اما واتسون در پاسخ به انتقاد برای حمایت از او جورج فلوید

اما واتسون در پاسخ به انتقاد بیش از او حمایت جورج فلوید پس از او متهم به مراقبت بیشتر در مورد زیبایی شناسی از رسانه های اجتماعی پروفایل این زندگی مهم جنبش است.

هری پاتر بازیگر تصاویر ارسال شده از سه مربع سیاه و سفید در Instagram صفحه در روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک آنلاین در اعتراض به مرگ پدر به دست یک افسر پلیس در مه 25.

اما 30 ساله مورد انتقاد قرار گرفت از جمله حاشیه سفید اطراف مربع باعث اتهامات از کاربران رسانه های اجتماعی که او prioritising نگاه از صفحه او که در آن او اغلب با استفاده از سفید مرزها به جای نشان دادن درست همبستگی با علت.

آقای فلوید درگذشت در آمریکا پس از او دوخته بود به زمین توسط یک افسر پلیس که در حال زانو خود را بر روی گردن خود را برای تقریبا نه دقیقه جرقه تظاهرات گسترده در سراسر کشور است. افسر متهم شده است با قتل او.

واتسون در حال حاضر در پاسخ به واکنش اصرار دارد که او همیشه مشتاق به یادگیری بیشتر در مورد راه او “ناخودآگاه پشتیبانی و حمایت از یک سیستم است که از لحاظ ساختاری نژادپرستانه”.

او به طرفداران خود در صفحه رسانه های اجتماعی: “چیزهای زیادی وجود دارد که نژاد پرستی هر دو در گذشته و حال است که نه تصدیق کرد و نه به خود اختصاص داده است. سفید برتری یکی از سیستم ها از سلسله مراتب و سلطه و استثمار و ظلم و ستم است که محکم دوخته شده به جامعه است.

“به عنوان یک فرد سفید من بهره برده اند از این. در حالی که ما ممکن است احساس کنید که به عنوان افراد ما در حال کار سخت داخلی به ضد نژادپرستانه ما نیاز به کار سخت تر خارجی به طور فعال به مقابله با ساختاری و نهادی نژادپرستی در اطراف ما.

“من هنوز هم یادگیری در مورد راه های بسیاری من ناخودآگاه پشتیبانی و حمایت از یک سیستم است که از لحاظ ساختاری نژادپرست است. من خود را ببینید و خشم و غم و اندوه و درد است. من نمی دانم این احساس می کند مانند شما اما این به آن معنا نیست که من نمی خواهد سعی کنید به.”

یک نماینده برای واتسون گفت: او در حال حاضر تصمیم به انتشار این افکار و آنها در پاسخ به واکنش در رسانه های اجتماعی.

طرفداران اما واتسون نیز در دفاع از خود در برابر انتقاد برجسته که او متعهد به حمایت از حقوق بشر بوده و “نشاط بخشی, سیاه, صدای,” و صحبت کردن در برابر نژادپرستی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de