انگلستان در مقابل غرب هند اولین آزمایش: آنچه در تاریخ است که آن چه کانال تلویزیون است و از چه زمان شروع شد ؟

آنچه در آن است ؟

این آزمون برای اولین بار از یک سری بازی بین انگلستان و غرب هند. آن را در نیوهمشایر رز کاسه با نام مستعار Ageas کاسه زمین. که محل انتخاب شده بود چرا که آنها یک هتل در سایت این معنی است که ثابت می تواند در یک زیستی-محیط امن با توجه بدیهی است که به نگرانی در مورد کوروناویروس.

آن را نشانه آغاز یک مشغول دوره برای انگلستان: آنها دو تست بیشتر در برابر غرب هند در ماه جولای و پس از آن سه برابر پاکستان مستقیما پس از آن.

زمانی که در آن است ؟

دوشنبه 8 جولای.

چه ساعتی شروع شد ؟

بازی شروع خواهد شد در ساعت 11 صبح.

چه کانال تلویزیون است ؟

Sky Sports رویداد اصلی و Sky Sports Cricket از 10در.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

انگلستان باید به نام یک تیم از 30 بازیکن به عنوان آنها سعی کنید به نگاهی به بازیکنان به عنوان بسیاری که ممکن است و بررسی تناسب اندام از بازیکنان به عنوان بسیاری که ممکن است. وجود دارد به طور کامل 18 درز پرتاب کنندگان در این گروه با کارکنان مربیگری اعتراف است که آنها خواهد شد به دنبال به چرخش در طول این تابستان بسته بندی شده.

بانک مرکزی اروپا عملکرد مدیر Mo Bobat گفت: “ما عمق را به چالش کشیده شدن” یک “خیلی وحشیانه روم”.

اما انگلستان تایید کرده اند که آنها را انتخاب کنید خود را قوی ترین موجود یازدهم برای اولین بازی خود را با تاخیر عجیب و غریب تابستان است. خواهد کرد که قطعا به معنی قدیمی شرکت از جیمز اندرسون و استوارت گسترده است اما رقابت جدی برای مکان های این روزها – و انگلستان برای اولین بار در سال می تواند قرار داده و از یک حمله از چندین واقعی پرتاب سرعت. علامت چوب Jofra آرچر و Ollie سنگ تمام 90 مایل در ساعت-به همراه تجار و امید است که برای یک بار در انگلستان ممکن است قادر به مبارزه با آتش با آتش در آینده خاکستر به عنوان آنها دوباره پیوستن به نبرد با پت کامینز Mitchell Starc و شرکت.

کسی را دست است کاپیتان جو ریشه خواهد شد که نیاز به خود منزوی بعد از تولد می دهد در این هفته. بن استوکس را بیش از این نقش در میان است.

غرب هند و در عین حال باید خود را قوی ترین سرعت حمله برای سال – و آنها علاقه داشتن به شانس خود را در برابر انگلستان شکننده بالا و متوسط به منظور batters.

آنها چه گفت ؟

استوارت گسترده ای خطاب به تجربه منحصر به فرد از ماندن در زمین

“آن متفاوت است که به دور از خانواده و دوستان در انگلستان است. آن را احساس کمی عجیب و غریب و اگر بازیکنان از طریق بار روی حیله و تزویر در حالی که در این biosecure محیط زیست – بد طلسم, یک روز بد, یک هفته بد – شما نمی توانید فرار کریکت در همه ذهنی. اگر شما نیک کردن توپ اول شما پس از خوردن شام مشرف به زمین است که شما فقط nicked در.

“ما باید مطمئن شوید که به عنوان یک گروه از بازیکنان است که ما به نظر نمی آید بیش از حد پیش رو در آینده سری ما آن را دریافت کنید در حال حاضر. اگر ما این اشتباه در این شش هفت هفته پس از آن ما می تواند از دست دادن این سری در برابر دو بسیار خوب تیم است.”

غرب هند مربی فیل سیمونز در انگلستان تجربه پنبه حلاجی شده

“داشتن بازیکنان جوان در تیم خود می تواند علاوه برای ما. یک زن و شوهر از آنها باید یک ایده از آنچه در آن مانند این است که در این سطح اما آن چیزی که سخت است که به تست کریکت – حتی بعد از دو یا سه بازی آن است که هنوز هم دشوار است. ما در حال رفتن به سعی کنید و قرار دادن به عنوان فشار زیادی روی بازیکنان جوان به عنوان ما می توانیم.

“ما مورد ضرب و شتم انگلستان در خانه و می خواهید برای ادامه این روند. اما ما همچنین می خواهم کمی خود ما قطعه ای از تاریخ است. بچه ها به خوبی و واقعا تا برای مبارزه در اینجا.”

شانس چه هستند?

  • انگلستان برای برنده شدن در این آزمون برای اولین بار 2/7
  • غرب هند برای برنده شدن در این آزمون برای اولین بار 11/2
  • قرعه کشی 7/1

چه پیش بینی ما?

نزدیک تر از آن شانس را نشان می دهد ؟ انگلستان یک سمت خوب در شرایط خود را دارند اما چه کسی می داند که کدام تیم را برای پاسخ بهتر به این عجیب و غریب خالی زمین ؟ غرب هند پس از همه بیشتر استفاده می شود به بازی آزمون در مقابل کوچک جمعیت. هر دو طرف باید واقعی سرعت هر دو طرف باید شل و ول پنبه حلاجی شده و آن را به خوبی می تواند که یک مناسب و معقول نوبت این است که به اندازه کافی برای هر دو تیم در چه احساس از سه روز یا چهار روز برخورد آب و وجود. همه در همه, انگلستان باید به اندازه کافی خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im