انگلستان نگاه کنید T20 جام جهانی کمپین در مسیر برگشت پس از تعجب آفریقای جنوبی شکست

انگلستان خواهد بود به دنبال گرفتن زنان خود را T20 جام جهانی کمپین در مسیر برگشت مقابل تایلند در کانبرا در روز یکشنبه پس از تحمل یک شوک شکست آفریقای جنوبی در بازی افتتاحیه خود را.

تنگ عملکرد از ریسندگی سوفی Ecclestone و سارا گلن کمک کرد تا بازی را به بیش از 20 روز یکشنبه اما آفریقای جنوبی تعقیب پایین 124-اجرای هدف با دو توپ یدکی ترک انگلستان نیاز را به نفع خود سه مسابقات باقی مانده برای تضمین صلاحیت برای نیمه نهایی.

تایلند در حال ناشناخته مقدار برای هدر شوالیه و تیم او به عنوان طرف هرگز در مواجهه با یکدیگر در کریکت بین المللی. هر چند انگلستان انتظار می رود به ضرب و شتم هیچ 11-رتبه و سمت آنها را به دست کم گرفتن مخالفان خود را که به قهرمان سابق جهان غرب هند ترساندن در Waca در شنبه کاهش آنها به 27 سه در هفتم قبل از اینکه کاپیتان Stafanie تیلور steadied کشتی.

“قدرت ما به عنوان یک بولینگ و فیلدینگ طرف” کاپیتان Sornnarin Tippoch سابق دانشگاه سافتبال بازیکن است که بازی او اولین بازی کریکت در سن 20 گفت: پس از کنار او که در جام جهانی اولین. “ما بهتر خواهد شد.”

انگلستان منطقه اصلی نگرانی خود را پنبه حلاجی شده و پس از آنها خمیده به زیر پر مجموع برابر آفریقای جنوبی, با وجود مربی جدید لیزا Keightley اصرار در بازی هشت متخصص batters.

با درب بازکن, عاشقانه, وایات در تلاش برای تشکیل یک گزینه خواهد بود برای ترویج Tammy Beaumont به باز کردن نقطه.

فشار در انگلستان نه فقط برنده شدن اما پیروزی متقاعد کننده ای به منظور تقویت موقعیت خود باید صلاحیت خود را برای نیمه نهایی پایین آمده به نرخ خالص اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im