بازیگر Jussie Smollett, مجرم شناخته شد در روز سه شنبه برای بار دوم به اتهام دروغ گفتن به پلیس در مورد یک نژادپرست و ضد همجنسگرایان حمله او گفته در صحنه خود را در مرکز شهر شیکاگو, تمدید تفرقه پرونده جنایی که جلب توجه در سراسر جهان در سال گذشته است.

کیفرخواست آمد از ویژه دادستان که منصوب شد و پس از طبخ دادستان شهرستان کاهش یافته و همان اتهامات در ماه مارس گذشته.

این اتهامات جدید شد مطمئن شوید که برای دوباره بسیاری از تنش هایی است که احاطه شده Smollett یک سال پیش. زمانی که او ادعا می کند اولین ظهور او جلب ناگهانی از حمایت از طرفداران و افراد مشهور و عاطفی داد مصاحبه تلویزیونی در مورد این حمله است.

پرونده به منعکس کننده در آمد دولت از گفتمان سیاسی در آمریکا است. بسیاری از دموکرات ها در ابتدا نام آن را تکان دهنده عنوان مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران نژاد پرستی و نفرت در حالی که جمهوری خواهان به تصویر کشیده و آن را به عنوان یک مثال دیگر از لیبرال ها عجله برای قضاوت و توهین به رئیس جمهور به عنوان حامیان متعصبی.

ویژه دادستان دن وب در بیانیه ای گفت که Smollett چهره شش جنایت فقره رفتار آشوبگرانه اتهام که بنیادی از چهار جداگانه گزارش نادرست که او به پلیس است که در آن او به مخالفت او قربانی یک جنایت نفرت “دانستن است که او قربانی یک جنایت است.”

این بیانیه بلافاصله پرسش های مطرح شده در مورد شهرستان دادستان’ تصمیم به رها کردن این اتهامات و روشن ساخته است که در آن دادستان به حال به اندازه کافی توضیح داده شده به دادستان ویژه چرا آنها کردند. اما آقای Webb تاکید کرد که او تا به حال به هیچ نتیجه گیری در مورد اینکه آیا هر کسی که در این مورد تا به حال درگیر در هر تخلف است.

Smollett, که سیاه و سفید است و در اصل به اتهام رفتار آشوبگرانه در فوریه 2019 به اتهام عملیات حمله و دروغ گفتن در مورد آن را به دست آورديم. اتهامات کاهش یافته و یک ماه بعد با کمی توضیح عصبی مقامات پلیس و سپس شهردار رام امانوئل.

تینا Glandian, Smollett, وکیل, سوال آقای وب تصمیم به پرونده اتهامات جدید.

کیفرخواست “پرسش جدی در مورد یکپارچگی تحقیقات که منجر به تمدید اتهامات” Ms Glandian گفت: با استناد به استفاده از همان کارآگاهان که بخشی از اصلی رسیدگی به حمله برای انجام آخرین پروب با وجود Smollett را در انتظار مدنی ادعا می کند در برابر شهر و افسران پلیس برای مخرب دادستان است.

او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه برای تفهیم اتهام در فوریه 24.

Smollett پلیس گفت که او در راه رفتن به خانه در اوایل ژانویه 29 سال گذشته هنگامی که دو مرد نقاب دار را به او نزدیک شده نژادپرستانه و ضد همجنس توهین ضرب و شتم او و لوپ یک طناب دار به دور گردن خود را قبل از فرار. او گفت مهاجمان حداقل یکی از آنها او را به عنوان سفید به او گفت که او در “MAGA کشور” – یک مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره”.

چند هفته بعد مقامات ادعا که Smollett, پرداخت, دو, دوستان, 3500 دلار برای کمک به او در مرحله حمله چون او ناراضی بود با حقوق و دستمزد خود را به عنوان یک بازیگر در امپراتوری روباه سری مورد است که به دنبال یک سیاه خانواده آنها به عنوان حرکت به یو پی اس و فراز زندگی از صنعت ضبط شده است. Smollett متهم شد که با استفاده از این طرح به طبل تبلیغات برای کار خود را.

یک قاضی در ماه اوت منصوب آقای Webb سابق آمریکا وکیل به نگاه به همین دلیل اتهام اصلی بودند کاهش یافته است. آقای وب نیز بررسی شد که آیا تماس های تلفنی که Cook County, وکیل دولت کیم Foxx تا به حال با یک Smollett نسبی سابق و دستیار سابق بانوی اول میشل اوباما بی جهت تحت تاثیر تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. Ms فاکس recused خودش از این مورد اما همچنان به وزن در.

در آن زمان قاضی مایکل Toomin که اختصاص این مورد به آقای وب مطرح شده احتمال این که Smollett می تواند شارژ دوباره. به گفته قاضی و وکیل دو خطر صدق نمی کند چرا که Smollett هرگز تحت پیگرد قانونی قرار.

در انتشار اخبار آقای Webb گفت: او به این نتیجه رسیدند که تعقیب Smollett بود “به نفع عدالت” برای تعدادی از دلایل از جمله گسترده جزئیات Smollett نادرست و حساب و همچنین به عنوان منابع است که اداره پلیس انداخت بررسی است.

زمانی که اولین کیفرخواست علیه Smollett, بود, بازگشت, آقای روزنامه نوشت: دولت اوباما تا به حال به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک در مورد “قوی”. اما این دفتر موفق به ارائه هر گونه شواهد جدید به توضیح دهد که چرا مقامات کاهش هزینه فقط چند هفته بعد آقای Webb گفت.

بیشتر آقای Webb زمان موضوع را با یک ادعا در انتشار اخبار را صادر کرد که از اتهامات عنوان شده کاهش یافته است که Smollett به حال دریافت درمان خاص و مورد حل و فصل شد “تحت همین معیار است که در دسترس خواهد بود برای هر متهم با شرایط مشابه”. آقای وب برای خواسته اما هرگز دریافت هر نمونه از دیگر چنین مواردی او نوشت.

این شهر شکایت کرد Smollett به دنبال بازپرداخت بیش از $130,000 برای اضافه کاری پرداخت می شود به افسران بودند که درگیر در تحقیق Smollett گزارش. Smollett وکلای باید گفت که این شهر نباید اجازه برای بازیابی هزینه های از Smollett دلیل آن را پذیرفته $10,000 از بازیگر “به عنوان پرداخت در کامل در ارتباط با اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او را”.

آن را بلافاصله روشن نیست چه جمله Smollett چهره اگر محکوم کرد. زمانی که او در اصل به اتهام رفتار آشوبگرانه آن گزارش شد که او می تواند قرار داده شده در مشروط شدن و یا به زندان فرستاده شده برای یک تا سه سال هر تعداد.

Smollett, پرونده تبدیل به یک مسئله در Ms فوکس پیشنهاد برای دور دوم. کسانی که به دنبال سرنگون کردن اولین زن سیاه برای برگزاری این شهرستان بالاترین اجرای قانون موقعیت باید آرامش خود را از دست زدن به این موضوع به عنوان اتفاقی و غیر قطعی. آنها می گویند این نشان می دهد او قضاوت بد و نفع ثروتمند و قدرتمند در تصمیم گیری که پیگرد قانونی خواهد داشت.

Ms فاکس انتخاباتی کمیته صدور گاز گرفتن بیانیه ای در روز سه شنبه با اشاره به سابق FBI مدیر James Comey تصمیم به طور خلاصه بازگشایی رسیدگی به نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون ایمیل در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد بود.

“چه سوال اینجا است که James Comey-مانند زمان هایی که شارژ تصمیم” است که تنها می تواند به عنوان تفسیر بیشتر سیاسی از نظام عدالت چیزی است که رای دهندگان در عصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید در نظر توهین آمیز” در این بیانیه از دوستان برای فوکس گفت.

Smollett وکیل نیز مطرح سیاسی مفاهیم.

تلاش برای دوباره تحت پیگرد قانونی قرار Smollett “در آستانه Cook County, وکیل دولت در انتخابات است که به وضوح همه چیز در مورد سیاست نه عدالت” او گفت:.

Smollett, 37, نداشته, قابل توجه فیلم و یا تلویزیون نقش اعلام کرد پس از خروج خود را از سری تلویزیون ساخته شده در مارس 2019. تولید کنندگان باید گزینه ای را برای او را به عقب در ششمین و فصل نهایی است اما باید گفت که آنها هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

امپراتوری دارای 10 قسمت سمت چپ. آن است که برنامه ریزی برای بازگشت آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su