انگلستان در مقابل پاکستان زنان T20 جام جهانی: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل پاکستان زنان T20 جام جهانی: کامل بیاد

به روز رسانی خودکار

در اینجا ما بروید!

یک بازی باید برنده خواهد شد که تحت فشار انجام امروز ؟

این تیم در زمین

Let ملی سرودهای آغاز…

بازی شیر یا خط…

Pakistan برنده بازی شیر یا خط و انتخاب به کاسه. چگونه بسیاری از اجرا می توانید انگلستان کاپیتان هدر نایت نمره امروز پس از قرن زمان گذشته است ؟

انگلستان در مقابل پاکستان: پیش بازی

Danni وایات امید انگلستان و خرمن کوبی تایلند کمک خواهد کرد kickstart خود زنان T20 جام جهانی مبارزات انتخاباتی به عنوان آنها آماده به چهره “با کیفیت” طرف پاکستان امروز.

انگلستان دچار شش ویکت شکست به آفریقای جنوبی در مسابقات بازکن اما پاسخ در سبک روز چهارشنبه به عنوان آنها را ضرب و شتم تایلند توسط 98 اجرا می شود.

کاپیتان هدر شوالیه شکست نخورده 108 – قبل از ازدواج T20I قرن و Nat Sciver را 59no دیدم انگلستان پست 176 برای دو و سپس آنیا Shrubsole (3-21) و Sciver (2-5) کمک کرد تا حد تایلند به 78 هفت در پاسخ.

آن چشمگیر عملکرد همه جانبه از جهان هیچ 2-رتبه های جانبی و درب بازکن وایات امیدوار است که آنها می ساخت که در برابر پاکستان در کانبرا Manuka بیضی شکل است.

او گفت: آسمان ورزشی: “ما نیاز است که برنده است. من واقعا افتخار از دختران است. هدر شوالیه و Nat Sciver batted شگفت آور دوباره و پرتاب شده اند استثنایی تمام راه را در طول زمان ما در استرالیا و امیدوارم که می kickstart ما در حرکت است.”

England که به دنبال اضافه کردن T20I عنوان به 50-بیش از جام جهانی تاج دانم پاکستان به احتمال زیاد به ارائه یک مقدار سخت تست از تایلند ،

Bismah Maroof طرف ممکن است رتبه هفتم در جهان است اما آنها خرد 2016 قهرمان غرب هند توسط هشت ویکت در بازی افتتاحیه خود و سطح نشستن در دو نقطه با رهبران انگلستان در گروه B پس از بازی یک بازی کمتر.

که باعث می شود آنها را با مخالفان خطرناک اما وایات اشاره می کند که آنها به مراتب از ناشناخته مقدار برای زبان انگلیسی.

این دو کشور با هم روبرو شدند در سه T20I و سه مسابقات ODI در کوالالامپور در ماه دسامبر با انگلستان برنده پنج از وسایل و دیگر اینکه رها شده به علت بارش باران.

او گفت: “آنها با کیفیت جانبی. ما بازی های زیادی در برابر آنها به تازگی در مالزی, بنابراین من شخصا می دانم آنچه که من قصد دارم به می آیند تا در برابر فردا و آن را در مورد روشن بودن و آماده به چهره است که برای اولین بار توپ.

“من فکر می کنم همه آماده برای رفتن و امیدوارم پیروزی دیگر زیر کمربند ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im