• انگلستان v ولز شش کشور 2020, kick-off زمان و کانال تلویزیون: 4.45 pm ITV
  • Austin Healey: شما در اشتباه هستید ادی – من نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد, حتی اگر من بازی 20 سال پیش
  • مگی Alphonsi تیم رتبه: چه کسی بیرون می آید در بالای ؟
  • راگبی انگلستان خودی عضویت در خبرنامه با Greenwood, چارلی مورگان و گاوین Mairs – ثبت نام در اینجا

به روز رسانی خودکار

اخبار تیم

یکnthony واتسون و مارک ویلسون باید هر دو نام برده شده است در انگلستان شروع پانزدهم.

حمام بال واتسون و فروش-ردیف جلو Wilson خود را برای اولین بار حضور برای ادی جونز’ طرف پس از جام جهانی راگبی نهایی در ماه نوامبر گذشته.

واتسون بهبود از آسیب گوساله در حالی که ویلسون به تازگی به عمل بازگشت پس از یک مشکل زانو.

واتسون شروع خواهد شد در جناح راست جایی که او جایگزین جاناتان یوسف که قطره از 23 در مجموع دو هفته پس از برنده شدن خود را 50th کلاه مقابل ایرلند.

نامشخص آسیب به سام Underhill می بیند Wilson برداشت در openside فلنکر با وجود داشتن تنها یک شروع برای فروش در این فصل با توجه به زانو موضوع است.

بازگشت واتسون و ویلسون تنها دو تغییر به سمت کوبید که ایرلند 24-12 در Twickenham.

Fیا ولز در ضمن لیام ویلیامز را به او باز گشت پس از بیش از چهار ماه در حاشیه.

این خاله’ سابق عربها بال بازی کرده است و پس از پیروزی ولز در جام جهانی یک چهارم نهایی مخالفان فرانسه در اکتبر 20, درد و رنج آسیب مچ پا در طول آموزش فقط چند روز بعد.

اما ولز سر مربی Wayne Pivac محوری است مناسب-دوباره ویلیامز به تست و تطابق عرصه جایگزینی یک مجروح جاش آدامز به عنوان یکی از چهار تغییرات از طرف ضرب و شتم توسط فرانسه 12 روز پیش.

Scrum-نیم Tomos ویلیامز سرپا نگه داشتن Rob Evans و پشت ردیف جلو جاش Navidi نیز شروع با ویلیامز در Gareth Davies, Evans جایگزین Wyn جونز و Navidi مصرف بیش از 8 Taulupe Faletau.

دیویس و جونز را matchday 23 همراه با اژدها فلنکر هارون Wainwright بود که در جام جهانی عماد.

Navidi شده است و دوره نقاهت بعد از یک مصدومیت همسترینگ و آخرین بازی در Cardiff Blues’ اروپا چالش بازی جام حذفی مقابل لستر در ژانویه 12.

خوب بعد از ظهر

ثانیهello و خوش آمدید به تلگراف ورزشی زندگی می کنند پوشش از امروز تنها شش کشور مطابقت به انگلستان خوش آمدید ولز به Twickenham.

شش کشور بازگشته است اما نه کاملا با آن معمول است ، ایتالیا در سفر به دوبلین به صورت ایرلند که هنوز با یک شات از عنوان باید به در نظر گرفتن جایی که من می نویسم اما به تعویق افتاده است با توجه به شیوع کروناویروس. وجود دارد, جدی, اخبار امروز صبح هم به عنوان خانواده Matthew J واتکینز اعلام کرد که سابق ولز مرکز را در سن 41 بعد از هفت سال نبرد با یک شکل نادر سرطان لگن. ولز خواهد بود و سیاه پوشیدن بازوبند امروز به عنوان یک علامت احترام است.

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد churlish به بازگشت به راگبی مسائل پس از چنین غم و اندوه را نشان می دهد در واقع باید بروید و ولز امروز برنده خواهد بود که خود را برای اولین بار در Twickenham از جام جهانی 2015 خواهد بود ادای احترام اتصالات به انسان ساخته شده که حضور 18 کشور بین سال های 2003 و 2006.

به طور سنتی یکی از feistiest و به شدت مورد پیش بینی بازی از مسابقات انگلستان در برابر ولز در این سال ارائه می دهد کمی تغییر پویا. ادی جونز’ طرف به نظر می رسید که در نهایت کردم که فینال جام جهانی میمون پشت خود را با یک پیروزی راحت بیش از ایرلند در دور قبلی در حالی که ولز با وجود نشان دادن یک نگاه اجمالی از مشاغل پویا راگبی که وین Pivac است که در تلاش برای القای هنوز به درستی پیدا کردن پاهای خود را زیر سر مربی جدید خود باز گرد پیروزی بر ایتالیا شده است تحت الشعاع قرار, back-to-back ضرر و زیان به ایرلند و فرانسه است.

از دست دادن امروز برای ولز خواهد خود را تحویل سه مسابقه دست خط در شش کشور از سال 2007 اتفاقا اما برنده – به ویژه با جایزه نقطه می تواند قرار داده و آنها را به عنوان مشاجره هر چند که نیازی به دیگر نتایج به رفتن راه خود را – به طور خاص یک پیروزی بیش از هر ایرلند, انگلستان و یا هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de