انگلستان در مقابل غرب هند اولین آزمایش – روز چهارم: بازدید کنندگان نیاز به 200 تا پیروزی

  • رتبه بندی زنده از Ageas کاسه
  • جزئیات تحریم Vaughan بری هولت و Wigmore — فقط £1 هفته
  • ثبت نام برای کریکت Nerd خبرنامه هفتگی — به صورت رایگان
  • میزبان اضافه کردن 29 دو در صبح | WI تعقیب 200 را به نفع خود
  • آرچر دو اولیه و بازنشسته کمپبل صدمه دیده
  • تراشه های چوب و Windies حلقه در ناهار 35/3

به روز رسانی خودکار

بیش از 29: غرب هند 82/3 (تعقیب 29* بلک وود 29*)

بlackwood رولز مچ دست خود را در یک توپ با پای چپ خود را بالا در هوا. کشش شات می شود یکی از خوب پا و تعقیب طرفداران دیگر تنها به همان منطقه است.

مشغول بلک وود می افزاید: سریع دو به خارج از طرف شرکت. آن پشت پا پانچ قبل از اجرا و استوکس که آمار 87mph است تیک تاک کمی.

وجود دارد یک لی لی و برخی از ادای سوگند. بلک وود گره بازگشت.

بیش از 28: غرب هند 78/3 (تعقیب 28* بلک وود 26*)

Tدر اینجا برخی از اواخر جنبش برای کماندار بلافاصله اما بلک وود به شرح زیر در ducker و مطابق با آن استوار فرمان چهار طریق میدان پا. دیگر نگاه می افزاید: یک.

کماندار می رود کوتاه برای تعقیب به پایان برساند ، این رودخانه شد راحت نیست اما می شود به دور آن است.

آرچر می گرداند


اعتبار:
Getty Images Europe

بیش از 27: غرب هند 73/3 (تعقیب 28* بلک وود 21*)

منکه یک قطره? بلک وود تلاش مفصل گردنده جلو و توپ رو براش چیزی در راه را از طریق به Buttler که نشت. آن را به عنوان یک پا خداحافظ… اما فوق العادهلبه نشان می دهد که توپ flicked دستکش.

این یک شانس و یکی که واقعا باید گیر کرده است. عجیب Buttler رفت و با یک دست. ضربه متقابل پس از اشتباه کردن و تعقیب می افزاید: یکی دیگر از خارج از طرف واحد. وجود دارد کمی تاخیر به عنوان بلک وود دریافت برخی از درمان. او نگاهها به ساق پا مناسب و تعقیب برگ آخرین توپ از پر حادثه ،

Jofra کماندار در حال گرم شدن است تا در مرز

Stokes همچنان در میان است.

بیش از 26: غرب هند 70/3 (تعقیب 27* بلک وود 20*)

منt یک کاوش بیش از اندرسون و تعقیب نزدیک به lobs چهارم تحویل به خندقها. استوکس غواصی اما بیهوده.

دوم تنها می آید به عنوان بلک وود چرخش مچ دست خود را در یک توپ پر به حفظ اعتصاب.

بیش از 25: غرب هند 68/3 (تعقیب 26* بلک وود 19*)

بlackwood پرتاب دست خود را در یک توپ از استوکس و انگلستان پراکنده ورقه پرتاب دست خود را به عنوان جس Buttler طول می کشد.

40 توپ از بلک وود نوبت است نگاه گسترده ای از خوب پا برای دو قبل از استوکس با عجله او را به اجتناب از یک لی لی. بسیار محکم رو به جلو دفاعی به پایان می رسد ،

بن استوکس به حمله

منتی نخواهد بود Bess در مقابل بلک وود دوباره. انگلستان کاپیتان توپ.

بیش از 24: غرب هند 66/3 (تعقیب 26* بلک وود 17*)

یکnother تنها از طریق نقطه به تعقیب پس از آن وجود دارد زرق و برق دار برش از بلک وود. استوکس می پردازد که اما انگلستان می تواند به توقف نشت یک زیر توپ. بلک وود نگه می دارد اعتصاب. آیا او یک پاپ در Bess این بیش از ؟

بیش از 23: غرب هند 64/3 (تعقیب 25* بلک وود 16*)

Chase نقش اواخر هدایت به سمت نقطه چیدن دو قبل از هوایی درایو بیش از اواسط روز برای چهار. او سپس خواستار بلک وود از طریق یک واحد به سمت ساق پا است. اندازه گیری و فعال پنبه حلاجی شده و این همکاری در حال ساخت هست.

بیش از 22: غرب هند 57/3 (تعقیب 18* بلک وود 16*)

Jایمز اندرسون گرداند و تعقیب squirts unconvincing درایو کردن توپ برای اولین بار. را تشویق می کند که استوکس را به یک شکارچی به یک معلق در هوا, shortish موقعیت نقطه. تعقیب و گریز بی درنگ قطره دست های خود را بر روی توپ و میدارد تا یک سوم ،

که جالب است که زک کرولی, حرکت مستقیم برای بلک وود اما ضربه تجارت مجرد. آخرین توپ بسیار کامل اما بلک وود آگاه است و حفاری کردن آنچه به پایان می رسد تا به عنوان یک نیویورکر.

Jermaine بلک وود نگه داشتن صبر خود را


اعتبار:
PA

Bess را آزمایش کرده است او کاوش خارج کردن و حمله به دروازه.

بیش از 21: غرب هند 54/3 (تعقیب 16* بلک وود 15*)

These ضربه به نظر می رسد پیدا کردن خود در برابر Bess در حال حاضر. بلک وود هدایت یک زن و شوهر و سپس یک واحد از طریق خاموش جانبی قبل از تعقیب می چرخد اعتصاب در همان جهت. چهار نفر از بیش از.

بیش از 20: غرب هند 50/3 (تعقیب و گریز 15* بلک وود 12*)

Wood بازده سه نقطه و سپس رزین ، بلک وود صعود به آن مشت خود را برای اولین بار از طریق مرز اضافی را پوشش میدهد. به خوبی ایفا کرده است. پا خداحافظ به ارمغان می آورد تا 50 غرب هند – یک چهارم از راه وجود دارد.

بیش از 19: غرب هند 45/3 (تعقیب و گریز 15* بلک وود 8*)

Oآه. Bess است که به دنبال بسیار خوب در اینجا و jags یکی از طریق دروازه در بلک وود. آن حلقه و می افتد کوتاه از بن استوکس در لغزش اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه بت و یا دستکش درگیر – نه این که آن را مهم است.

سپس یکی دیگر از شانس! Bess می اندازد در یک سریعتر و کوتاه تر توپ. بلک وود نقش یک نوع میدان درایو کردن پشت پا و شکافهای آن اما استوکس آغاز شده بود به اجرا به خود حق… و مورد ضرب و شتم به سمت چپ. غرب هند تا سه. تا به حال استوکس ماند هنوز هم او ممکن است شده اند آمار در دهان.

بیش از 18: غرب هند 42/3 (تعقیب و گریز 15* بلک وود 5*)

Chase راهنماهای چوب به عقب نقطه برای یکی قبل از بلک وود نقش مشابه اگر کمی محکم شات برای یک زن و شوهر. او سپس مورد ضرب و شتم خارج به عنوان چوب readjusts خود را ظهر و کمی از شکل دور از right-hander.

بلک وود قطره دست های خود را در آینده تحویل و غرب هند انتخاب کنید تا یک واحد به سمت ساق پا است. وجود دارد که یک بیت از یک نظم و انضباط-گذشت از تعقیب که پرتاب دست خود را در یک گسترده تر و تنها تغییرات هوا. او برگ و چوب و ششم. چهار کردن بیش از.

بیش از 17: غرب هند 38/3 (تعقیب 14* بلک وود 2*)

Dom Bess همچنان ادامه دارد. او شروع به لذت بردن از برخی از به نوبه خود قبل از ناهار و به نظر می رسد در یک ریتم خوب.

بلک وود مجبور است برای بر انگیختن رو به جلو برای چهار تحویل. پنجم به ارمغان می آورد نیم تجدید نظر برای نوزادان در هنگام تولد به عنوان یک حلقه با گلوله کمانه دار زدن فقط evades غواصی Ollie پاپ در پا کوتاه. بلک وود درایوهای نهایی توپ اما آن را متوقف و در را پوشش می دهد.

ازدواج برای Bess.

بیش از 16: غرب هند 38/3 (تعقیب 14* بلک وود 2*)

بlackwood ضربه در ران کردن توپ اول جلسه دوم قبل از shovelled تک پا جلو به legside.

Roston تعقیب تر به نظر می رسد مطمئن باشید. او برگ یک به تنهایی خارج کردن و سپس هل می دهد یک زن و شوهر از طریق میدان پا به عنوان چوب سرخی کمی راست. وجود دارد یکی دیگر از ترک و یک بلوک جامد تا اواسط روز برای پایان دادن به بیش از.

علامت گذاری به عنوان چوب به سر

ثانیهقبل از اینکه ما بروید. Jermaine بلک وود در اعتصاب 165 را به نفع خود.

جان کمپبل به خفاش به نظر می رسد

…در صورت نیاز ،

زیبایی آماده

ثانیهمن همه چارلی مورگان ورود برای بعد از ظهر. این مجموعه بسیار خوبی است. در اینجا یک ضربه محکم و ناگهانی از علامت گذاری به عنوان چوب پس از دورهام seamer اخراج Shai امید:


اعتبار:
ایسنا

Enjoy ویدئو کلیپ بیش از حد:

ناهار: غرب هند 35/3 (تعقیب 12* بلک وود 1*)

Plus کمپبل بازنشسته صدمه دیده با شکسته پا اگر چه او می تواند خفاش دوباره هر زمان که مورد نیاز است.

که به سختی می تواند رفته اند بهتر است برای انگلستان است. کماندار walloped چند با خفاش در صبح به انگلستان 29 اضافه شده به مجموعه ای از یک هدف از 200.

آرچر شد و سپس عالی با توپ درخشان خطوط و طول و توانایی حمایت Anderson, Wood and Bess. غرب هند بودند شاید کمی منفعل اما این چیزهای با کیفیت از انگلستان و بازدید کنندگان نگاه به آن را تمام انجام دهد.

آنها نیاز به بیشتر از 165 اجرا می شود را به نفع خود و با آب و تنظیم عادلانه و 73 اور باقی مانده یک طرف و یا دیگر است که قطعا برای رفتن 1-0 در سری.

من قصد دارم به یک استراحت کوچک و دست شما به چارلی مورگان برای جلسه بعد از ظهر.

بیش از 15: WI 35/3 (تعقیب 12* بلک وود 1*)

England بررسی یک کم وزنی تجدید نظر شود. بزرگ LBW فریاد از Bess و شما می توانید ببینید که چرا. تعقیب می کند و تلاش می کند تا کار توپ را به legside نظر می رسد به عقب به شدت. بازدید او بالا است. این ضربه بالا از وسط کنده. داوری تماس بگیرید. I dunno. من روی چیزی حساب کردن که شد را منصفانه و مربع است. که در آن است آنچه در آن است رفتن به می گویند در scorebook.

تعقیب و گریز با این نسخهها کار از یک زن و شوهر از توپ دور برای twos و ناهار.

بیش از 14: WI 31/3 (تعقیب و گریز 8* بلک وود 1*)

Chase قادر به اضافه کردن یک چند به نمره فکر کردن چوب باسن خود را.

بیش از 13: WI 27/3 (تعقیب 6* بلک وود 0*)

بess بر می آید و شروع می شود با یک دوشیزه.

بیش از 12: WI 27/3 (تعقیب 6* بلک وود 0*)

بlackwood در تمام انواع به دوم خود را تحویل, shuffles در سراسر کنده و تلاش می کند به حرکت شبیه چمچه زنی آن را به پا. آن را می شود همه اشتباه است. خیلی ناقص رویکرد از بلک وود شما می گویند – بهترین سناریو این است که او می شود یک اما همه چیز به حال برای رفتن به سمت راست برای که به اتفاق می افتد. چوب رد نقد و بررسی آن را کوتاه خارج از پا اما داوری تماس بگیرید.

Jermaine بلک وود در می آید

یکnd که 200 به نظر می رسد یک راه طولانی کردن از اینجا.

حلقه! امید b چوب 9

تی شرتکلاه فوق العاده است! این چهارمین توپ از طلسم آن را کامل بولینگ بسیار زیبا که در آن طول ایده آل خط آن jags پشت کردن درز و بازدید بالا از امید را از بیخ و بن از طریق ران پد. هیچ ننگ در خارج به آن است. انگلستان بیش از همه به غرب هند در اینجا. FOW 27/3

Mark Wood

منs جایگزین کماندار که پنج اور دو ازدواج دو برای 13 و پا شکسته

بیش از 11: WI 26/2 (امید 9* تعقیب 5*)

یکnderson: دو تک آهنگ. نشان می دهد امیدوارم که inswinger.

بیش از 10: WI 24/2 (امید 8* تعقیب و گریز 4*) هدف 200

یکrcher است و نه فقط برخی از meathead ، او کاهش سرعت خود را به او پرسیدن تمام سوالات و او دقیق است.

مقدار زیادی از فشار بر روی این جفت ارز است. تعقیب و گریز با یک بریس دلپذیر عکس که خالص او دو اجرا می شود هر کدام.

غرب هند پنبه حلاجی شده به نظر می رسد واقعا آسیب پذیر اما بعد از آن دوباره همه این نیاز است که یک مناسب و معقول ایستاده و چند سهم و 200 اجرا می شود.

بیش از 9: WI 20/2 (امید 8* تعقیب 0*)

Hope اراضی یک زن و شوهر از ضربات برای غرب هند که outboxed تا کنون در این چهارمین نوبت است. سه درایو از طریق آفساید همه جذاب عکس دو تا از آنها را ضرب و شتم این زمینه و یکی نیست. اولین فرورفتگی در اندرسون ارقام: پنج اور سه دوشیزگان نه چندان دور تشکیل عالی دو عمل با آرچر.

دیده می شود یک زن و شوهر از مردم در اینترنت گفت: آنها را دیدم اندرسون اعمال بزاق به توپ. من نمی بینم که خودم را.

بیش از 8: WI 12/ 2 (امیدوارم 0* تعقیب 0*)

Roston تعقیب, جدید, مرد, است, استقبال, با یک سپر است که ضربان ساقی بیش از حد. در حال حاضر او انجام شده است برای سرعت رانندگی خارج کردن. او موفق به حفاری نیویورکر از نهایی توپ. Jofra کماندار به دنبال به طور جدی قابل توجه است.

حلقه! بروکس lbw کماندار 0

تی شرتکلاه فوق العاده است از Jofra. او تا به حال شده است هل دادن بروکس پشت او ضربه بروکس در نوبت اول و در حال حاضر فولر یکی. بیش از حد خوب برای بروکس که نقش همه در اطراف آن و به دام افتاده است آلو در مقابل. بدون نیاز به بررسی است که یکی. FOW 7/2

غرب هند هستند در همه نوع کماندار فوق العاده. دو ویکت را پایین و دیگری را به قفس با یک پا.

بیش از 7: WI 7/ 1 (امیدوارم 0* بروکس 0*)

یک پنجم قبل از ازدواج است که به می گویند که امید بازی نمی کند برخی از عکس در طول آن است. او کرم یک درایو در اندرسون که جیمی متوقف می شود با پای خود به شدت. و در حال حاضر Shai است اصابت توپ به Bess در اواسط کردن.

بیش از 6: WI 7/ 1 (امیدوارم 0* بروکس 0*)

Excellent از آرچر. پس از اتمام با بیش از یک سپر در Shamarh بروکس.

حلقه! Brathwaite b آرچر 4

من به ذکر است که Brathwaite نشده است به دنبال به جلو یا بازی عکس به بولینگ و او کاهش یافته است tamely اینجا. به دام افتاده و پا به حالت صاف در چین نه به جلو و نه به عقب او pokes anemically در کامل توپ و موفق شده است تنها در poking توپ بر روی خود کنده. FOW 7/1

بسیار عالی از کماندار کامل و دقیق و صحیح خط. نه اکسپرس سرعت اما به چالش کشیدن.

بیش از 5: WI 7/0 (Brathwaite 4* امیدوارم 0*)

Probing تست بیش از اندرسون. امیدوارم که بلوک های آن است.

جیمز اندرسون اجرا می شود به کاسه در صبح روز یکشنبه

اعتبار:
مایک هیوت/استخر از طریق AP

Shai امید می آید به چین

Poor پیر کمپبل.

جان کمپبل بازنشسته است و صدمه دیده

ثانیهobbles کردن با یک پا!

بیش از 4: WI 6/0 (Brathwaite 3* کمپبل 1*)

بrathwaite tucks کماندار دور به صورت سه. کماندار بولینگ واقعا خوب خط به Campbell, کشویی آن را در سراسر. در پایان بیش از Campbell می شود برخی از درمان پای خود را – شاید از آن sandshoe سنگ شکن اول ؟

بیش از 3: WI 2/0 (Brathwaite 0* کمپبل 0*)

Probing از اندرسون (بدون اینکه دقیقا همان تهدید) و با صبر و حوصله بازی های برگزار شده توسط Brathwaite برای ازدواج ،

چون Brathwaite بازی نیست و بسیاری از عکس های حمله در اندرسون می توانید استطاعت به زمین آن را تا مقدار زیادی. که او در حال انجام است.

بیش از 2: WI 2/0 (Brathwaite 0* کمپبل 0*)

J –ohn Campbell, چپ دست, درب بازکن است که دوست دارد در مورد آن طول می کشد اعتصاب. آرچر با توپ پر برای شروع و کم وزنی فریاد که بحران را به انگشتان خود را. دو پا byes آن را به عنوان مسابقات دور به پا بلند و یک تصمیم را مورد نقد و بررسی. انگلستان تصمیم می گیرید در برابر درخواست آن را به درستی به خاطر آن تن به تن خارج پا. واقعا خوب بیش از این ساخت کمپبل و او توپ را به گزاف گویی و آمار شانه از خفاش. که می تواند در هر نقطه رفته و در واقع آن سرزمین پا کوتاه از پاپ در نقطه.

بیش از 1: WI 0/0 (Brathwaite 0* کمپبل 0*)

Some نوسان از دور انواع Brathwaite ترک توپ دیر است. جیمی سرعت مناسب و معقول است اواسط دهه هشتاد. قبل از ازدواج.

غرب هند نیاز 200

Tهی داوطلب خدمت سربازی ام سنگین غلتکی در پیشنهاد خود را به انجام این کار است. این یک روز آفتابی دوست داشتنی با فقط چند کمی پف ابرها. آنها 88 اور از پنبه حلاجی شده.

جیمز اندرسون توپ در دست خود Kraigg Brathwaite است مارک گارد خود را در خارج از بیخ و بن وجود دارد دو ورقه و یک چهارم لغزش. بازی!

انگلستان همه را برای 313

Shannon گابریل که گرفته دو ویکت این صبح را به پایان برساند با 5/75 است که افتخار داده پیشرو در این تیم و به درستی چنین است.

انگلستان موفق به قرار دادن در 29 اجرا می شود صبح امروز برای 2 درها, من می خواهم بگویم هر دو طرف خواهد بود منطقی و درست با آن.

این بدان معنی است که غرب هند نیاز به 200 را به نفع خود.

حلقه! کماندار c Dowrich b گابریل 23

یکrcher است که در حال حاضر برروی آن بکشید به پا و تنظیمات خود را به عنوان گابریل وارد خود را تحویل گشاد گشاد راه رفتن و او را walloped که در راه قدیمی از مد افتاده برای چهار تا گاو گوشه.

بعدی توپ هر چند Jofra می آید راه به آفساید و طرفداران در یک توپ. او داده شود و گرفتار در پشت. Jofra بررسی اما عمدتا به این دلیل که او آخرین مرد.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, گابریل در حال حاضر دگرگون یکی بدون توپ در بیش از (و تا به حال یک حلقه chalked خاموش دیروز برای همان). اما آن را بسیار روشن او دستکشهایش ریخته و در آن را پایان نوبت. FOW 313/10

بیش از 111: ENG 308/9 (کماندار 19* Anderson 4*)

Just یکی خاموش دارنده بیش از. انگلستان قرار داده اند در 24 امروز صبح کردم و خود منجر به 194.

بیش از 110: ENG 307/9 (کماندار 18* Anderson 4*)

Jimmy لبه یک کوتاه خوب پا به مدت چهار. آنها هم یک پا در لغزش برای او اما اندرسون, ahem به طرز ماهرانه ای رشته آن را از طریق وجود دارد.

حلقه! چوب c Dowrich b گابریل 2

Wood بک دور به پا و تلاش می کند به مد یک برش شات به یک توپ که واقعا وجود دارد برای آن است. لبه های توپ برای یک unedifying اخراج. FOW 303/9 وجود دارد پای خندقها و شاید چوب حساب که او از رفتن به گرفتن برخی از چانه موسیقی پس حساب او نیز ممکن است سعی کنید و به مبارزه با به عقب. اما آن را یک بلوف شارژ واقعا. که فقط از یک ظهر در مورد میانه و خارج از بیخ و بن.

که به ارمغان می آورد جیمز اندرسون به چین با سرب 189

بیش از 109: ENG 302/8 (کماندار 16* چوب 2*)

Jason دارنده خود را به ارمغان می آورد و نشان می دهد چگونه آن را انجام شده است: اول توپ در سمت راست را فشار دهید و ضربان Jofra خارج کردن. توپ بعدی – آرچر هزینه پایین زمین و mullers توپ را از طریق اواسط کردن. او کاملا clattered که یکی از. یوسف به سختی نقل مکان کرد و در اواسط کردن. شات Jofra – من روی چیزی حساب کردن که این رویکرد است. من نمی بینم نقطه در او “بازی درست” و سپس nicking ،

بعد از آن در بیش از, او تلاش می کند برای کندتر توپ و به پایان می رسد تا با آهسته کمر بالا beamer به چوب. عذر خواهی. نه هیچ توپ با توجه به umps.

بیش از 108: ENG 297/8 (کماندار 12* چوب 2*)

Gift از گابریل وجود دارد waaaay پایین پا و آن ضربه Dowrich برای چهار byes. کاپیتان Jason دارنده آغاز می شود گرم کردن در شاید اشاره کرد و شیوه ای! علامت چوب تاسف خروجی برای گابریل نا امیدی وجود دارد: او دو bouncers در یک ردیف و آنها را به بازدید او را به عنوان او نتواند به خارج شدن از راه. اما پس از آن هیچ یک توپ است که از دست رفته و یک اسپری کردن legside. غرب هند واقعا در این چهار اور.

بیش از 107: ENG 293/8 (کماندار 12* چوب 2*)

Edge! Jofra رفته که برای یکی! عرض از یوسف کماندار می اندازد خفاش در آن و آن evades Shai امید در خندقها.

غرب هند’ Alzarri یوسف کاسه به انگلستان Jofra آرچر در جلسه صبح روز پنجم

اعتبار:
خبرگزاری گتی

بیش از 106: ENG 289/8 (کماندار 8* چوب 2*)

Shannon جبرئیل می آید و او نیز به دنبال کمی سفت و سخت. سه تک آهنگ خاموش سه توپ کماندار clattering توپ را به نقطه ای که هست متوقف شده است. پنجمین توپ از بیش از روز واقعا یک سوال بپرسید, nibbling دور به ضرب چوب و پا به حالت صاف اندک اندک خوردن.

غرب هند هرگز موفق به تعقیب یک نمره زیر 200.

بیش از 105: ENG 286/8 (آرچر 6* چوب 1*)

Joseph نه در حال اجرا در بیش از حد در اولین سه توپ به نظر می رسد کمی ورم و اماس مفصل برای 23 ساله! البته بچه ها فاقد آن هستند عمل تطابق. شروع legside. پا خداحافظی کردن چوب پد و سپس آرام تنها به legside رفتگر برای Jofra. گسترده ای که چوب پرتاب خفاش در پیدا کردن fielder. هیچ مشکلی در آن بیش از برای انگلستان به منظور پایین مردان است.

بازیکنان در زمین

منt یک روز دوست داشتنی, باتلاق است در بهشت خود و ما باید آزمون مسابقه کریکت.

چگونه بسیاری از اجرا می شود آیا شما علاقه داشتن به

Wعود و آرچر و سپس جیمی اندرسون? من فکر می کنم انگلستان احتمالا انتظار برای دریافت خود منجر به 200 و تصور می کنم هر آنچه که اتفاق می افتد این اتفاق خواهد افتاد بسیار به سرعت. Jofra واقعا نشان داده شده پنبه حلاجی شده خود را بیش از حد برای انگلستان در هشت آزمون تا کنون. او 30 در نیوزیلند است اما به طور متوسط زير 8.

چوب دارای آزمون 50 و به طور متوسط 19 اما در آمد و پس از آرچر. من فکر می کنم هر آنچه که انگلستان موفق به تنظیم آنها را به اندازه کافی زمان به کاسه غرب هند ، گمان می کنم اگر انگلستان به نحوی batted برای 90 دقیقه آنها ممکن است شروع به فکر کردن در مورد اور چپ اما در واقع Windies در حال رفتن به, چه, 210 به تعقیب و گریز در 80 اور بنابراین آنها یا اونا یا آنها دگرگون کردن.

شانس وجود دارد از غرب هند حلاجی باد. اما در ابتدا خود را bolwing.

آن است که رفتن به Alzarri یوسف به علامت چوب.

مقدار زیادی از سوالات

یکجلسه در زمین – yes شده است وجود دارد کمی ناهموار گزاف گویی. شده است وجود دارد کمی از سرمازدگی. اما شما واقعا نمی تواند درخواست برای بهتر روز پنج زمین و یا شرایط به 200 عجیب و غریب برای برنده شدن در یک مسابقه تست اگر شما Windies.

یک شبه: ENG 284/8 (آرچر 5* چوب 1*) خاموش 104 اور

With سرب به من می گویند 170.

تمام نتایج ممکن است. غرب هند با توجه به امثال حال حاشیه های مورد علاقه: در مورد حتی پول انگلستان در مورد 11/10. رسم و نه به عنوان به احتمال بسیار زیاد 14/1 در مکان.

شانون گابریل سه ویکت گرفت در روز چهار و می خواهید به خاموش انگلستان دم صبح

اعتبار:
گتی

انگلستان از سر گرفته خواهد 170 جلوتر

یکدوم آنها هشت ویکت پایین. نه از مردان هستند علامت چوب و Jofra کماندار هر دو هنوز هم در تک چهره های. آب و هوا بسیار خوب است در نیوهمشایر سوال اول واضح است که چقدر انگلستان می تواند به گسترش است که سرب در جلسه صبح.

دیروز: روکش

England گرفت و منجر میدوی را از طریق دیروز بازی و صرف بقیه روز اضافه کردن به آن — یک دوره که در طی آن شبیه این بازی خواهد پیتر به قرعه کشی. سپس آنها دچار مینی فروپاشی قرار داده است که غرب هند در صعودی. Jofra آرچر و Mark Wood خواهد رسید در پنبه حلاجی چین امروز با انگلستان به شدت نیاز به اضافه کردن به خود منجر 170.

در اینجا نیک Hoult, در یک ترک خوردگی بعد از تست کریکت جدید از جمله نگرانی در مورد جس Buttler محل در تیم:

Buttler محدود رفت و آمد منجر به بزرگ داخل لبه ضربه زدن بر پا بیخ و بن. این یک فقیر اخراج و Buttler رویکرد قرارداد بد با مخالف شماره Dowrich که حفر شده در برای تیم خود در روز جمعه. مشابه عملکرد از Buttler رفته اند یک راه برای مطمئن شوید که انگلستان نمی تواند از دست بدهند اما در حال حاضر او می رود به اولدترافورد با پرسش دوباره جای خود را در تست کریکت.

در اینجا جفری تحریم در پنبه حلاجی شده طرح که تقریبا گرد هم آمدند سادگی.

Sibley 50 اجرا می شود در زمان اما مهر و موم شده تا یک پایان. در یک تیم همه را اجرا می کند در هر راه برای آنها بهتر است و اگر شما از سبک های مختلف از ضربه که نمره در مناطق مختلف این مشکلات بیشتر به اپوزیسیون پرتاب کنند. شما نمی خواهید هر دری سخنی و در حالت ایده آل شما می خواهید strokeplayers و دیگران که می تواند پوشیدن پرتاب کردن.

و در اینجا Scyld بری چرا جو Denly آزمون حرفه ای حتما باید پایان جاده است.

Denly درگذشت بدانم. نه یک شات در خشم اما ملایم تراشه به کوتاه midwicket. انگلستان اجازه دهید بازیکنان خود را پایین مهربانی امروزه و Denly احتمالا نام در آزمون دوم تیم ملی از آنجا که بسیاری از ifs و buts در Covid عصر. در غیر این صورت جو ریشه است مجموعه, به جای Denly ارائه کنت 34 ساله نمی rip از طریق غرب هند دوم نوبت با legbreaks.

اگر شما می خواهید به خواندن تمام آن قطعه کامل من پیشنهاد می کنم که شما را از یک Telegraph Sport, اشتراک, برای £1 هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im