انگلستان در مقابل غرب هند دومین روز آزمون یک: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی از اولدترافورد به عنوان بازی برای شروع در ساعت 12: 30

 • کماندار محروم از تست دوم زیر نقض زیستی و پروتکل های امن
 • انگلستان در مقابل غرب هند 2020, تست دوم: رتبه بندی زنده
 • ثبت نام برای تیم Wigmore کریکت Nerd خبرنامه: در عمق تجزیه و تحلیل به صندوق پستی خود تحویل

به روز رسانی خودکار

بیش از 5: ENG 9/0 (برنز 0 Sibley 3)

بig فریاد از روچ در Sibley, برای, نوزادان کم وزن, اما آن را به رفتن به پایین پا. داوری Michael Gough می گوید نه. نه یک فریاد بی رحم اما خوب چهار اینچ در توپ ردیابی است. روچ را هم به کاسه وحشتناکی گسترده ای توپ این یکی به Sibley رزین در قطع نوار توسط حدود دو…

بیش از 4: ENG 8/0 (برنز 0 Sibley 3)

Gabriel پایین سمت پا دوباره. یکی دیگر از فشار بر روی پا بیخ و بن نسبت به عمیق عقب میدان پا می شود Sibley یکی دیگر از تک. می سوزاند و در عین حال برای دریافت علامت از خود نه توپ مواجه شده است. گابریل به حرکت در اطراف حلقه برای سوختگی. منصفانه بگویم گابریل یافت نشد خط او در عین حال به عنوان او می فرستد و یکی را به خوبی در خارج از left-hander که او برگ به راحتی.

بیش از 3: ENG 7/0 (برنز 0 Sibley 2)

Roach هیچ مشکلی با رادار خود را. Sibley هل می دهد به این زمان برای دوم خود را اجرا کنید. درست است که اجرای از بیش.

بیش از 2: ENG 6/0 (برنز 0 Sibley 1)

Shannon گابریل به سقط جنین اولین زایمان خود را در اجرا خود را ، اول خود را تحویل واقعی گسترده است پایین پا. واقعا گسترده است. او به نظر می رسد کمی سفت است. او تقریبا کشیده که در تحویل نیز هست. یک سوم است و حتی گسترده تر و evades شین Dowrich دست چپ برای پنج wides. مشکلات بزرگ برای گابریل در اجرا تا اینجا. این نگاه خوب نیست. نه کاملا Scot Boswell-esque در لحظه…

سوم تحویل پایین پا اما نه کاملا به همان اندازه است. سوم خود را مشروع تحویل برای اولین بار خارج کردن. Sibley می شود علامت گذاری با یک فشار ملایم بر روی سمت ساق پا است. گابریل طبقه بندی شده اند مشکلات خود را در پایان ،

بیش از 1: FA 0/0 (برنز 0 Sibley 0)

منt Kemar روچ برای شروع است. و او می یابد از یک حرکت مستقیم و دور آینده در اطراف حلقه به روری می سوزد. بسیار خوب برای اولین بار بیش از یک توپ در پایین سمت پا به استثنای.

بیت المقدس انجام می شود

Taking یک زانو انجام می شود.

زمان را به بازی…

Bess نگاه مناسب و معقول در اولین آزمون

غرب هند بدون تغییر

Joe ریشه ایران از رتبه بندی فشار و سپس رانندگی با استفاده از وجود دارد. او را برمی گرداند به سمت در محل جو Denly شده است که کاهش یافته است. ریشه از دست رفته اول آزمون با توجه به خود منزوی پس از تولد فرزند خود را.

انگلستان یازدهم

 1. سوختگی
 2. Sibley
 3. کرولی
 4. ریشه*
 5. استوکس
 6. پاپ
 7. Buttler+
 8. Woakes
 9. کوران
 10. Bess
 11. گسترده

غرب هند برنده شدن در این بازی شیر یا خط

Tهی در حال رفتن به کاسه. سربار شرایط به این دلیل است. آن را نسبتا ابری هنوز هم حتی اگر باران را متوقف کرده است.

یک یا دو دقیقه به دور از بازی شیر یا خط

Captains در خارج وجود دارد در وسط…

به روز شده ساعت از بازی به صورت روز

Toss:12 ظهر

جلسه اول: 12.30

ناهار: 13.30

جلسه دوم: 14.10

چای: 16.25

نهایی جلسه: 16.45-19.00

در مجموع 83 اور برنامه ریزی شده در روز است.

در حالی که ما منتظر بازی برای شروع

منt ارزش خواندن تیم Wigmore آخرین کریکت Nerd مقاله چرا بازوی راست در اطراف حلقه در حال تبدیل شدن به برجسته تر به چپ دست batters.

از سال 2005 تا سال 2007 فقط 13 درصد از تحویل از راست بازوی quicks به چپ دست بودند از اطراف حلقه. پس از شروع 2018, 52 درصد از تحویل از راست armers به چپ شده اند از اطراف حلقه.

شروع و در ساعت 12: 30 pm

Lunch گرفته شود 1.30.

باران را متوقف کرده است

Cاور در حال آمده کردن اما تخمین می زنند که آن را 90 دقیقه قبل از آن را آماده برای بازی…

که باید فقط به معنی دور انداختن اولین جلسه اگر درست است اما به عنوان این است که کریکت آنها احتمالا انجام کاری احمقانه مانند بازی برای 15 دقیقه و با تاخیر ناهار در ساعت 1.20 یا چیزی. یا فقط ناهار را در یکی از, با وجود هیچ بازی که ممکن است قبل از — و پس از آن 40 دقیقه صبر کنید…


اعتبار:
کریکت انگلستان

بیشتر کماندار اطلاعات از نیک Hoult

یکrcher قابل درک است که سفر به خانه خود را در روز دوشنبه زمانی که به بازیکنان داده شد دستورالعمل دقیق به درایو مستقیم از ساوتهمپتون محل برگزاری آزمون برای اولین بار به منچستر.

انگلستان آموخته شده در مورد نقض تنها در اواخر شب چهارشنبه. بازیکنان سوار بر خود و در خود و فرد خودروها به منچستر در حالی که غرب هند تیم ملی در سفر یک ناوگان از مربیان است. بازیکنان انگلیس داده شد دستورالعمل دقیق در مورد کم خطر اماکن به توقف برای سوخت گیری و یا رفتن به توالت.

اما آرچر منحرف از ساوتهمپتون به برایتون به دیدار خانواده و زمانی که انگلستان کشف این که او کاهش یافته بود از تست دوم با انگلستان با نتیجه 1-0 در سری.

کجا کماندار عدم وجود ترک انگلستان ؟

منn بدتر محل. با چوب و اندرسون استراحت به خصوص. کماندار دگرگون خوبی در نوبت دوم با وجود غرب هند’ پیروزی. فرصت خوبی کماندار شده اند استراحت در برخی از نقطه در اجرا از WI و پاکستان در آزمون… اما نه در نتیجه 1-0 در سه سری بازی. و قطعا نه در اولدترافورد.

بازی شیر یا خط به تاخیر افتاد

Currently باران کمی در منچستر وجود دارد و همچنین نیاز به برخی از تصفیوی در جریان است. پس سریع شروع بعید است. اما امیدوار برای برخی از بازی قبل از ناهار.

خوب برای دیدن دیوید لوید در تفسیر جعبه

Ain’t که آمار…

آرچر به روز رسانی

شکست بزرگ برای انگلستان

Morning و خوش آمدید به پوشش بعد یکی از تست دوم در برابر غرب هند که در آن انگلستان شده اند برخورد متعال با این خبر که Jofra کماندار شده است از مطالعه حذف از تیم ملی.

کماندار ارسال شده است و به جداسازی برای پنج روز پس از شکست تیم زیستی-پروتکل های امن.

در حالی که آن است که هنوز روشن نیست چه آرچر را به نقض قوانین هر گونه نقض مطمئن است به استناد ناباوری و خشم در بانک مرکزی اروپا.

سریع کاسه عذر خواهی کرد برای اقدامات خود را: “من نه تنها خودم بلکه تمام تیم و مدیریت در خطر است. من به طور کامل قبول عواقب ناشی از اعمال و رفتار من و من می خواهم صمیمانه عذر خواهی به همه در زیستی امن حباب.”

به عنوان نیک Hoult اظهار نظر در اخبار داستان این صبح انگلستان باید آموخته شده در مورد نقض تنها در اواخر روز گذشته به دلیل کماندار نامگذاری شد در 13-تیم ملی تست دوم فقط پس از 4ساعت در روز گذشته ،

آرچر محرومیت یک شکست بزرگ برای کریس Silverwood تیم به عنوان نگاه به جلوگیری از یک آزمون برای اولین بار سری شکست در خاک خانه پس از سال 2014.

آن را نیز یک وضعیت نا امید کننده برای جو Root برای مقابله با بازگشت او به وظایف به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان پس پدری را ترک کنند.

آن یک داستان متفاوت برای غرب هند کاپیتان Jason دارنده و سر مربی فیل سیمونز که اقدام به نگه داشتن بازیکنان خود را پا بر روی زمین پس از برنده شدن در این آزمون برای اولین بار در ساوتهمپتون.

دارنده شد در یک نمایش رادیویی در باربادوس همراه با نخست وزیران از جزایر سه شنبه شب نشان میدهد که چگونه ایالات منطقه است که در پشت کاپیتان.

“پذیرش ما رو نه تنها از سران دولت اما مردم کارائیب فوق العاده بوده است” گفت: دارنده. “این Covid دوره قرار داده تشخیصی بر روی چیزهایی که برای جهان و چیزهایی مانند کریکت به ویژه در کارائیب متحد کردن. ما باید خیلی بیشتر برای بازی در این نمایش با سه نخست وزیر بود و بزرگ دانستن آنها 100 درصد پشت سر ما بزرگ دانستن آنها پرداخت توجه زیادی به آن. من دور منفجر شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de