انگلستان در مقابل غرب هند اولین روز آزمون دو: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل غرب هند زندگی می کنند اولین آزمون رتبه بندی – کامل
  • تجزیه و تحلیل از تحریم Vaughan Hoult بری Wigmore برای £1 هفته
  • اقا جفری تحریم را یک روز تست حکم: چرا من می خواهم برداشت گسترده
  • تیم Wigmore: در یک روز باران مایکل برگزاری تحویل بهترین طلسم
  • ثبت نام برای کریکت Nerd عضویت در خبرنامه به صورت رایگان

به روز رسانی خودکار

بیش از 23: Eng 44-1 (سوختگی 28, Denly 14)

یکnother سوختگی سفت دفاعی الهام بخش داوران به بررسی توپ با فشار دادن آن را از طریق حلقه. آن را خوب است. دارنده overpitches و سوختگی صعود به خارج از درایو نه زمان آن و pokes آن پا به اواسط کردن. سوختگی پخش کردن قبل از ازدواج. قطعا نوسانی در حال حاضر برای دارنده است که تنظیم طول خود بازی بولینگ فولر.

بیش از 22: Eng 44-1 (سوختگی 28, Denly 14)

Doing این از خانه من قادر به منازعه از تلویزیون برای استفاده به عنوان تصاویر. احتمالا وجود دارد یک راه اما من بیش از حد پیر و ham-fisted. که یک میدان راه گفت که آسمان به تازگی نشان داده شده است دارنده ‘کندوی عسل’. تنها چهار نفر از 30 تحویل تا کنون را ضربه کرد.

گابریل ریش در به وسط و می سوزد و طرفداران او را از طریق midwicket برای دو نفر. کاسه رسیدن به 91mph سپس مربع می سوزد دفاعی و توپ میآید تا جایی که احمقانه نقطه ممکن است اما نیست. او به پایان می رسد بیش از بازی راه همان هدف برای اواسط و انزال آن را در مقابل نقطه برای یک واحد. خود را بت نمی آید پایین عمود است.

بیش از 21: Eng 41-1 (سوختگی 25, Denly 14)

Wدر اینجا گابریل میزد 87mph دارنده است و به طور متوسط حدود 78mph در این. لمس شکل دور برای WIndies کاپیتان اما Denly راحت است چرا که از کاسه ارتفاع ترک او در طول. یکی بود و نزدیک به خارج از وثیقه از او فکر می کردم اما بقیه حرکت بدون ضرر دور نسبت به اولین لغزش. به تغییر خود خط و نشانی برای آخرین توپ که Denly با آرامش قطره در انگشتان خود را با یک مرده-بت عقب دفاعی است.

ازدواج است اما نه به خصوص فضیلت یکی است.

بیش از 20: Eng 41-1 (سوختگی 25, Denly 14)

Shannon گابریل می کند جایگزین یوسف و زوایای اولین بار در سراسر سوختگی بیش از حلقه و چپ دست می کشد روی درایو ضخامت لبه آن را پشت سر رو به عقب نقطه برای چهار. رادار خود را کاملا کالیبره شده دقیق و در عین حال او strays هر دو طرف از حلقه در حالی که برگزاری نمایشگاه جدی چرخ. او می افزاید: بدون توپ به انگلستان مجموع با تجاوز. ممکن است او را در حالی که برای رسیدن به شیار. می سوزد برای تمام خصلت های نقش او هموار با قضاوت خوب از چه بازی و چه ترک.

بیش از 19: Eng 36-1 (برنز 21, Denly 14)

Surprisingly Jason دارنده نگه می دارد خود را در. او خوب 8-10mph کندتر از شانون گابریل می کند و حرکت آن را در اطراف مانند Kemar روچ. او دارای ارتفاع بیشتری است اما اگر بولینگ بیش از حد کوتاه است. می سوزد تنها به بازی در چهار تا از آنها را می شود در خط و مزارع اعتصاب کردن آخرین توپ زمانی که دارنده می آید, دور, whipping آن وسط و پا از طریق میدان پا.

که روری برنز’ 1000هفتم اجرای آزمون.

بیش از 18: Eng 35-1 (برنز 20, Denly 14)

یکlzarri یوسف آغاز می شود و در موش صحرایی-قدرت تست Denly را به جلو دفاعی از خود باقی مانده دو تحویل و سپس موی چتری یک بعدی در. Denly خوب به جای خوشحال هوکر طول می کشد آن را آن trampolines بیش از شانه خود را بالا سکته مغزی و توپ را نگه می دارد بالا رفتن تمام راه را از طریق به حافظ است.

این تیم در حال کردن

Joe Denly طول می کشد گارد. ‘بازی’

اقا جفری تحریم را یک روز حکم

من‘متر خوشحالم که بن استوکس برنده بازی شیر یا خط و به حال توپ به خفاش برای اولین بار در چه بود پوشیده از ابر بی دست و پا شرایط را برای ضربه. من متوجه پنبه حلاجی شده می تواند یک کمی روی حیله و تزویر در برابر توپ های جدید اما من واقعا معتقدم انگلستان شانس بهتری برای برنده شدن با پنبه حلاجی شده برای اولین بار و قرار دادن یک نمره در هیئت مدیره.

کامل قطعه است که در اینجا.

Jofra آرچر در بازیکن گرفتن زانو و مایکل برگزاری

‘آن را به خوبی پشتیبانی می کند او گفت:. ‘این یک eyeopener در این سال نه تنها برای جامعه بلکه همه. هر گونه حمایت مینماید. [در مایکل برگزاری] در آن زمان آن بود بدتر از آن در حال حاضر – ما هرگز واقعا درک آنچه که او و هم تیمی خود را از طریق رفت.’ او به پایان می رسد با یک درخواست برای هوشیاری بیشتر و قدردانی به طوری که بسیاری از مردم در حال حاضر آگاهی از بی عدالتی است.

خوب صبح

We تحت درمان قرار گرفتند به 82 دقیقه بازی در روز یکی از کریکت بازگشت در Ageas کاسه 17.4 اور از غرب هند سرعت و انگلستان پیوند. میزبان شروع روز دو در 35 برای یکی با آب و تنظیم عادلانه تر: این ملاقات در دفتر گزارش تنها 10 درصد احتمال بارش باران تا 5 بعد از ظهر پس از آن خواهد شد در حال حاضر پایین آمده به نور است. اگر آنها می توانند در آنها باقی می ماند و تغییر نور افکن ، مهم این است که در خارج وجود دارد.

اگر چه وجود دارد بسیار کمی اقدام به, گزارش زنده rightsholder Sky Sports پخش فوق العاده قدرتمند و فیلم تند و تلخ و پس از آن بحث و گفتگو در فساد و ظلم و نژاد پرستی. سیاه پوست, Rainford-برنت مایکل برگزاری و ناصر حسین تمام عاطفی و معتبر درخواست برای تغییر توانایی ریاست ایان بخش است. خود را heartrending صداقت قانع کننده بود و خود را باور است که تغییر در راه است, تکان دهنده.

Tsalim در آزمون, بزرگ سیاه و سفید دیک جدید برجسته نشان می دهد, نشان داد بازیکنان و کارکنان پشتیبانی از هر دو طرف در نظر گرفتن زانو اما بحث در مورد متن آن. متاسفانه راه اندازی برنامه بود که به اندازه یک گروگان به آب و هوا به عنوان بازی خود را و آنها را محدود آن توسط 15 دقیقه و تا به حال به پد با یک زن و شوهر بیش از حد بسیاری از چت با summarisers. با استفاده از کاپیتان تام به عنوان نویسنده و راوی بیش افتتاح مونتاژ بود, تسلط جامع هر چند برنامه را با ضربه گشاد گشاد راه رفتن خود را هنگامی که وجود دارد به اندازه کافی اقدام به نشان می دهد.

انگلستان رزومه در ساعت 11 صبح با روری سوختگی بر 20 و جو Denly در 14. Alzarri یوسف یک زن و شوهر از توپ در سمت چپ چهارم خود را بیش از و پس از آن اگر Jason دارنده s خوب همانطور که همه ما فکر می کنم از آن خواهد شد روچ و گابریل دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de