انگلستان مقابل ایرلند اولین ODI: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی از ساوتهمپتون

  • انگلستان v ایرلند برای اولین بار از سه روز ارجاع آغاز می شود در 2pm BST در آسمان ورزش
  • کامل کارت امتیازی از Ageas کاسه را می توان در اینجا یافت | ثبت نام برای ما رایگان کریکت Nerd عضویت در خبرنامه
  • Eoin مورگان: انگلستان سفید-توپ عمق است و حتی بهتر از قبل ما برنده جام جهانی

به روز رسانی خودکار

آب و هوا: به روز رسانی آن را به دنبال دوست داشتنی

Rالعین قطع اخیر آزمون مسابقات در برابر غرب هند اما هیچ نگرانی در این جبهه امروز. آفتابی در تمام بعد از ظهر و خشک به شب. بین صفر و یک درصد احتمال بارش باران در ساوتهمپتون برای بقیه روز.

خوش آمدید به ما پوشش زنده

منخواهید بود با در نظر گرفتن شما را از طریق ساعت پیش از بازی و در ساعت اول پس از عمل, قبل از توزیع به همکار من راب بگچی.

آب و هوا است که با شکوه و امیدوارم ما مجموعه ای را برای یک اجرای پر و سرگرم کننده چند ساعت.

پیش نمایش: انگلستان باقی می ماند یک حیوان خطرناک را حتی بدون جام جهانی ستاره

منreland کاپیتان اندرو Balbirnie معتقد است انگلستان باقی می ماند یک “حیوان خطرناک” حتی اگر آنها خواهد بود بدون متعددی از خود در جام جهانی ستاره در طول سلطنتی لندن سری.

بن استوکس, جو, ریشه Jofra کماندار جس Buttler کریس Woakes و Mark Wood همه غایب برای سه روز-شب یک روز بین المللی در Ageas کاسه از آنجا که آزمون خود را تعهدات.

این مهاجم طرز فکر که منجر به انگلستان پیروزی تاریخی در سال گذشته trickled پایین به عنوان توسط اثبات Sussex, درب بازکن, Phil نمک flaying 58-توپ صد برای شیرها در مقابل ایرلند در آخر هفته گذشته.

نمک نوبت شد به اندازه کافی برای کسب درآمد انتخاب به یک 14-مرد تیم ملی برای یک سری که می شود در روز پنج شنبه, برجسته پنبه حلاجی شده ذخایر انگلستان قادر به احضار.

انگلستان بازگشت به اکشن با برخی از چهره های آشنا

اعتبار:
PA

یکnd Balbirnie گفت: “شما فقط باید در این بازی شیرها و فیل نمک را صد فوق العاده بود پنبه حلاجی شده.

“راه (کاپیتان تیم ملی انگلستان) Eoin مورگان را به ارمغان آورد و این تیم رو به جلو با این بازی هیجان انگیز با نام تجاری کریکت من فکر می کنم که احتمالا تا به حال یک اثر حذفی در شهرستان کریکت.

“هر کس در تلاش برای رسیدن به انگلستان تیم به خفاش در این نوع از سرعت بنابراین شما فراموش کنید که نوعی رقابت برای مکان و هر کسی که آمده در پخش این نوع از بازی ها.

“این است که یک حیوان خطرناک وجود دارد مردم با نقاط ثابت در این تیم برای انگلستان و ما فقط باید مطمئن شوید که ما چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان ما می توانیم و جلوگیری از آنها را از نمایشگاه چقدر خوب هستند.”

این کار رو به ایرلند پیش از تاریخ خود را با قهرمان جهان شد و تاکید کرد که تا حد زیادی second-string, شیرها, لباس تعقیب 297 با بیش از 15 اور به یدکی.

Balbirnie گفت: “بدون شک در مورد آن است که مورد سرمربی تیم ملی باید در دسترس به آنها را در سطح جهانی است و آنها باید بیش از این روش تهاجمی زمانی که آنها می آیند و خفاش.

“این فوق العاده است برای تماشاگر به تماشای اما قطعا آن را قرار می دهد ما پرتاب کنندگان تحت پمپ. امیدوارم بچه های ما می توانید قرار دهید که از ذهن خود بیرون بروید و لذت بردن از خود و انجام مهارت های خود را.”

سری علائم شروع افتتاحیه جام جهانی کریکت سوپر لیگ دو سال از مسابقات شامل 12 عضو کامل سازمان ملل و هلند که به عنوان بخشی از روند تحصیلی نسبت به آینده 50-بیش از جام جهانی.

در حالی که ایرلند را برای جلوگیری از استرالیا و هند و سریلانکا و پاکستان Balbirnie می داند که مهر ورود مستقیم به هند 2023 از طریق رقابت خواهد بود بسیار دشوار است.

اما با توجه به شرایطی که از چند ماه گذشته با این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به از بین بردن تمامیت ایرلند تابستان برنامه Balbirnie است مطالب فقط به عقب بر گردیم در این زمینه.

وی افزود: “این جام جهانی صلاحیت و هدف من وقتی که من (به عنوان کاپیتان) به واجد شرایط برای جام جهانی.

“اولین و مهمترین سوپر لیگ است و ما فرصت آن را می تواند فوق العاده دشوار خواهد بود و این تیم را بزرگترین دستاورد اگر ما واجد شرایط را از طریق هفت. ما باید بسیاری از سختی کریکت بازی.

“اما در درجه اول ما باید این سه بازی است که من فکر نمی کنم ما می اند بنابراین ما در حال رفتن به بیرون رفتن با یک لبخند بر چهره ما و خورشید درخشان را در اینجا از آن خواهد شد یک موقعیت عالی برای کریکت.”

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر