امانوئل پاکسازی وعده بازگشت به ” مبارک روز پس از گسترش coronavirus مستند در فرانسه

امانوئل پاکسازی گسترش است فرانسه را مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس تا مارس 11, گفته است که پیشرفت حاصل شده اما جنگ هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد.

رئيس جمهور فرانسه اعلام شرح زیر است ایتالیا در گسترش مستند اما بدون کاهش اقدامات محدود کننده که در اسپانیا. آقای پاکسازی گفت: وضعیت تنش در بیمارستان ها در پاریس و فرانسه به معنای وجود ندارد می تواند در کشور است.

از مارس 17, فرانسه به 67 میلیون نفر از مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا ورزش خود را. این مستند در اصل برنامه ریزی شده برای پایان دادن به روز سه شنبه.

“من به طور کامل درک تلاش من میخواهم از شما” آقای پاکسازی گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در پایان مستند, چهارم, هفته, و اضافه کرد که قوانین فعلی مشغول به کار بودند.

“هنگامی که ما قادر به بازگشت به یک زندگی عادی ؟ من دوست دارم که قادر به پاسخ به شما. اما صادقانه من باید با فروتنی به شما بگویم که هیچ یک از ما نیست که پاسخ قطعی,” او گفت:.
آقای پاکسازی گفت: مستند اقدامات را برای ادامه. مردم فرانسه هستند و تنها مجاز به ترک خانه ضروری برای سفر


اعتبار: SEBASTIEN SALOM-GOMIS/خبرگزاری گتی ایماژ

مدارس و مغازه ها را به تدریج بازگشایی در مارس 11, آقای پاکسازی گفت. اما رستوران ها و هتل ها و کافه ها و سینماها را به باقی می ماند بسته دیگر او اضافه شده است. ورود بین المللی از کشورهای غیر اروپایی باقی خواهد ماند ممنوع تا اطلاع ثانوی.

آقای پاکسازی که دولت با آن مواجه انتقاد بیش از کمبود ماسک صورت و تست کیت گفت که در مارس 11, فرانسه قادر خواهد بود برای تست هر کسی ارائه Covid-19 علائم و غیر حرفه ای ماسک صورت ،

آقای پاکسازی همچنین گفت که او خواسته بود دولت خود را برای ارائه در این هفته جدید کمک های مالی برای خانواده ها و دانش آموزان نیازمند است.

برسمیت شناختن کشور خود را به حال شده است به اندازه کافی آماده در اوایل به صورت چالش های ناشی از شیوع کروناویروس جدید, آقای پاکسازی به نظر می رسد به دنبال یک تن فروتن در مقابل جنگ مانند شعارهای قبلی خود سخنرانی کردند.

“ما آماده برای این بحران ؟ در این صورت از آن کافی نیست. اما ما مقابله,” او گفت:. “این لحظه اجازه دهید صادقانه نشان داده است ترک نمایند. مانند هر کشور در جهان ما فاقد دستکش, ژل دست ما نبوده است قادر به رها کردن به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان ما می خواستیم به سلامت ما حرفه ای است.”

فرانسه طولانی عادت کرده اند به گفته خود بالا مالیات پرداخت شده برای “بهترین بهداشت و درمان در جهان” شده اند نگران این سهمیه بندی از مهم, مواد مخدر, ماسک های صورت و تجهیزات و تماشا با حسادت وضعیت در کشور همسایه آلمان است.

آقای پاکسازی را اذعان کاستی بود به طور گسترده به خوبی دریافت کرد.

“آن را هر روز می شنوید یک رئیس جمهور ارائه mea culpa و به جرات می توان گفت ‘ما هیچ پاسخ قطعی’. اطمینان بخش و لازم صداقت” تحلیلگر Maxime fco travel advice اتاق فکر GenerationLibre گفت.

پس از افزایش بی امان تا هفته اول ماه مارس تعداد زیادی از بیماران در بیمارستان’ واحد مراقبت های ویژه آغاز شده است به کاهش, باعث, مقامات بهداشت و درمان به تماس با یک فلات در این بیماری همه گیر.

اما اگر فرانسه بیمارستان ها فقط در مورد مقابله با کمک یک تلاش عظیم برای انتقال بیماران با هواپیما و هلی کوپتر و یا حتی قطار با سرعت بالا از بيمارستان در شرق و پاریس به غرب پرستاری خانه های غرق شده اند.

توسط دوشنبه, coronavirus ادعا کرده 14,967 زندگی در فرانسه چهارم-بالاترین مرگ و میر در جهان با بیش از 98,076 تایید موارد با توجه به آمار رسمی.

“ما باید بهتر روز ما بازگشت به روزهای خوش” آقای پاکسازی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im