ما در حال هدف قرار دادن بازار های مختلف [برای شش ستاره منظره Eclipse] – یک جوان فعال تر جمعیت است که می خواهد به بادبان به پورت مانند موناکو و لذت بردن از شیوه زندگی, در قیمت مقرون به صرفه.”

تا کنون این شرکت را تایید کرد و تنها یک قایق بادبانی اما با توجه به رشد زمرد آبراه’ کروز رودخانه ناوگان از دو کشتی در سال 2014 به نه حال رشد در آینده به احتمال زیاد است. این شرکت دارای یک استراتژی اجاره کشتی برای تست بازار – برای تابستان 2019 و 2020 را ارائه کرده است منشور قایق بادبانی در کرواسی که Winterton به عنوان مثل “شناور گروه تمرکز”.

“به عنوان یک نام تجاری ما سرعت عمل در پاسخ به مهمان خواسته های به اطمینان حاصل شود ما به طور مستمر تکامل پیشنهاد ما,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رشد و ما بلند پروازانه رشد برنامه برای انگلستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de