انگلستان در مقابل غرب هند اولین آزمایش یک روز زندگی می کنند: شیر یا خط با تاخیر

  • انگلستان در مقابل غرب هند اولین آزمایش یک روز – بازی شیر یا خط به تاخیر افتاد
  • رتبه بندی زنده – کامل | تجزیه و تحلیل از تحریم Vaughan Hoult بری Wigmore برای £1 هفته
  • Scyld بری: اندرسون و گسترده شده اند و یک جفت برای انگلستان اما از آن زمان به حرکت در

به روز رسانی خودکار

کاپیتان تیم ملی انگلستان Michael Vaughan در انگلستان کاپیتان بن استوکس

داوران’ بازرسی

Richard Illingworth و ریچارد Kettleborough دو داوران برای این بازی (هر دو زبان انگلیسی) باید قدم به عقب به وسط برای بازرسی شرایط. آنها نمی باید چتر خود با آنها را پوشش می دهد هنوز هم بر روی زمین و بقیه مربع است.

امید برای یک بازی شیر یا خط به زودی.

و در اینجا Michael برگزاری سفر طولانی خود را مانند قبل از هرگز

مایکل برگزاری و آبنوس, Rainford برنت در زندگی مهم

ثانیهugely چشمگیر ساعت و نیم از تلویزیون در آسمان ورزش در حالی که ما منتظر برخی از کریکت به تماشای, سیاه, Rainford-برنت و مایکل برگزاری صحبت در مورد نژاد پرستی و چرا کریکت دارای یک نقش در مقابله با نژاد پرستی در جامعه است. در اینجا ویژگی برای کسانی که لازم نیست Sky Sports.

سرعت (re)سازندگان

یک نبرد هویت

Nick Hoult, در اولین آزمون پیش نمایش به عنوان رئیس جدید کریکت خبرنگار می نویسد: در مورد انگلستان تیم که در نهایت پیدا کردن هویت خود را

“این مجموعه وعده داده می شود یک نبرد درز بولینگ و با هیچ آخر هفته جمعیت به بازپرداخت باید وجود داشته باشد هیچ بهانه ای برای آماده سازی زمینهای مسطح به خصوص با Covid-19 محدودیت مانع بولینگ و نه از پنبه حلاجی شده است.”

به نظر می رسد مانند ما رو در حالی که کمی قبل از وجود دارد برخی از کریکت به سازمان دیده بان است, بنابراین شما باید زمان برای خواندن بقیه اش پیش نمایش در اینجا.

آگاهانه uncoupling از Branderson

بازی شیر یا خط شده است به تعویق افتاد

No زمان داده شده و در عین حال برای موکول سکه تلنگر…

پوشش

تیاو eagle-eyed در میان شما متوجه خواهد شد که در عکس زیر زمین پوشش است. که خبر خوبی. اما آن را به من در زمان به اشتراک گذاری این قطعه از سیمون Fb, در مورد ارتقاء سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در قلاده از بازیکنان برای این بازی. Fb فکر می کند که بانک مرکزی اروپا در نظر گرفته شده اند گزینه آسان در حالی که اجازه می دهد کریکت به پژمرده در تاک در جوامع است. نقطه نظر خود را به نظر می رسید به اعتصاب وتر با تلگراف خوانندگان هنگامی که ما از آن منتشر شده در روز دوشنبه.

کریکت تبدیل به یک بسته فروشگاه در بیش از حد بسیاری از راه های: وقت آن است برای باز کردن آن را دوباره. و فضیلت-سیگنالینگ کافی نیست.

Coronavirus شرایط

کاپیتان قرن

No فشار بن…اما آخرین انگلستان چهار پرتاب به همه به یک قرن در آزمون اول خود را به عنوان کاپیتان

اندرو دومینیک استراوس: گل 128 در نوبت دوم به عنوان انگلستان به خود جلب کرد با پاکستان در خداوند را در سال 2006

Kevin Pietersen: گل 100 در نوبت اول به انگلستان ضرب و شتم آفریقای جنوبی با شش ویکت در, بیضی, 2008

Alastair کوک: گل 173 در نوبت اول به انگلستان ضرب و شتم بنگلادش توسط 181 اجرا می شود در Chattogram, 2010

جو Root: گل 190 در نوبت اول به انگلستان, ضرب و شتم, آفریقای جنوبی توسط 211 اجرا می شود در خداوند, 2017

این پوشش می دهد خاموش

Currently هیچ دلیلی برای به تاخیر انداختن شروع می شود. در اینجا یک عکس فوری از آب و هوا.

Given که فیلدینگ تیم با تکیه بر عرق به درخشش توپ (چرا که آنها مجاز به استفاده از بزاق) آن می تواند سخت به کار کردن یک مهره.

جوخه

Special Coronavirus شرایط به این معنی است که انگلستان و غرب هند خواهد بود و مجاز به استفاده از جایگزین بازیکنان اگر هر کریکت گرفته شده است ناخوشی در طول بازی. در اینجا لیست تیم ملی با بازی شیر یا خط به دلیل در حدود 35 دقیقه است.

انگلستان
بن استوکس (c)
جیمز اندرسون
Jofra کماندار
Dom Bess
استوارت گسترده
روری سوختگی
جس Buttler
Zak کرولی
جو Denly
Ollie پاپ
Dom Sibley
کریس Woakes
Mark Wood

غرب هند
Jason دارنده (c)
Jermaine بلک وود (bat)
نکرومه در عنا بونر (allrounder)
Kraigg Brathwaite (باز کردن خفاش)
Shamarh بروکس (bat)
جان کمپبل (bat)
Roston تعقیب (allrounder)
Rahkeem کرن (allrounder)
شین Dowrich (wk)
شانون گابریل (سریع کاسه ساز)
Chemar دارنده (سریع کاسه ساز)
Shai امید (bat)
Alzarri یوسف (سریع کاسه ساز)
Raymon Reifer (allrounder)
Kemar روچ (سریع کاسه ساز)

سطح پهن هرچیزی(صف)

Typical ain نیست ؟ شما صبر کنید ماه برای بازی کریکت برای بازگشت به صرف هفته ها و هفته ها در آماده سازی دقیق و سپس یک پیر خاکستری ابر می آید و با ماوس بر Ageas کاسه تهدید باران در هر زمان.

به صداقت, پیش بینی بزرگ نیست — تهدید از باران در تمام طول روز — اما کسانی که در روی زمین می گویند که باران را متوقف کرده است و در حال حاضر, که بدان معنی است که این بازی ممکن است هنوز نمی توان به تعویق افتاد. بازی شیر یا خط است با توجه به محل در ساعت 10.30 صبح قبل از بازی شروع می شود در ساعت 11 صبح.

Nobody شده است به دنبال به جلو به بازگشت از تست کریکت در بیش از نویسندگان و ویراستاران در تلگراف ، بنابراین من قصد دارم به صرف ساعت بعد یا پس از اشاره شما را در مسیر از برخی از بهترین پوشش شروع با اخبار منحصر به فرد است که ما به شما به ارمغان آورد یک شبه در مورد انگلستان تیم برنامه را به زانو به مدت 30 ثانیه قبل از بازی شروع می شود برای نشان دادن تعهد به تنوع نژادی.

به عنوان نیک هولت و تیم Wigmore توضیح…

هر دو تیم در حال حاضر اعلام کرد که آنها را سیاه و سفید می پوشند زندگی ماده آرم بر روی پیراهن خود را برای این ماه آزمایش و بحث شده است که آیا برای گرفتن بیشتر از ایستادن در هفته های اخیر. دو طرف توافق کردند که به زانو قبل از بازی در Ageas کاسه باور آن خواهد بود نماد قدرتمند در برابر نابرابری نژادی طنین انداز است که می تواند در دنیای ورزشی و فراتر از آن.

بین المللی کریکت شورای اتخاذ یک سیاست منع علامت های سیاسی و یا اظهارات در طول بازی اما در حال حاضر گفت که آن را در زمینه اعتراض به نژادپرستی به عنوان یک بیانیه سیاسی است, بنابراین هیچ تیم را تحریم برای گرفتن زانو و یا آرم بر روی پیراهن خود را

و اخبار از زمین این صبح است که استوارت گسترده است تنظیم شود و پس از 51 روز متوالی خانه تست. بدون شک این تصمیم را رنگ آمیزی به عنوان یک چرخش ساده از انگلستان سریع-بولینگ منابع با توجه به این که بازی تیم شش آزمون و سه ODIs در بعد از هشت هفته, اما آن را هنوز هم احساس می کنم لحظه ای مهم برای یک بازیکن خوب به گرگ و میش از زندگی حرفه ای او.

ذهن شما گسترده ای کاهش یافته بود برای بریدگتون بازی در ژانویه سال گذشته تا شاید آن را فقط به برخی از عجیب و غریب نظریه انتخاب را در مورد بازی او در اولین بازی از یک سری تست در برابر غرب هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de