اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس می تواند برای بیش از 18 ماه تا یک واکسن در دسترس می شود—با اپیدمی سرکوب در حال حاضر “تنها عملی استراتژی” یک گزارش گفته است. یافته ها نشان می دهد که حتی در زیر موثر در کاهش, استراتژی, بین 1.1 میلیون و 1.2 میلیون نفر در آمریکا می میرند از COVID-19.

یک تیم به رهبری توسط نیل فرگوسن از امپریال کالج لندن ، بررسی غیر دارویی و مداخلات به کدام استراتژی های موثر در کاهش تاثیر COVID-19 و چه مدت این مداخلات می باید در محل. این تجزیه و تحلیل دو استراتژی: کاهش و سرکوب.

در حالی که هر دو شامل اقدامات مشابه آنها هدف های مختلف. با کاهش این ایده است که به کاهش تعداد موارد جدید با تکنیک های مانند انزوای اجتماعی و فاصله تا سیستم بهداشت و درمان است نه ضعف. در طول زمان مردم ایجاد ایمنی که در نهایت منجر به یک کاهش سریع در موارد.

سرکوب با هدف جلوگیری از گسترش ویروس به طور کامل. این استراتژی نیز با استفاده از شبکههای اجتماعی فاصله و جداسازی اما به یک درجه بیشتر. این اقدامات پس از آن نگه داشته شود در جای خود برای یک دوره پایدار اجازه می دهد زمان بیشتری برای درمان و واکسن به توسعه و برای سیستم بهداشت و درمان برای آماده سازی.

این استراتژی به تصویب رسید به شدت در چین با کل شهر ووهان اعتقاد به کانون شیوع در زیر قرار داده شده شده است. اجتماعی فاصله اجرا شد با مدارس بسته, رویدادهای ورزشی, لغو و تئاتر بسته است. نرم افزار نیز استفاده می شود برای پیگیری جنبش مردم. یک گزارش از سازمان بهداشت جهانی در پایان ماه فوریه گفت: روش کار کرده بود: “در این صورت از یک ویروس ناشناخته در چین نورد است شاید بلند پروازانه ترین چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در تاریخ” آن را گفت. این کشور در حال حاضر دچار کاهش شیب در موارد.

در تحقیقات خود فرگوسن و همکاران ایجاد شده متفاوت coronavirus حالات در زمینه انگلستان و ایالات متحده در آنها به بررسی کاهش و سرکوب از طریق استفاده از مورد جداسازی صفحه اصلی قرنطینه اجتماعی فاصله و بسته شدن مدارس و دانشگاه ها. آنها دریافتند که اگر بدون اقدامات کنترل و یا تغییر در رفتارهای فردی ساخته شد, مرگ و میر خواهد قله در حدود سه ماه با 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده در حدود 81 درصد از این جمعیت در نهایت می تواند آلوده.

کاهش داشت و تا حد زیادی بی اثر است. یکی از مشکلات اصلی این است که سرویس های بهداشتی خواهد غرق شود. “در موثر ترین کاهش استراتژی مورد بررسی قرار گرفت که منجر به تک نسبتا کوتاه اپیدمی… افزایش محدودیت برای هر دو به طور کلی بخش و ICU تخت خواهد بود بیش از حداقل 8 برابر زیر بیشتر در سناریوی خوش بینانه برای مراقبت های ویژه مورد نیاز است که ما مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر این حتی اگر همه بیماران قادر به درمان ما پیش بینی وجود دارد هنوز هم می تواند در جهت 250000 هزار مرگ و میر در [بریتانیا] و 1.1 به 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده”

به جای این تیم در بر داشت سرکوب استراتژی است که می تواند در جای خود قرار داده تا یک واکسن است که توسعه یافته خواهد بود که بهترین راه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر. در موثر ترین سناریو مرگ و میر از coronavirus کاهش یافته است به طور قابل توجهی با بیش از ده برابر کمتر مرگ و میر در مقایسه با هیچ کنترل و اندازه گیری گرفته شده است.

“حداقل سیاست سرکوب موثر است بنابراین جمعیت گسترده اجتماعی فاصله همراه با خانه جداسازی موارد و مدرسه و دانشگاه بسته شدن” این گزارش گفت:. “برای جلوگیری از جهش در انتقال این سیاست ها نیاز به نگهداری شود تا سهام بزرگ از واکسن در دسترس هستند به نقصان جمعیت—که می تواند از 18 ماه و یا بیشتر است.”

آن گفت که اگر سرکوب است نه حفظ, انتقال coronavirus را “به سرعت در حال جهش به طور بالقوه تولید یک اپیدمی قابل مقایسه در مقیاس آنچه که دیده شده است تا به حال هیچ مداخلات اتخاذ شده است.” اگر در دراز مدت سرکوب ممکن است آنها دریافتند داشتن این اقدامات در محل برای حدود سه ماه می تواند به کاهش مرگ و میر حدود نصف و کاهش تقاضا در خدمات سلامت توسط دو سوم.

trump pence coronavirus spread
مایک پنس و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اعضای Coronavirus نیروی کار در مارس 16.
برنده McNamee/گتی ایماژ

این نویسندگان همچنین هشدار داد وجود دارد هرگز یک مداخله ای سلامت عمومی است که مختل جامعه به حدی است: “چگونه جمعیت و جوامع پاسخ خواهند داد هنوز مشخص نیست” این گزارش گفت:. انعقاد آن اشاره کرد: “اپیدمی سرکوب تنها استراتژی مناسب در زمان فعلی. اجتماعی و اقتصادی اثرات این اقدامات است که مورد نیاز برای رسیدن به این هدف سیاست خواهد بود عمیق.”

در حال حاضر چندین دستورالعمل صادر شده به آمریکایی ها برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است افراد برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر و برای جلوگیری از رفتن به میله, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی. اگر ممکن است او از مردم خواست از خانه کار می کنند. مردم نشان دادن علائم خواسته شد تا در خانه بماند. این توصیه ها اجباری نیست.

اظهار نظر در این مقاله از امپریال, Thomas J. Duszynski مدیر اپیدمیولوژی آموزش و پرورش در دانشگاه ایندیانا گفت که با COVID-19, جعبه پاندورا باز شدهاند. “سوال می شود, چگونه آن را,” او گفت: عصر ایران.

“انزوای اجتماعی (3-6 پا از جدایی بین مردم) خوب شستن دست لمس کردن صورت خود را و ماندن جدا شده اگر شما بیمار هستید بهترین روش برای کند کردن گسترش بیماری در جمعیت در این زمان و کاهش مرگ و مير در معرض جمعیت,” او گفت:. “ایالات متحده در تلاش برای فعال قرار داده و در اقدامات پیشگیرانه مانند بسته شدن, رویدادهای ورزشی, محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اتاق شل شدن قوانین در اطراف حضور در مدرسه و کار با شرکای اجتماعی برای اطمینان از جمعیت است و آنچه آنها نیاز دارند به لحاظ اجتماعی منزوی. فن آوری و صنعت پیشرفت در دهه گذشته برای اولین بار در تاریخ ساخته شده و توانایی انجام این کار. آنلاین و تحویل آنلاین جلسات حتی e-learning روز در مدارس اجازه می دهد برای ما به خیال خودمان جدا به امید مسطح اپیدمی منحنی و به حداقل رساندن اثر یک بیماری مسری.”

statista, coronavirus, covid19,
یک نقشه نشان دادن در سراسر جهان مورد COVID-19 مارس 17.
Ana ortega

او گفت: چگونه این ممکن است آخرین بار برای نامشخص است: “اکثر مردم می خواهم به می دانم که زمانی که این خواهد بود و می توانید رزومه برخی از حس ظاهر و پاسخ من این است که این طبیعی است.” او گفت: برخی از شیوع سوختگی از طریق جمعیت و سپس ناپدید می شوند در حالی که دیگران فکر می کنم آن را تبدیل به مانند ویروس آنفولانزا که به نظر می رسد هر سال است.

“چیزی که بعد از نگاهی به نتایج از آلوده شدن. با رشد نمایی در ایالات متحده خواهیم دو برابر شدن موارد و متاسفانه شديد نتایج از جمله مرگ است. ما می خواهیم به تماشای این دوره از بیماری در جمعیت انسانی به درک آن سبب شناسی; تنها پس از آن می تواند ما دخالت برای جلوگیری از اتفاق می افتد. هنگامی که شما را از این بیماری می تواند به شما آن را دوباره و یا ایمنی است ؟ متاسفانه ما قادر به پاسخ به این سوال به طور کامل در این زمان به عنوان مطالعات بیشتری برای درک ما پاسخ ایمنی بدن است به این بیماری باید به پایان خواهد رسید.

“بسیاری وجود دارد و در عین حال برای یادگیری در مورد این ویروس متاسفانه این طول می کشد زمان برای اطمینان از دقت و صحت.”

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de