درخواست سایمون میدلتون اگر خوشنودی می تواند سمت خود بدترین دشمن در این سال شش کشور و پاسخ او این است که رنگ و لعاب با سرپیچی. گفت: “انگلستان سر مربی. “خوشنودی چیزی است که هرگز وارد اردوگاه ما و یا ما طرز فکر. به عنوان مربیان ما اجازه نمی دهد آن را به اتفاق می افتد به هر حال. بزرگترین چالش ما این است که بهتر از ما گذشته عملکرد.”

هنگامی که انگلستان قفل شاخ با سال 2018 در لیگ فرانسه روز یکشنبه آنها را مسلح بیش از یک سال کامل از حرفه ای پشت سر آنها. در حال حاضر بسیاری صورتحساب برخورد در اشتدته Hameau du در پو به عنوان قهرمانی جام اما میدلتون صعودی است در مورد سمت خود مزیت است.

“این رفتن به یک بازی عظیم” او گفت:. “کلمات قصار از رفتن به نیوزیلند, فرانسه, سخت ترین مکان برای رفتن و بازی کردن. آن را برای رفتن به یک ورزشگاه پر در پو در برابر یک انرژی فرانسه جانبی خواهد شد که یک تعداد انگشت شماری. هر چه اتفاق می افتد وجود دارد یک تصویر بزرگتر برای ما و بازیکنان می دانند که ما باید یکی دیگر از چهار بازی ما باید در بهترین ما است.”

هفت انگلستان شش کشور تیم ملی نمی مرکزی قرارداد با Rugby Football Union و حقه بازی خود را راگبی حرفه ای با دیگر معیشت. گلاستر-Hartpury را Millie چوب یک نقاش و دکوراتور در حالی که جناح ابی داو در حال مطالعه برای تبدیل شدن به یک مهندس مکانیک. برای هریت Millar-آسیاب چه کسی می تواند زمین را در برابر Les Bleues را برای اولین بار او را برای انگلستان پس از سال 2017 نهایی جام جهانی از طرف تمام عیار حرفه ای قابل لمس است.

“استاندارد قطعا رشد بیش از دو سال گذشته گفت:” زنبورهای پشت پارو زن. “آن را مانند من نشسته روی یک مبل که در طول زمان. من تا به حال به تماشای راگبی. آن را متفاوت بوده است در آینده از نظر یادگیری تمام تماس های جدید و الگوها و چیزهایی که شما را برای اعطا هنگامی که شما در تنظیم کردن.”

او همچنین مالش شانه با امثال 17 ساله Morwenna Talling یک نابغه از انگلستان استعداد گروه توسعه که قابل توجه رشته از اجرای این فصل برای لافبورو رعد و برق مجبور میدلتون دست با ادامه عدم وجود قفل Cath o’donnell. چنین است که به شدت از برخورد در خاک فرانسه که نوجوان نمی خواهد او را ارشد تعظیم در سراسر کانال.

“این قطعا یک وطن پرست جمعیت در فرانسه اگر کمی خصمانه گفت:” سارا شکارچی انگلستان کاپیتان. “اما ما شروع به توسعه یک بیت از یک گل سرخ سفر فن-پایه که نه تنها شامل خانواده و دوستان است. داشتن چند سنت جورج پرچم وجود دارد این است که همیشه به خوبی ببینید.”
سارا شکارچی منجر خواهد شد انگلستان به شش کشور به عنوان شرکت برگزیده


اعتبار: گتی ایماژ

میدلتون دائمی عزم خود را برای بهبود طرف یکی به اشتراک گذاشته شده توسط هر کشور دیگری با 2021 جام جهانی در افق. چند بازیکن شد و ضربه تا نیمه حرفه ای قرارداد سال گذشته اما مانند ایرلند را با هم مخلوط تعدادی از بازیکنان از آن sevens طرف یک تاکتیک در طول تاریخ به کار در کنار مسئله حرفه ای است که در ادامه به تحلیل رفتن در زنان بازی. “من فکر نمی کنم ما احتمالا در همان فضا به عنوان آنچه که انگلستان در حال حاضر” اذعان آدم Griggs به ایرلند سر مربی.

می توانید تیم های دیگر در واقع آزمون انگلستان فطرت زمانی که اتحادیه خود را در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از به طور کامل professionalising? ویلز اتحادیه راگبی هستند و در عین حال به توضیح مرموز عدم اطراف خود را مربی رولند فیلیپس است که “با در نظر گرفتن برخی از زمان به دور” از طرف ترک گرت وایات کریس Horsman و گراینت لوئیس منجر به بی تجربه و برگ در غیاب او. “از نظر ما چه نقش ها و مسئولیت های من نوع پوشش دفاع Gareth است پوشش حمله و گراینت است و پوشش جلو” Horsman گفت: عجیب و غریب خبرنگاران در شش کشور راه اندازی در اوایل این ماه.

اسکاتلند ساخته شده اند قابل توجه گام و در حال حاضر 10 بازیکن در سال 2021 قرارداد’ با هدف مقدماتی سمت برای سال آینده جام جهانی در نیوزیلند وجود دارد اما نه به اندازه کافی به دور خود را برای کاپیتان راشل مالکوم. “شما رو به رسمیت شناختن است که همه تیم ها در مراحل مختلف در سفر خود گفت:” مالکوم که مرتب او را بازی حرفه ای به عنوان یک علوم ورزشی و مدرس دانشگاه ، “ما قطعا بهبود هر دو از نظر حمایت از ما و ما چگونه در حال انجام در این زمینه است.”

آیا چنین خوش بینی خواهد بود به اندازه کافی برای متوقف تکرار انگلستان 80-0 فاتح در برابر اسکاتلند در Twickenham سال گذشته باقی مانده است دیده می شود. شکارچی همچنان امیدوار. “ما باید پشتیبانی فوق العاده از RFU به ما اجازه می دهد تا به صورت حرفه ای” او گفت:. “ما تمرکز بر روی آن و امیدواریم که دیگر اتحادیه های کارگری را به دنبال خواهد داشت تا با فشار دادن این بازی بزرگ و عالی مسابقات به بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de