انگلستان در مقابل غرب هند اولین روز آزمون سه: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل غرب هند زندگی می کنند اولین آزمون رتبه بندی – کامل
  • تجزیه و تحلیل از تحریم Vaughan Hoult بری برای £1 هفته
  • تحریم را حکم: پنبه حلاجی شده است آسان نیست اما انگلستان رفت و آمد فقیر
  • Wigmore: دارنده تمبر محل به عنوان شماره 1 همه طفیلی در جهان کریکت
  • بری: استوکس نیاز به صبر برای اطمینان از او شروع نمی کند با شکست

به روز رسانی خودکار

داوران

I‘m واقعا متاسفم که باید به این را تا. من می دانم که سخت است من می دانم که آنها باید زنگ زده و من می دانم که آنها باید بیشتر به فکر کردن در مورد در حال حاضر با فوق العاده Covid-19 محدودیت اما بیایید ضرب و شتم نیست در مورد بوش, آنها تا به حال در مجموع شوکه دیروز.

و بیشتر چه سوزان و آن را البته به طور کامل تصادفی و به هیچ وجه چیزی شوم تر بود که تقریبا هر تصمیم نادرست بود و در هزینه از بازدید کنندگان.

خوشبختانه این دنیا همه طفیلی و غرب هند’ کاپیتان, Jason دارنده همچنین در زمان گوشته جهان, بهترین منتقد دیروز و بازدید کنندگان خود را فقط بیابان.

بیایید یک روز بهتر از امروز مردانه.

داوران تا به حال یک روز فراموش در روز پنج شنبه

اعتبار:
ایسنا

همه صحبت کردن در مورد… استوارت گسترده?

Should او بازی می شود ؟ من مطمئن هستم که او می شده اند و هر گونه کمک دیروز در صداقت. فرم خود را با بت بوده است, اجازه دهید بگویم لرزان در بهترین حالت در سالهای اخیر است.

اما آیا حوادث روز گذشته ما روشن تر به آنچه در انگلستان ممکن است گم شده امروز. گسترده ترین شبیه کاسه به Jason دارنده در انگلستان آرسنال. قد متوسط و سریع با قابلیت دریافت توپ در حال حرکت کردن درز انگلستان ممکن است غم و اندوه خروج گسترده از امروز.

او باید پوشیدن است که شیرازه? که دیگر موضوع کاملا…

استوارت گسترده شده است کاهش یافته است برای این آزمون

اعتبار:
PA

صبح همه!

ثانیهello و خوش آمدید به تلگراف ورزشی پوشش زنده این, سومین روز از اولین آزمون بین بن استوکس انگلستان و جیسون دارنده غرب هند. در جنگ های بی شماری در این جنگ که آزمون مسابقه کریکت را فراهم می کند آن است که بصورتی پایدار و محکم استوکس 0-1 دارنده پنج شنبه پس از حوادث در اولین #raisethebat آزمون در Ageas کاسه ساوتهمپتون.

رویدادی که به نظر می رسید همه بیش از حد آشنا برای انگلستان طرفداران. دارنده توانایی کمک کمی-بیشتر-نامنظم شانون گابریل به انگلستان ترکیب رفتگر درمان شخم از طریق بالا سفارش و ساخت کار کوتاه از دم در تاکید مد; غرب هند کاپیتان به پایان رسید و بعد با حرفه ای-بهترین ارقام از شش 42 به انگلستان ارسال شده ناچیز اول-نوبت مجموع 204.

اما اجازه نمی ساکن در گذشته است. سرنوشت این بازی است که هنوز هم در انگلستان دست با وجود بازدیدکنندگان جهش به موقعیت قطب. اگر انگلستان می تواند شکوفا با توپ امروز, البته در شرایط بهتر برای پنبه حلاجی شده – پیش بینی ها بسیار بهبود یافته و ما باید به طور کامل بعد از کریکت – سپس از آن خواهد شد بازی در تاریخ به عنوان ما به توصیه یکی مانده به آخر. جیمی اندرسون ممکن است ارائه انگلستان بسیار مورد نیاز جرقه اواخر شب گذشته هنگامی که او را رد کرد و غرب هند’ درب بازکن جان کمپبل.

Skittling از طریق این غرب هند پنبه حلاجی شده خط به بالا خواهد بود آسان تر از انجام گفت, اما به خصوص با دارنده در این خلق و خوی. او نشان داد هیچ نشانه ای از فروکش یا گرفتن پای خود را گاز شب گذشته به او هشدار داد در انگلستان او می خواست یک قرن با خفاش به بالا تا برتری خود را با توپ.

با غرب هند انتهایی 147, انگلستان نیاز به هیچ یادآوری از آسیب 6ft 7in همه طفیلی می توانید با خفاش اگر خلق و خوی او را طول می کشد – داشتن شده است در پایان دریافت از خود شکست نخورده 202 در باربادوس سال گذشته است.

“من یک کار خوب انجام داده و تا کنون در نوبت اول اما من تست به مراتب بیش از” او گفت:.

“من علامت یک جعبه تا کنون در حال حاضر آن را به من چپ به بند انگشت پایین و یک صد. این یک لحظه افتخار گرفتن شش ویکت در انگلستان هر چیزی برای کمک به این تیم اما نقش من این است که برای کمک با بت و توپ است. من واقعا می خواهید به برخی از اجرا می شود در حال حاضر. من یک سهم را با خفاش.”

یک روز جذاب در فروشگاه و سپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net