انگلستان مرکز امیلی Scarratt معتقد است این امر می تواند “واقعا دشوار” برای بازیکنان که سوئیچ بین sevens و XVs کدهای به ویژگی های در هر دو توکیو بازی های المپیک و جام جهانی در نیوزیلند.

وجود دارد فقط 40 روز بین پایان موکول بازی – با توجه به پایان برساند در آگوست 8, 2021 – و شروع به زنان راگبی را نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد که در انتخابات عراق در سپتامبر 18, 2021.

با انگلستان تنها اتحادیه در حال حاضر به تقسیم خود را sevens و XVs زنان برنامه های این چرخش می تواند در خدمت به عنوان یک طرح برای دیگران شروع به جدا کردن خود را تنظیم یو پی اس. دفاع از قهرمان جام جهانی نیوزیلند تا به حال شده است در تلاش برای تقسیم کردن برنامه های خود را اما در حال حاضر فکر می کردم که به عنوان بسیاری از هشت بازیکن امیدوار به ویژگی های در هر دو المپیک و جام جهانی جوخه های.

Scarratt در انگلستان در سال 2017 نهایی جام جهانی شکست قبل از captaining تیم گیگابایت زنان sevens جانبی در بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال بعد. داشتن به پایان رسید او sevens حرفه ای پس از آن به تمرکز بر روی XVs در این 30 ساله معتقد است که او در تلاش برای رقابت در سال آینده و بازی های جام جهانی اگر او هنوز هم در هر دو کد.
Scarratt ضربات به صورت هدف در طول سال 2017, جام جهانی, نیمه نهایی در برابر فرانسه


اعتبار: جهانی راگبی

“من احساس می کنم نیاز دو سال به عقب بر گردیم به نوسان از چیزهایی که اجازه دهید به تنهایی چهل و فرد روز” Scarratt گفت Telegraph Sport. “این تصمیم من ساخته شده بدیهی است که هر کس متفاوت است. اما این امر می تواند سرگرم کننده به آن را ترک در کمتر رسمی و جدی وضعیت از جام جهانی و بازی های المپیک است.

“من قطعا می خواهم برای نوشتن هر کسی برای انجام هر دو. برخی از مردم ممکن است قادر به در خود اتحادیه های کارگری اما این امر می تواند واقعا دشوار است. بدیهی است که آنها هرگز درگیر شدند و قبل از این که یکی از نکات اصلی است که بازیکنان فعال به انجام هر دو است.”

شده اند وجود دارد در حال رشد calls برای اتحادیه های کارگری به مقاومت در برابر ادغام از بازیکنان حرفه ای خود را sevens طرف – یک تاکتیک به کار گرفته شده توسط فرانسه و ایرلند در این سال و در زنان شش کشور.

“من فکر می کنم به طور طبیعی برخی از کشورهای مبارزه به عمق بازیکنان به حمایت از دو موجودیت جداگانه در sevens و 15s” اضافه شده Scarratt. “چگونه کار می کنند که این نه برای من برای پاسخ به این سوالات – اما از آن جالب خواهد بود قطعا.”

Scarratt یکی از 28 XVs بازیکنان به قرارداد توسط راگبی اتحادیه فوتبال در یک حرکت نقطه عطفی در professionalisation از زنان بازی در سال 2019.

مقدمه از 60 ، 000 پوند حقوق و دستمزد کلاه در لیگ برتر 15s انگلستان گل سرسبد زنان, راگبی, رقابت نیز مشخص شده نشانه آن است که داخلی زنان راگبی است که با جذب شدن به سمت نیمه حرفه ای.
برتر 15s را معرفی £60,000 حقوق و دستمزد کلاه


اعتبار: Getty Images Europe

اما این پیشرفت می تواند تضعیف شود اگر دیگر تعاونی های موفق به دنبال کت و شلوار در ارائه خود را XVs بازیکنان تمام وقت قرارداد و بیشتر سرمایه گذاری خود را در مسابقات داخلی.

“من فکر می کنم زنان بازی را تبدیل حرفه ای پس از زمان من متاسفانه که شرم آور است” گفت: Scarratt بود که تاج جهانی راگبی, بازیکن سال در ماه نوامبر گذشته.

“برای قرار دادن یک جدول زمانی بر روی آن, من واقعا نمی دانم. من فکر می کنم این اتفاق خواهد افتاد و این هیجان انگیز را در خود دارد چرا که وجود دارد قطعا زمانی که مردم نمی تواند ببینید که یا قادر به می گویند که کاملا با اطمینان.

“ما شده است صحبت کردن در مورد آن را برای یک زمان طولانی. در یک نقطه زمانی که من برای اولین بار شروع به بازی نبود حتی یک نظر.

به امید وجود دارد که حقوق و دستمزد درپوش کمک خواهد کرد که پراکنده بازیکنان بین المللی بیشتر به طور مساوی در سراسر لیگ.

“این خواهد شد یا کمک به رقیق کردن بازیکنان دیگر باشگاه و یا آن را تشویق باشگاه های دیگر را ببینید که وجود دارد این است که پول در زنان بازی در حال حاضر و آنها را به شاید نیاز به پیدا کردن یک راه از داشتن برخی از پول اگر آنها لازم نیست که هر گونه به جلب آن دسته از بازیکنان بیش از و یا در حمایت از آنهایی که آنها را” اضافه شده Scarratt.

“اگر شما یک درپوش حقوق به عنوان در این بازی شما باید بازیکن رفتن بیش از آن آنها [بازیکنان] را به حرکت در جای دیگری به موجب آن آنها در حال رفتن به اضافه کردن ارزش بزرگ است که به باشگاه و لیگ رقابتی به عنوان امکان پذیر است.”

امیلی Scarratt صحبت شد به عنوان یک سفیر برای تغذیه بهینه رسمی عملکرد تغذیه شریک به راگبی انگلستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im