انگلستان پرواز-نیم کتی دیلی-مکلین: ‘من را قطع پرداخت برای کمک به اطمینان از آینده بلند مدت از RFU’

انگلستان پرواز-نیم کتی دیلی-مکلین می گوید او خواهد بود مایل به قبول قطع پرداخت برای کمک به اطمینان از آینده بلند مدت از راگبی اتحادیه فوتبال پس از coronavirus بیماری همه گیر.

در ماه گذشته RFU پیش بینی زیان به £50million در سال آینده و نیم به عنوان یک نتیجه از این بیماری است. ادی جونز, انگلستان سر مربی که بدست آورده £750,000 هر سال در حال حاضر گرفته شده دستمزد کاهش بیش از 25 درصد است.

“صرف نظر از جایی که شما نگاه کنید در پول در سرمایه گذاری ما بسیار خوش شانس است که ما در یک موقعیت به عنوان زن راگبی, بازیکن داده می شود که در آن بازی می ایستد در حال حاضر به قرارداد تمام وقت به اتحادیه ما” گفت: Daley-مکلین در مصاحبه با روزنامه پس از اعلام حرکت خود را به لیگ برتر 15s تازه واردان فروش کوسه.

“اگر با در نظر گرفتن درصد کمی از ما دستمزد آن را موجب صرفه جویی در مردم شغل در دراز مدت پس از آن که کار درست را انجام دهید. که ممکن است این نمایش از همه, اما آن را قطعا به نظر من. همه در موقعیت های مختلف مالی من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند.”

Daley-مکلین نظرات اکو کسانی که از کاپیتان تیم ملی انگلستان سارا شکارچی که در حال حاضر گفت که او خواهد بود آماده برای یک کاهش در انگلستان حقوق و دستمزد – که گفته می شود در منطقه £30,000 – برای کمک به تضمین RFU آینده. آنها دو نفر از 28 بازیکن در زنان XVs بازی به قرارداد توسط RFU.

داشتن امضا برای کوسه ها در یک بازیکن-مربیگری ظرفیت بخشی از دیلی-مکلین را حواله خواهد بود برای کمک به پرورش رقابتی hub برای نخبگان زنان اتحادیه راگبی در شمال غرب.

“فروش می خواهید برای ایجاد یک محیط که در شمال غرب جایی که دختران می توانند در منطقه و آنها را مجبور به ترک گفت:” 34 ساله. “که هر جوان بچه رویا به یک تیم حرفه ای در آستان خود را. این واقعا زمان خوبی برای بگو: شما لازم نیست برای رفتن به جنوب به بازی سطح بالایی از راگبی.’

“این رفتن به یک نقش متفاوت است. گاهی اوقات به عنوان یک ارشد بازیکن شما را تا پایان مربیگری, اما هنگامی که شما اضافه کردن یک بیت از یک مربیگری نام برای آن وجود دارد می شود یک بیت از انتظار است. این یک تجربه بسیار منحصر به فرد. چگونه چند بار شما را وادار به درگیر در یک باشگاه جدید از این شروع کنم؟”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا بیشتر مردان لیگ برتر باشگاه می تواند پرتاب کردن چنین فرصت با Northampton, لندن, ایرلندی, داخل حمام و لستر در عین حال به دنبال اکستر و فروش های اخیر منجر به ایجاد خود را خود زنان طرف. فروش کوسه زنان خواهد بازی خود در مسابقات بولتون جاده – که در آن مردان لیگ ملی جانبی فروش FC همچنین بازی – اما به اشتراک گذاری این کوسه اول-تیم امکانات در باشگاه کارینگتون آموزش پایه.

“که یکی از فروش USPs” اضافه شده Daley-مکلین. “همه چیز بودن زیر یک سقف و داشتن فرصت را در همان محیط به عنوان بچه ها با استفاده از همان زمین و ورزشگاه در یک روز-به-روز تجربه خود را برای رفتن به واقعا خوب است.”

چنین چیز تازه ای به سرعت در حال تبدیل شدن به امری عادی در لیگ برتر 15s لباس که به طور فزاینده تکیه بر اهرم مالی از مردان لیگ برتر باشگاه به بندر موفقیت در این زمینه و ترویج حرفه ای بازی زنان محروم کردن آن است.

“من در آن روز که هر کس به یک تازه کار” اضافه شده Daley-مکلین. “اگر شما یک بیت از قدرت و تهویه همسر خود را انجام داده بود در آن رشته در دانشگاه و می خواستم برخی از تجربه. که آنچه در آن بود پس از آن. در حال حاضر, ما باید مردم در نقش های شغلی. که خود را حرفه ای است.”

اکستر ستاد هستند و تعهد به صرف تا £1.5 متر در طرف زنان بیش از سه سال از چرخه, در حالی که فروش کوسه که در آن Daley-مکلین را با این باشگاه را از سر زنان راگبی دارن sputnik us تصور می شود سرمایه گذاری £1m در همین بازه زمانی.

امید است که چنین سرمایه گذاری به زنان اتحادیه راگبی بالا پرواز برخی از راه رفتن در مهر کردن یک طرفه برخورد که رخنه کرد به این رقابت ها در سال های اخیر و همچنین به چالش کشیدن هژمونی لندن با باشگاه است.

“شما نگاه کنید در ارائه عربها و Harlequins دادن به کسانی که دختران از نظر حمایت از آنها دریافت, دسترسی از بالا به پایان کارکنان و امکانات این چیزی است که هر کس دیگری به مشتاق” گفت: Daley-مکلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de