غول های انرژی BP مجموعه خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف

جدید BP رئیس برنارد Looney گفت که او می خواهد این شرکت به شدت کاهش خالص کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 یا دیر.

آقای Looney گفت: 111 ساله شرکت نیاز به “اختراع” خود یک استراتژی است که در نهایت شامل سرمایه گذاری در انرژی های جایگزین.

BP را اساسا به سازماندهی مجدد خود برای کمک به ایجاد این تغییرات گفت: آقای Looney که در زمان بیش به عنوان رئیس اجرایی در هفته گذشته.

آن به شرح زیر مشابه حرکت توسط رقبا از جمله رویال داچ شل و توتال.

آقای Looney گفت: “جهان کربن بودجه محدود است و در حال اجرا سریع; ما نیاز به یک انتقال سریع به خالص صفر است.

“تریلیون ها دلار نیاز به سرمایه گذاری در re-لوله کشی و rewiring جهان انرژی سیستم است.”

“این قطعا خواهد بود یک چالش است اما همچنین یک فرصت فوق العاده ای. این برای من روشن است و برای ما سهامداران که برای BP به بازی بخشی از ما و خدمت ما هدف ما را تغییر دهید. و ما می خواهیم برای تغییر – این درست برای جهان و برای BP.”

او مشخص شده برنامه های خود را در یک سخنرانی در روز چهارشنبه.

“ارائه جهان با, تمیز, قابل اعتماد و مقرون به صرفه انرژی نیاز به هیچ چیز کمتر از reimagining انرژی و امروز که می شود BP هدف جدید,” او گفت:. “Reimagining انرژی برای مردم و سیاره ما است.”

“ما هنوز هم می شود یک شرکت انرژی اما یک نوع بسیار متفاوتی از شرکت انرژی: لاغر و سریع تر در حال حرکت, کاهش, کربن, و با ارزش تر است.”

  • آیا شما به دنبال این مرد در Instagram?
  • BP موافق £474m دریای شمال دارایی های فروش به برتر نفت

در Instagram که آقای Looney اخیرا به او گفت: “مطمئن باشید – مقدار زیادی از زمان و گوش دادن به این رفته.”

“همه اضطراب و نا امیدی از دنیا در سرعت تغییر یک معامله بزرگ است. من می خواهم شما بدانید که ما در حال گوش دادن. هر دو به عنوان یک شرکت و خودم به عنوان یک فرد.”

در دراز مدت BP طرح را شامل کمتر سرمایه گذاری در نفت و گاز و سرمایه گذاری بیشتر در کم کربن کسب و کار.

این شرکت گفت که می خواستم به “شبکه صفر” تا سال 2050 – است که آن را می خواهد به انتشار گازهای گلخانه ای از عملیات خود و از نفت و گاز آن را به تولید به هیچ علاوه بر این به مقدار گازهای گلخانه ای در جهان فضای آن تاریخ است.

آن را نیز می خواهد به نصف مقدار کربن در محصولات خود را تا سال 2050.

آقای Looney نیست در جزئیات چگونگی آن در نظر گرفته شده برای رسیدن به آن “شبکه صفر” target چیزی که جلب انتقاد از کمپین زیست محیطی سازمان صلح سبز.

چارلی Kronick روغن مشاور از فعالان صلح سبز در بریتانیا گفت: وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. “چگونه می شود آنها را در رسیدن به خالص صفر ؟ آن را از طریق جبران? هنگامی که آنها را جلوگیری از هدر رفتن میلیاردها دلار در حفاری برای نفت و گاز ما نمی توانیم سوزاند ؟

“چه مقیاس و برنامه ریزی برای انرژی های تجدید پذیر سرمایه گذاری آنها به سختی به ذکر است? و آنچه آنها در حال رفتن به انجام این دهه که نبرد برای محافظت از ما آب و هوا خواهد بود برنده و یا از دست داده؟”

آقای Looney خطاب این انتقاد پس از سخنرانی خود گفت: “ما می خواهیم یک انتقال سریع. گذار است که به تاخیر افتاد و سپس به طور ناگهانی توسط یک زاویه راست تغییر است که مختل جهان می تواند مخرب به شرکت ما است.”

“ما در حال شروع با یک مقصد. جزئیات خواهد آمد,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا این بدان معنی است که آن را نفت و گاز کسب و کار متوقف به رشد آقای Looney گفت: “BP در حال رفتن به در تجارت نفت و گاز برای یک زمان بسیار طولانی است. این یک واقعیت است. ما پرداخت $8bn در سود سهام [برای سهامداران] هر سال است. پرداخت نشده است که یک راه برای مطمئن شوید که ما در اطراف برای فعال کردن این انتقال است که ما می خواهیم.”

او گفت: موجود نفت و گاز کسب و کار خواهد بود کوچک در طول زمان است. هر گونه باقی مانده کربن تولید شده توسط استفاده از BP محصولات را باید دستگیر یا افست, او گفت:.

سرمایه گذار فشار

آب و هوا در 100+ یک گروه از سرمایه گذاران بزرگ است که در تلاش برای تحت فشار قرار دادن عمده گاز گلخانه ای قطره چکان به تمیز کردن عمل خود را گفت: BP اعلام شد “خوش آمدید”.

“ما نیاز به یک تغییر عمده فروشی به خالص صفر اقتصاد تا سال 2050 گفت:” استفانی Pfeifer عضو گروه اقدام کمیته راهبری.

“این باید شامل شرکت های نفت و گاز اگر ما به هر گونه شانس موفقیت در مقابله با بحران آب و هوا گفت:” Ms Pfeifer, که همچنین رئیس اجرایی از سرمایه گذاران نهادی در تغییر آب و هوا.

او گفت که اقدام آب و هوا 100+ سرمایه گذاران که در حال حاضر شده است با قرار دادن فشار در فشار خون ادامه خواهد داد به دنبال پیشرفت از شرکت در مقابله با تغییر آب و هوا.

“این شامل چگونه آن را به سرمایه گذاری بیشتر در غیر نفت و گاز کسب و کار و حصول اطمینان از لابی آن فعالیت پشتیبانی از تحویل از توافق پاریس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im