انگلستان در مقابل غرب هند اولین آزمون روز چهار: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل غرب هند زندگی می کنند اولین آزمون رتبه بندی – کامل
  • تجزیه و تحلیل از تحریم Vaughan Hoult بری برای £1 هفته
  • ثبت نام برای تیم Wigmore هفتگی کریکت عضویت در خبرنامه

به روز رسانی خودکار

پایان بیش از 20: Eng 204 & 52-0; غرب هند 318 (Sibley 17 سوختگی 34)

Chase ادامه….و ضرب و شتم به جلو prod از روری می سوزد. احتمالا اولین نادرست شات این صبح است.

پایان بیش از 19: Eng 204 & 51-0; غرب هند 318 (Sibley 16 سوختگی 34)

یک نادر کوتاه و گسترده ای توپ از غرب هند کاپیتان و سوختگی کاهش چهار. سپس کمی پا-برش به سوختگی نشان دادن انحراف بیشتر از هر چیز روچ یا گابریل موفق در اوایل صبح. فرض کنید اگر وجود دارد هر کسی که رفتن به پیدا کردن چیزی در این زمین آن را دارنده.

پایان بیش از 19: Eng 204 & 47-0; غرب هند 318 (Sibley 16 سوختگی 30)

بتزئینی bunts دور کامل بازی شیر یا خط برای یک. Sibley یکسان است. شما نیاز به زمین توپ را در اینجا Roston. در حال حاضر او می کند اما بیش از حد کوتاه و سوختگی کاهش دور سه اجرا می شود. قابل چرخش نشان می دهد هنوز.

دو تغییر در حال حاضر به عنوان Jason دارنده به ارمغان می آورد خود را به جای فرشته.

پایان بیش از 18: Eng 204 & 42-0; غرب هند 318 (Sibley 15 سوختگی 26)

Sibley نفوذی از راه گابریل لی لی بسیار در شیوه ای از یک مرد که با دیدن توپ را به خوبی و اعتماد در زمین است. مناسب و معقول عرق در سریع کاسه ساز در حال حاضر که حداقل باید به آن را آسان تر به درخشش در توپ.

Roston تعقیب است جایگزین Kemar روچ. اولین بار است که غرب هند را تبدیل به یک عنکبوتی که تار میتند در این بازی تا کنون است.

پایان بیش از 17: Eng 204 & 40-0; غرب هند 318 (Sibley 14 سوختگی 25)

Oثانیه خوب از سوختگی تاب رو به جلو برای رانندگی برای چهار زمین. کسری بودجه در حال حاضر به 74.

پایان بیش از 16: Eng 204 & 34-0; غرب هند 318 (Sibley 14 سوختگی 19)

Firdt مرز صبح به عنوان سوختگی هل گابریل از طریق پوشش. و چهار برای Sibley بیش از حد که tucks توپ خود را پد. او 14 از 55 توپ. هیچ چیز اشتباه است با آنچه در انگلستان افتتاحیه انجام می دهند در اینجا اما آرزوی آنها نگاه کرده بود این جامد در یک روز.

پایان بیش از 15: Eng 204 & 25-0; غرب هند 318 (Sibley 10 سوختگی 15)

Pخارش به دنبال به درستی تخت در حال حاضر. خنده دار چگونه آن را انجام خواهد داد که هنگامی که خورشید بیرون می آید. عشق به دیدن برخی از این علم در پشت آن – جغرافیایی یا روانی.

پایان بیش از 14: Eng 204 & 22-0; غرب هند 318 (Sibley 10 سوختگی 12)

Maiden بیش از گابریل. هنوز هم خیلی عجیب و غریب برای دیدن کامل خالی زمین در چنین یک روز زرق و برق دار برای بازی کریکت ، امیدوارم بسیاری از کسانی که معمولا بسته بندی شده به Ageas کاسه به جای بازی اول خود را در بازی کریکت در این تابستان در حال حاضر که کریکت مستند برداشته شده است (پس از فشار قابل توجهی از Telegraph Sport, کمپین). بیشتر در بازگشت تفریحی کریکت در اینجا.

پایان بیش از 13: Eng 204 & 22-0; غرب هند 318 (Sibley 10 سوختگی 12)

Kemar روچ بولینگ در پایین 80s در اینجا است که در مورد مشابه (یا کسری آهسته تر) از جیمز اندرسون دیروز. جذاب آنچه در سه ماه استراحت می توانید برای یک کاسه.

می سوزد و خاموش می شود علامت گذاری برای صبح با کمی دینک به سمت ساق پا است.

پایان بیش از 12: Eng 204 & 17-0; غرب هند 318 (Sibley 7 سوختگی 10)

Shannon گابریل باز کردن bownling از غرفه پایان این صبح است. در حال اجرا مانند یک بد خو ، یکی دیگر از سرقت تنها از Sibley و سپس برخی از انسداد از سوختگی است که نیاز به بازی توپ و نه بیشتر از او ممکن است مانند.

Plenty از این مسائل در تیم Wigmore هفتگی کریکت تحليل عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا.

پایان بیش از 11: Eng 204 & 16-0; غرب هند 318 (Sibley 6 برنز 10)

Sibley برگ به تنهایی یک زن و شوهر از سرمازدگی-حامیان از صخره. قلب در مسائل اما او قضات آنها را به سادگی و سپس دزد تک و تا اواسط روز به حفظ اعتصاب. شکوه صبح برای پنبه حلاجی شده.

حق ما در مورد آماده به سر و صدا

Kemar روچ به Dom Sibley, با چهار ورقه در محل. انگلستان انتهایی 99 در 15 بدون هیچ چوگان…

کاپیتان کاپیتان در عمل

Enjoyed این از TMS گلزن.

بری در کریکت و نرمال

Scyld بری نوشتن در مورد دیروز بازی می گوید که به سادگی بازی این آزمون مسابقه کریکت به دست آورد چیزی عمیقا قابل توجه: زندگی به نظر می رسد تقریبا طبیعی است. خواندن بقیه گزارش خود را در اینجا.

کریکت به ظاهر یا توهم از تداوم و ثبات. هنگامی که یک سخنگو اعلام کرد که انگلستان سقوط کرده اند – و نه اقتصاد اما تیم ملی کرکت – این می تواند هر زمان در حافظه زندگی. هنگامی که آن است که غرب هند بولینگ سریع است که در انگلستان سقوط در برابر آن می تواند در هر زمان پس از دهه 1960 و یا حتی قبل از آن: انگلستان و غرب هند تور شد هر یک از دیگر قبل از جنگ بزرگ است. ما در نتیجه تبدیل شدن به بخشی از یک مراسم مجلل که لینک دو دوره: کریکت سال قبل از میلاد و یا قبل از Covid و کریکت آگهی و یا پس از ویرانی.

این شرم آور است که یک عضو می تواند اجازه داده می شود به Ageas کاسه برای عشق یا پول برای لذت بردن از اولین روز آفتابی از این سری بود اما هنوز هم یک نیابتی لذت برای کسانی که می خواستم به تماشای و یا گوش دادن – شاید در یک باغ یا پارک شاید در خود به انزوا شاید در یک بیمارستان تنفس به شدت. این واقعیت ساده است که غرب هند ضربه شد و نمره اجرا می شود و ساخت و ساز منجر شود در حالی که انگلستان پرتاب کنندگان و دونده رنده دور کمک کرد زمان به تصویب بیشتر با خوشحالی برای بسیاری از مردم از آن در چهار ماه تا کنون.

استوکس v دارنده آن چه تست کریکت مورد نیاز

منn گزارش خود از دیروز بازی نیک Hoult اشاره کرد که زمانی که بن استوکس بود Jason دارنده گرفتار در پا بلند دیروز این نخستین بار از سال 1996 که در آزمون کاپیتان برگشته است و هر یک از دیگر در همان مسابقه است. مسابقه بین جهان شماره 1 و شماره 2 allrounders است برای تبدیل شدن به یک موضوع از این سری است.

“در چای نوبت در یک نقطه عطف است. انگلستان بود دوم توپ های جدید اما Dowrich و در زمان تعقیب و گریز در چالش حرکت همراه در پنج بیش از عنوان بازی شروع به لغزش به دور از انگلستان است. آن را راحت ترین زمان برای خفاش تا کنون در این مسابقه و این یک لحظه بسیار مهم که اندرسون تا به حال تعقیب lbw پایان دادن به یک 81 اجرا مشارکت.

این استوکس-دارنده مسابقه است فقط آنچه تست کریکت مورد نیاز خود بازگشت. عدم وجود جمعیت را فراموش کرده است که جهان دو تا از بهترین allrounders در حال رقابت جذب سر به سر نبرد. دارنده دنبال کرد تا حرفه خود را با بهترین شش ویکت گفت: او می خواست به مطابقت آن را با صد و با خود طرف منجر 63 زمانی که او در آمد و Dowrich به خوبی تنظیم وضعیت ایده آل بود.

دانستن زمانی که به کاسه خود را کلیدی برای کاپیتان allrounders استوکس و پا است. دارنده به دور او حلقه چشم خود نور در استوکس کوتاه توپ که او کشیده به غلت آرچر در خوب پا.

تحریم در انگلستان پنبه حلاجی شده

ثانیهقبل از اینکه این تلگراف ورزشی نویس در چه انگلستان نیاز به انجام امروز به منظور صرفه جویی و یا حتی برنده شدن در این آزمون است. اصل: خفاش مانند Kraigg Brathwaite را برای Windies: بازی توپ در زیر بینی خود را.

آن را برای رفتن به پایین آمدن به چگونه به خوبی انگلستان می تواند بت دوم نوبت. وجود دارد هیچ ترورها در زمین در حال حاضر است. زمین برای پنبه حلاجی شده و نه بیش از حد و سریع جانبی جنبش رفته است. پس از آن ‘s مورد روانی و نظم و تمرکز و هدیه مخالفان درها. آن را ممکن است برای انگلستان به نمره به اندازه کافی اجرا می شود برای قرار دادن غرب هند تحت فشار در چهارمین نوبت است اما از آن نیاز به یک تیم بزرگ عملکرد پنبه حلاجی شده.

“نا امید و عصبانی”

ثانیهقبل از اینکه چیزی گسترده ای تا به حال به می گویند در مورد حذف او دیروز. شما می توانید خواندن گزارش کامل در اینجا.

“من به خصوص عاطفی فرد اما من در بر داشت چند روز بسیار دشوار است. می گویند من نا امید شده بود کتمان حقیقت خواهد بود… شما نا امید اگر شما رها کردن گوشی و صفحه نمایش می شکند.

“من بوده ام نا امید و عصبانی سوخته. این یک تصمیم گیری سخت به درک. من احتمالا دگرگون بهترین من تا کنون دگرگون چند سال گذشته. من احساس آن را پیراهن من. من در این تیم برای خاکستر و رفتن به آفریقای جنوبی و برنده وجود دارد. ما نیز در یک موقعیت منحصر به فرد در این تابستان با تمام خود را پرتاب مناسب و آماده برای رفتن.

“من فکر نمی کنم من باید هر چیزی را به اثبات برسانند. انگلستان می دانید آنچه که من می توانید انجام دهید. انتخاب می دانید آنچه که من می توانید انجام دهید و زمانی که من دریافت که فرصت دوباره, شما می توانید شرط می بندم که من را در پول است.”

گسترده می شود بهتر است با هر دقیقه او را به تیم

Morning همه. انگلستان رزومه امروز 15 برای هیچ از دست دادن هنوز هم 99 اجرا می شود پشت غرب هند. بازی است که با توجه به زیر راه در 11 و هوا در ساوتهمپتون نور خورشید است. (این پیش بینی برای آزمون هفته آینده حتی بهتر است توسط راه).

داستان بالا دیروز بسیار بود که مدتی سختی ها و علامت چوب و Jofra کماندار. بله آنها در حال سریعترین جفت بولینگ همیشه در این زمینه توسط انگلستان — واقع یکی از سریعترین بولینگ duos تا کنون دیده در تست کریکت — اما آنها wicketless در تمام طول روز دیروز تا زمانی که چوب در نهایت دگرگون شانون گابریل با آخرین توپ از غرب هند نوبت. ترکیب چهره های چوب و کماندار ؟ یکی برای 135.

که تنها نیمی از داستان است. چرا که از بال بود استوارت گسترده که کنترل از ظهر و توانایی به حرکت توپ به خارج درز قطعا ساخته اند و او را کشنده است.

به عنوان تیم Wigmore می نویسد: در این قطعه انتخاب انگلستان انتخاب شده بود به شروع به ساختن یک تیم برای پیروزی خاکستر نه لزوما یک تیم برای پیروزی در این مسابقه تست.

“تست کریکت در یک سن به طور فزاینده ای تلفظ صفحه اصلی مزیت; حتی هند, بهترین متعادل سمت در جهان بودند به راحتی شکست در نیوزیلند در اوایل این سال است. همه تیم ها در حال تلاش برای ساخت یک سازگار طرف به رشد در جاده ها است. تضاد بین شرایط در انگلستان و کسانی که در بسیاری از کشورهای دیگر کدها تنش بین ساختمان تیم به بهترین شکل ممکن در صفحه اصلی و جانبی است که می تواند بهترین و دور از خانه به ویژه حاد است.

“نگاهی به باریک وظیفه چیدن قوی ترین یازدهم برای برنده شدن در این آزمون برای اولین بار در برابر غرب هند حذف گسترده سخت بود برای توجیه. این نه فقط در مورد او استرلینگ 13 سال کار در انگلستان تست پیراهن. به سادگی او را در نظر بگیرید 23-حمل و نقل چوگان در آخرین خاکستر هنگامی که او به رهبری حمله با مزه و خود را کنترل و تهدید در آفریقای جنوبی هنگامی که او در زمان 14 درها در 19.4 در انگلستان 3-1 پیروز شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de