پایان مستند جدول زمانی: زمانی که مغازه ها و دفاتر و حمل و نقل عمومی را بازگشایی

بوریس جانسون در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به این ملت دوباره در روز یکشنبه هنگامی که او را به مجموعه ای از طرح خروج برای چگونه انگلیس را به تدریج ترک lockdown.

در حالی که جزئیات ‘مرحله دوم’ از پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها خواهد شد در پایان این آخر هفته در حال حاضر وجود دارد برخی از نشانه ای از چگونه عناصر مختلف جامعه به بازگشایی شده است.

مغازه

راهنمایی است که انتظار می رود صادر شده توسط دولت در مورد نحوه مغازه ها می توانید بازگشایی با خیال راحت که شامل فیزیکی فاصله اقدامات و همچنین می تواند به گسترش جداگانه خروجی و ورودی.

تمام فروشگاه ها تلقی غیر ضروری’ دستور داده شد تا زمانی که مستند اقدامات آمد به اثر در مارس 23. این شامل پوشاک مغازه کتابفروشی, آرایشگری, تخت خواب و صبحانه و محیط داخلی و خارجی بازار.

مغازه ها شده اند که معاف از ممنوعیت دولت در حال غذا خرده فروشان داروخانه ها, فروشگاه های سخت افزاری گوشه مغازه های پمپ بنزین و مغازه ها در بیمارستان و دفاتر پست بانک, newsagents, launderettes و مغازه های حیوان خانگی.

سخت افزار, کسب و کار, B&Q بود که تلقی ضروری خرده فروش در ماه گذشته بازگشایی شد 75 از فروشگاه های آن پس از طرح موافق بودند برای حفاظت از مشتریان و کارکنان.
اجتماعی حقوقی صف – شبیه به این در یک B&Q انبار در لافبورو – می تواند به احتمال زیاد به حالت عادی در خرید رسانه ها.


اعتبار: جو Giddons/PA

اقدامات اتخاذ شده توسط B&Q ارائه برخی از نشانه ای از دستورالعمل ها است که صادر خواهد شد در سراسر این بخش از جمله محدودیت های سفت و سخت از تعداد مشتریان یک فروشگاه در هر زمان داده شده تعیین شده و صف بندی مناطق و دو متر نشانگر به منظور یادآوری به مشتریان نیاز به اجتماعی فاصله.

انگلیسی خرده فروشی کنسرسیوم وارد یک مجموعه ای از پیشنهاد قوانین که شامل داشتن اضافی موانع تشویق مشتریان به فروشگاه به تنهایی نگه داشتن در حال تغییر اتاق بسته و استفاده از محافظ صفحه نمایش در tills.

برندها نیز با توجه به معرفی بهسازی ایستگاه و حتی قابل حمل غرق به طوری که مردم می توانند شستن دست های خود را زمانی که آنها وارد یک فروشگاه. الکس بلدکک این Dixons Carphone رئیس ابداع کرده است صفر-تماس با فروشگاه که در آن شما باید درایو-از طریق سبک وانت امتیاز برای کالا.

خرده فروشان و اتحادیه های کارگری را کنار گذاشته دیرینه تفاوت به پیوستن به نیروهای با هدف راه اندازی مجدد بخش خرده فروشی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بدون تهدید صنعتی عمل است.

John Lewis, فروشگاه های زنجیره ای است که با توجه به باز کردن برخی از فروشگاه های خود را از اواسط ماه مه در حالی که همراه انگلیسی مواد غذایی – رئیس Primark را مالک گفت: متوجه از بین دو تا چهار هفته مورد نیاز خواهد بود برای کمک به صنعت دریافت و در حال اجرا دوباره.

دفاتر

یک نگاه اجمالی از ‘طبیعی’ برای کار در دفاتر داده شده است توسط هفت دولت جداگانه اسناد و مدارک به دست آمده توسط این روزنامه است که به پیش نویس دستورالعمل برای افتتاح مراکز خرید و هتل ها و کارخانه ها و دفاتر.

توصیه هایی برای دفاتر پلکسی گلاس عبارتند از صفحه نمایش نصب شده بین میز و مورد نیاز برای کارگران به نشستن پشت به پشت یا پهلو به پهلو به جای چهره به چهره.

این اسناد همچنین تصریح می کند که آسانسور باید به نیمه خالی, hot desking است لغو می شود برای آینده قابل پیش بینی و به اشتراک گذاری تجهیزات مانند قلم و صتبلرس ممنوع خواهد شد.

راهنمایی در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ماسک صورت آشکار توسط عدم وجود آن در این گزارش اما این انتظار می رود که به دنبال, و احتمالا ممکن است به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر خطاب به ملت در روز یکشنبه.
اعتباری: این گروه از کسب و کار اسناد

کارکنان هنوز هم تشویق به کار از خانه در صورتی که این امکان با کارفرمایان انتظار می رود که به طور منظم ارتباط با کارگران در مورد روحی و جسمی و تندرستی.

برای کسانی که نمی آیند به محل کار و نه تا پنج روز کاری به پایان خواهد رسید و برای آینده قابل پیش بینی به عنوان کارفرمایان تلو تلو خوردن هنگام ورود و خروج بار به منظور کاهش ازدحام.

فضاهای اداری را در مجموعه ای به پیکربندی مجدد برای فعال کردن کافی اجتماعی فاصله با صفحه نمایش و طبقه نشانه گذاری استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که کارکنان ماندن دو متر جدا از یکدیگر است.
فضا و پیکربندی میز های اداری را تشکیل می دهند بخشی از توصیه های جدید


اعتباری: این گروه از کسب و کار اسناد

این سند خواستار کارفرمایان برای ادامه به انجام جلسات از راه دور که در آن ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان ارائه اضافی نقاط ورود, به علاوه اضافی پارکینگ و دوچرخه-جمعآوری امکانات برای تضعیف استفاده از حمل و نقل عمومی.

قوانین جدید به ایتالیا رفته اند بازگشت به کار را موجب سردرگمی و سرخوردگی که کارفرمایان علاقه مند خواهد بود برای جلوگیری از عنوان انگلستان به تدریج بازگشایی برای کسب و کار.

حمل و نقل عمومی

حمل و نقل عمومی ظرفیت و استفاده شده است به شدت کاهش می یابد در طول مستند. مترو لندن شده است عامل کاهش خدمات با 40 ایستگاه زیرزمینی بسته که آیا نشستن در تقاطع خطوط لوله و شب Tube سرویس به حالت تعلیق در مارس 19 قبل از کامل مستند آمد به محل.

“لندن را از طریق این فوق العاده به چالش کشیدن بار و حصول اطمینان از سرمایه های مهم کارگران می تواند حرکت در اطراف شهر بسیار مهم خواهد بود” گفت: شهردار لندن صادق خان.

وزیر دفاع بن والاس گفته است که ماسک ها در حال حاضر در انبار برای استفاده و که پوشش صورت در حمل و نقل عمومی می تواند تشویق به منظور اطمینان از که آن را بی خطر است برای بازگشت به کار. ماسک و فاصله اقدامات دو از اقدامات است که می تواند ساخته شده اجباری در حمل و نقل عمومی.
یک زن می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که سفر در مترو لندن.


اعتبار: توبی ملویل/ایسنا

انگلیسی, حمل و نقل پلیس ممکن است نیاز به حفظ حضور در ایستگاه ورودی برای اطمینان از کنترل جمعیت و اجتماعی فاصله در شلوغ ترین زمان در حالی که شرکت ها به احتمال زیاد به به تلو تلو خوردن خود را روز کاری برای جلوگیری از یک ساعت شلوغی.

موسسه مطالعات مالی (IFS) پیشنهاد کرده است که استفاده از حمل و نقل عمومی در زمان اوج باید دلسرد به منظور کاهش تراکم و کاهش خطر عفونت ،

“نمونه خواهد بود به افزایش قیمت نسبی رفت و آمد در زمان اوج در لندن لوله و شبکه اتوبوسرانی و یا به حالت تعلیق در لندن تراکم شارژ برای رانندگان” را گفت.
مت را در حمل و نقل عمومی در یک جامعه-جهان دور

بارها و رستوران ها

به عنوان همه چیز ایستاده بارها و رستوران ها – به غیر از رستوران ها که در حال حاضر عامل تنها در یک غذای آماده ظرفیت را در میان فضاهای آخرین به بازگشایی شده است.

آن است که در حال حاضر ممکن است که این خواهد بود اما صنعت تخمین طیف وسیعی از جولای از طریق به زمستان و یا حتی اوایل 2021.

اقدامات محدود کننده در بازگشایی به احتمال زیاد شامل کمتر جداول محدودیت در تعداد مشتری کوتاه ساعات بیشتر تولید محلی و محدود منوها.

اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن (BBPA) گفت: “در حال حاضر هیچ نشانه ای روشن به عنوان زمانی که بارها خواهد بود قادر به باز دوباره. به عنوان آن می ایستد دولت هدایت روشن است و بارها ادامه خواهد داد به پایبندی به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im