انگلستان Sevens بازیکن Jodie Ounsley برای پیوستن به فروش و از دست بازی های المپیک پس از RFU قرارداد منقضی می شود

انگلستان نفره ستاره Jodie Ounsley اتحاد پیوست برتر 15s جانبی, فروش کوسه ها بعد از قرارداد با کمبود پول نقد RFU منقضی شده است.

حرکت به پخش فرمت دیگر از بازی به نظر می رسد به نزدیک درب در 19 سال المپیک جاه طلبی در زمانی که بریتانیا نفره بازیکنان روبرو هستند عدم اطمینان بیش از اینکه آیا آنها قادر خواهد بود به اندازه کافی آماده شدن برای سال آینده ،

تلگراف ورزش نازل شده در روز پنج شنبه است که هر دو زنان و مردان انگلستان نفره بازیکنان گفته شده بود برای پیدا کردن شغل تا پنج ماه هنگامی که بودجه خود را منقضی می شود در اوت 31. بازیکنان انگلیس ساخته اند تا بخش عمده ای از تیم گیگابایت طرف به بازی در توکیو به عنوان مورد در ریو.

این قابل درک است Ounsley بود که در فصل اول با انگلستان sevens برنامه یکی از تعدادی از بازیکنان هر دو جنس نر و ماده که قرارداد منقضی شده در ژوئن 30.

Ounsley که متولد عمیقا ناشنوا و کاشت حلزون به عنوان یک کودک دیده می شد به عنوان یکی از انگلستان sevens درخشان افزایش ستاره داشتن او ساخته شده جهان اولین سری در گلندیل, کلرادو در ماه اکتبر گذشته و نشان داد که پتانسیل واقعی به عنوان سری رفت به ثمر رساند او در ابتدا سعی در شهر کیپ تاون در ماه دسامبر.

مشاهده این پست در Instagram

ممنون🤍

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جودی OUNSLEY (@jodieounsley) در

این بازیکن که قبلا در لیگ برتر 15s برای لافبورو رعد و برق به طور موثر گرفته خودش از مشاجره برای موکول بازی های المپیک به عنوان برتر 15s بازیکنان نشانه بازیکن قراردادهای خود را متعهد به باشگاه خود را.

اما می تواند آن را ممکن است که سابق انگلیسی, jiu-jitsu قهرمان باقی می ماند در فروش تا سال جدید که sevens قرارداد برای تجدید اما این قابل درک است که اکثر برتر 15s باشگاه در حال حاضر انتظار می رود بازیکنان به ارتکاب به یک فصل کامل در خود باشگاه است.

زنان sevens بازیکنان بودند به فکر کسب درآمد در منطقه 20 ، 000 پوند به £30,000 با Ounsley به احتمال زیاد در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت هزینه داشتن تا به حال تجربه کمتر.

فروش کوسه ها همراه با اکستر روسای دو نسخه های جدید به لیگ برتر 15s پیش از 2020-21 فصل است. رقابت یک “قفل لیگ” بدون سقوط و هر دو طرف به دست آورد مکان خود را از طریق مناقصه روند.

فروش ساخته شده است روشن است اگر آنها پرداخت بازیکنان مطابقت هزینه و/یا نگهدارنده اما در شروع فصل گذشته عربها معرفی نگهدارنده پرداخت برای بازیکنان زن.

اما حقوق و دستمزد کلاه از 60 ، 000 پوند بوده است در محل قرار داده برای برتر 15s طرف برای فصل آینده.

این 2019-20 برتر 15s لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و RFU اعلام خواهد شد در ماه اوت ترتیبات برای 2020-21 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de