انگلستان در مقابل غرب هند دوم آزمون روز پنج: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دوم آزمون روز چهار: رتبه بندی زنده
  • ثبت نام برای تیم Wigmore هفتگی کریکت تحليل خبرنامه
  • تحریم را حکم: جو باید ریشه نشان می دهد بیشتر رهبری
  • تحریم Vaughan بری هولت و Wigmore – فقط £1 هفته

به روز رسانی خودکار

بیش از 2: WI 11/1 (Brathwaite 7 امید 0)

Woakes خواهد شد به اشتراک گذاری جدید-توپ و وظایف او استقبال بلافاصله توسط Brathwaite مشت کردن پشت پا برای همه-اجرای چهار طریق فوق را پوشش میدهد. یک بیت اضافی گزاف گویی پس از آن ضربات به پيرايشی از Brathwaite خفاش.

بیش از 1: WI 7/1 (Brathwaite 3 امید 0)

One بیش رفته یکی جدا کردن. که برگ 84 اور را و نه بیشتر.

حلقه! کمپبل c Buttler b گسترده ای 4

Campbell در گسترده خارج کردن از بیخ و بن به درایو گذشته نقطه برای چهار. هنوز مطمئن شوید گسترده ای را داشته باشید که بیش از حد هر چند. او می خواهد left-hander بازی بازی کسانی که مرتب کردن بر اساس عکس. و در واقع انگلستان باید یک نقد و بررسی برای گرفتار در پشت بعد توپ از همان تلاش شات! کمپبل نوسانات کمپبل نتواند و حافظ جلب. هیچ واکنش و در همه حال از Buttler اما گسترده متقاعد شده است وجود دارد و یک لبه. ریشه در نهایت بررسی و… وجود دارد faintest غلغلک دادن کردن خفاش! چه شروع برای انگلستان است. FOW 7/1

به اینجا می آیند غرب هند افتتاحیه

Bجاده خواهد همه چیز لگد کردن با توپ های جدید. اگر این غرب هند جفت می توانید زنده ماندن برای ناهار آن را به آنها را به یک راه طولانی به سوی از دست دادن ندارد در این بازی است.

Quickfire

England افزود 92 خاموش 11 اور این صبح است.

ما می خواهیم نظر شما

Wآنکه در انتظار غرب هند نوبت به شروع می کنم لطفا شما بخواهید به فراغت از چند دقیقه به ما نظر خود را جلوتر از ما قریب الوقوع طراحی مجدد پروژه به صورت زنده وبلاگ. شما را پیدا خواهد کرد این لینک در اینجا.

غرب هند نیاز به پیروزی 312

England نیاز به 10 ویکت و آنها را مجبور 85 اور به آنها را. دیگر نوبت خوب از استوکس این صبح است. وجود دارد هیچ چیز او می تواند انجام دهید ؟

بیش از 19: ENG 129/3 (Stokes 78 پاپ 12)

ثانیهمسن تر خواهد شد کاسه چه به نظر می رسد به آخرین بیش از قبل از اعلام. هاها او کاسه دو توپ خوب متر پایین legside. استوکس نمی تواند آمار آنها را گسترده نامیده می شود. یک لبه خارج به ارمغان می آورد یک رگه دار و چهار و… است. انگلستان اعلام کنند.

بیش از 18: ENG 117/3 (Stokes 70 پاپ 10)

Surely انگلستان نیاز نیست خفاش در هر دیگر. شش توپ بیشتر شما فکر می کنم. تک تک تک تک. بیا بن پایان با شکوفا… نوچ. تک. و سپس پاپ کاهش چهار. اما هنوز ریشه نیست و تماس با آنها را در. آنها مواجه 10 اور امروز و سرب است, 299. ریشه قرار دادن یک انگشت در هوا هر چند. بنابراین یکی دیگر بیش از آن است…

بیش از 17: ENG 107/3 (Stokes 68, پاپ 2)

ثانیهمسن بازدید پاپ بر روی پد با یک بازی شیر یا خط کامل و کامل کلاه خود-ترفند نادرست بررسی با توپ بدیهی است که رفتن به پایین پا. استوکس و سپس ان توپ بیش از طولانی کردن برای یکی دیگر از عظیم شش به پایان می رسد و بیش با هدایت یک توپ برای چهار طریق سوم ، من گمان انگلستان ممکن است فقط یک بیش از قبل از کاپیتان آنها را خواستار است. آنها از سرب 289.

هنوز مطمئن شوید که من با این موافقم اما به نظر می رسد این بررسی حتی مبهم به درستی استفاده می شود:

بیش از 16: ENG 94/3 (Stokes 57 پاپ 0)

So کاپیتان می افتد بر روی شمشیر خود را برای دریافت استوکس در کسب و کار خود پایان جدید کاسه یوسف. و ما باید یکی دیگر از پوچ نقد و بررسی از غرب هند با یک توپ تبادل پا و بیرون پا است. آیا این فقط یک اتلاف وقت استراتژی ؟ نقطه نقطه نقطه ، استوکس نوسانی است. اما استوکس از دست رفته است در حال حاضر. یک زن و شوهر از twos پایان دادن به بیش از. انگلستان سرب 276 وجود دارد و در حال حاضر 90 اور باقی مانده در روز (و شما از دست دادن دو برای تغییر از نوبت). در پایان باید نزدیک.

حلقه! ریشه اجرا 22

تیاو کاپیتان فداکاری خود را برای دریافت استوکس پشت در اعتصاب هنگامی که در تلاش برای گریز حافظ راست از طریق به حافظ است. او هرگز به ساخت زمین خود را در غیر مهاجم به پایان است و اجرا با یک فاصله. FOW 90/3

بیش از 15: ENG 90/2 (Stokes 53 ریشه 22)

Wکلاه بر روی زمین است این بررسی در مورد??? دارنده کاسه کندتر توپ نیم-ردیاب که استوکس نتواند و از آن بازدید او در unmentionables. استوکس است floored و دارنده تصمیم می گیرد به بررسی برای کم وزنی است که احتمالا بدترین تا کنون cricketing نقد و بررسی. نه تنها آن را رفته اند در مورد یک پا بیش از صتمبس اما تن به تن مورد دو پا خارج پا! تحریک! آن را خوب است برای غرب هند هر چند فقط با چهار اجرا می شود از آن.

بیش از 14: ENG 86/2 (Stokes 52 ریشه 20)

بlimey زمانی که استوکس بازدید کریکت توپ او به طور جدی برخورد یک توپ کریکت. یکی دیگر از شش بیش از آستین کردن به ارمغان می آورد تا او نیم قرن فقط 36 توپ. فقط تک آهنگ های مختلف به مرز دونده برای پایان دادن به بیش از چند. انگلستان منجر 268.

بیش از 13: ENG 76/2 (Stokes 44 ریشه 18)

ثانیهمسن به ارمغان می آورد خود را در محل روچ در تلاش برای اعمال کنترل. این دو ضربه بسیار سریع بین درها و خوبی در حال اجرا هستند و هر زمان که توپ میدارد یکی از این مرز دونده. اما دارنده می کند کار خود را و آن را فقط به آنهایی که و twos دوباره. انگلستان منجر شده است تا 258 و آنها batted پنج اور این صبح است. پنج مطلب ،

بیش از 12: ENG 71/2 (Stokes 41 ریشه 16)

Eبسیار تک شات استوکس نقش شما تقریبا می تواند او را بشنوند گفتن عبارت: “یک بیت از آن”. وی در تلاش برای ضربه زدن به چرم کردن آن در هر زایمان است. مقدار زیادی از مرز سواران در محل هر چند هر زمان که او در اعتصاب پس از آن دشوار است برای پیدا کردن شکاف. یک نقطه یک به نقطه دو. خوب بیش از گابریل. استوکس تقریبا پرتاب خود را به خارج از زمین چنین نیروی خود تلاش heaves.

بیش از 11: ENG 65/2 (Stokes 36 ریشه 15)

باوش. روچ تلاش کندتر توپ به استوکس و شکست است مرده راست برای یک گزاف گویی ، کاسه و سپس تصمیم می گیرد bouncers در حال راه رفتن و موفق به حفظ اجرا می شود را به “فقط” نه خاموش ،

بیش از 10: ENG 56/2 (Stokes 30 ریشه 13)

Gabriel دور می شود با اذعان تنها سه اجرا از چهار توپ در ریشه قبل از استوکس می شود کسب و کار پایان. و او کاهش یافته است! استوکس کج اقدام به باد کردن بیش از بالا و میدارد کمپبل در پوشش عمیق. کمپبل در همه زمان ها در جهان به خود ثابت برای گرفتن اما قطره در مجموع نگهدار. نوع گرفتن که باید انجام شود در هر سطح از کریکت. که می تواند ثابت کند پرهزینه است.

بیش از 9: ENG 51/2 (Stokes 29 ریشه 9)

Roach خواهد همه چیز لگد کردن به استوکس که دارای متعال بریده بریده در اولین توپ از روز و ان آن را برای پوشش رفتگر ، هیچ وقت برای گرفتن چشم خود را در صبح. ریشه سپس نگاهها تنها که اجازه می دهد تا استوکس بازگشت اعتصاب به بیس بال خفاش نیمه ردیاب برای چهار طریق فوق را پوشش میدهد. اوه سلام! بعدی توپ رقص او پایین مسیر و شکسته روچ پشت سر خود را برای به یاد ماندنی شش! ما انتظار داشتند این مواد منفجره…

به اینجا می آیند داوران

Prepare خود را برای اوایل runfest.

قبل از بازی خواندن 2

Tim Wigmore: انگلستان حمله کرده است قدرت با توپ های جدید – اما چگونه آنها را از دست ندهید Jofra کماندار با یکی از قدیمی

در اینجا یک قطعه:

آرچر یا هیچ کماندار انگلستان حمله کرده است قدرت با توپ های جدید – و یا در واقع دومین توپ جدید. این مشکل به آن شده است برای نسل های انگلیسی, تیم, چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که توپ های جدید پستی است رفته بر روی سطوح تخت. و به این ترتیب در یک کنجکاو در راه تعالی گسترده و سپس کریس Woakes و سام کوران دوم توپ جدید تنها تأکید چقدر انگلستان تا به حال از دست رفته کماندار با توپ.

ارزش سرعت در کریکت ابدی است. یک 90 مایل در ساعت نیویورکر است که همان تحویل در سراسر جهان. یک لی لی 90 مایل در ساعت است که کاملا یکسان نیست اما خوب کارگردان یکی است که هنوز هم یک تهدید صرف نظر از گرما مخالفان و یا زمین.

قبل از بازی خواندن 1

Sir جفری روز تحریم چهار آزمون حکم: جو باید ریشه تر نشان می دهد رهبری به عنوان کاپیتان

در اینجا یک قطعه:

جو به نظر می رسد به ترک ما پرتاب کنندگان به انجام چیزی که خود را, اما من معتقدم به عنوان یک کاپیتان شما می توانید و باید با استفاده از اقتدار خود را به همه بگویم آنچه شما می خواهید از آنها – به او بگویید فقط به آن را دریافت وجود دارد و پس از آن کریس می تواند بسیار خطرناک تر کاسه.

من فکر می کنم Dom Bess جوان خاموش عنکبوتی که تار میتند خیلی خوبی است اما چشم انداز من متعجب و متحیر که چرا او نگه داشته بولینگ بیش از حلقه. به جز یک توپ او هرگز سعی رفتن در اطراف حلقه است که در زاویه های مختلف می دهد و ضربه مشکلات مختلف.

احتمال باران ؟

ثانیهopefully نیست. اما این احتمال وجود دارد در اوایل.

در اینجا ملاقات دفتر آب و هوا:

یکnd در اینجا BBC:

روز پنج پیش نمایش

Good صبح خوش آمدید به آنچه که ممکن است یک خطر ناک شرایطی به هیچ وجه به این پنجمین آزمون. اجازه دهید مستقیما با یک روکش از جایی که ما ایستاده است.

انگلستان از سر گرفته خواهد شد در 37 برای دو و فوری هدف بسیار ساده است: سریع اجرا می شود. صحبت پس از روز چهارم بازی استوارت گسترده گفت: انگلستان امید خواهد بود به ترک کنندگان به اندازه کافی اور به یک پشت سر هم با یک دوم توپ های جدید در این شب ، با یک پتانسیل 98 اور به دگرگون طول روز و دو دست برای تغییر نوبت که به معنی میزبان پنبه حلاجی شده برای بیش از حدود 11 اور در صورتی که دومین توپ جدید است برای دیدن هر معنی دار استفاده کنید.

بنابراین با بن استوکس و جو Root بازگشت به چین صبح امروز, انگلستان به طور موثر باید حدود 10 اور به فشار سرب خود را به عنوان نزدیک به 300 عنوان امکان پذیر است. آن است که در حال حاضر 219. در اینجا بیشتر از گسترده:

من فکر می کنم ما می خواهم می خواهم حداقل 270 احتمالا. و من فکر می کنم که به پایان خواهد رسید که یک بازی درخشان. ما می خواهیم به این سری 1-1 به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم و با زمان که رفته از این آزمون مطابقت با آب و ممکن است ما را به یک ریسک است.

من فکر می کنم آن را به یک آزمون بزرگ روز مسابقه – من فکر می کنم این واقعا هیجان انگیز است. من فکر می کنم ما اویزان یک هویج وجود دارد. من فکر می کنم همه نتایج ممکن خواهد بود اما ما می خواهم که به کاسه خیلی بد آن را از دست بدهند.

اگر ما می تواند 85 اور فردا خواهد بود که dreamworld مسائل واقعا. ما نیاز به ایجاد 10 شانس. اگر ما را از توپ جدید تعداد به عنوان یک تیم پس از آن ما خودمان را یک فرصت بزرگ است.

در واقع سخت ترین کار انگلیس است که مصرف 10 ویکت امروز. در نتیجه به نظر longshot زمانی که غرب هند شد sauntering همراه در 242 چهار در چهار شنبه بعد از ظهر اما پس از آن آمد استوارت گسترده – و سپس کریس Woakes – با دومین جدید توپ به حمله رعد اسا راه خود را از طریق این منظور پایین و کاسه گردشگران برای 287.

آنها باید از تکرار چنین heroics امروز اگر آنها به سطح سری و پایه هر گونه شانس مجدد Wisden جایزه. بسیار بستگی دارد Dom Bess و اینکه آیا او می تواند پیدا کردن هر گونه شادی از این پنجم-روز (اگر چه نه واقعا دلیل آب و هوا وقفه) بشه. در اینجا نیک Hoult که خاص sub-plot:

از آن خواهد شد مهم روز آخر برای Dom Bess. او بی تجربگی نشان داد و در روز یکشنبه به عنوان او تلاش می کرد با خود ظهر پس از شروع کاملا با یک حلقه از دومین توپ.

او دگرگون گسترده, حمله, خط, مانند, گریم سوان اما فاقد کنترل از ظهر و اذعان اجرا می شود در بیش از سه بیش بروکس در خاص او را به بازی هست.

حتی یک بازیکن به عنوان cockily با اعتماد به نفس به عنوان سوان مخوف فشار یک پنجم-روز زمین پس به انتظار 22 ساله به اجرا از طریق غرب هند است بپرسید اما مگر او را بهبود می بخشد و او ممکن است پیدا کردن جک صافی می گیرد خود را در هفته بعد.

عمل آغاز می شود در ساعت 11 صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید