بازیکنان انگلیس بازگشت به عمل به عنوان Suncorp فوق العاده نت بال لیگ فصل می شود

چلسی پیتمن, استیسی فرانسیس و کیت, Aimee اولین کسانی بودند که انگلستان نت بال بازیکنان پشت در عمل برای باشگاه خود را پس از استرالیا Suncorp لیگ آغاز شده و پس از سه ماه صبر کنید چون از coronavirus.

2020 Suncorp نجومی که در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 2 بود اما به تعویق افتاد و در پرتو این بیماری همه گیر در حال وقوع در سراسر سه سالن های مختلف در کوئینزلند در شمال شرق کشور است.

پیتمن و مدافع, Aimee بودند پشت در عمل برای آدلاید Thunderbirds برابر انگلستان هم تیمی فرانسیس از West Coast تب. این Thunderbirds دچار 76-62 از دست دادن در نیسان عرصه در بریزبن در روز دوم مطابقت دارد.

قبلا Sunshine Coast رعد و برق راه اندازی شد این فصل را با یک 66-48 پیروزی در برابر کوئینزلند Firebirds.

انگلستان و کشورهای مشترک المنافع طلا medallists Housby و ناتالی Haythornthwaite را به دادگاه فردا برای نایب قهرمانان, New South Wales, کند, که به دنبال دفاع از عنوان خود را با وجود جمع و جور تجدید نظر برنامه با برگزارکنندگان قصد تکمیل کامل 60-match فصل است.

در اولین فصل به عنوان کاپیتان برای Swifts, Housby خواهد آمد تا در برابر تیراندازی بین المللی شریک جو Harten کاپیتان سیدنی مبتنی بر غول Netball.

این کمپین جدید شامل بحث معرفی یک شات فوق العاده که اجازه می دهد تا بورس به کیسه دو امتیاز به ثمر رساند از 1.9 متر تعیین شده در منطقه هدف دایره.

این حرکت که گسترده انتقاد زمانی که اعلام شد در ماه ژوئن تنها فعال در فینال پنج دقیقه از هر سه ماهه اجازه می دهد بازیکن 20 دقیقه کل کل بازی به امتیاز.

روز جمعه احساسات در مورد این تغییر هنوز هم به نظر می رسید خام با Swifts سر مربی Briony Akle آشکار تیم او تا به حال هنوز به اتخاذ تاکتیک های اطراف قانون جدید.

“من فقط گفت:” بیایید بازی نت بال و Swifts-مارک netball,'” Akle گفت: صبح سیدنی هرالد. “فشار بر بورس بسیار بزرگ است و من سعی کردم به آن فشار خاموش کرد و گفت: “فقط شما و اجازه دهید به چوب نام تجاری ما از نت بال و ببینید نتیجه چه خواهد بود.'”

با توجه به یک چشم انداز مثبت از coronavirus موارد در ویکتوریا زیر و Collingwood Magpies که هر دو مستقر در این کشور جنوب, دولت, شد, نیاز به قرنطینه در کوئینزلند برای یک دوره دو هفته ای.

در مجموعه ای از شرایط فوق العاده هر دو تیم بعد از شروع مبارزات انتخاباتی جدید در قرنطینه زمانی که آنها هر یک از دیگر در روز یکشنبه هنگامی که Geva مربی انگلستان دروازه بان و Magpies co-کاپیتان خواهد شد از ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر