انگلستان در مقابل غرب هند دومین روز آزمون دو: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی از اولدترافورد

  • انگلستان در مقابل غرب هند 2020, تست دوم: رتبه بندی زنده
  • Jofra کماندار چهره بودن کاهش یافته و از سوم انگلستان تست پس از “به خطر می اندازند کل تابستان’
  • Dom Sibley را نادرست و غلط تجمع اجرا می شود کامل بود برای یک خاکستری بعد در اولدترافورد

به روز رسانی خودکار

Sibley یک ترک

منt را به وضوح در کار. او رزومه صبح امروز در 86* خاموش 253 توپ با چهار حد و مرز است.

انگلستان در حال آماده

انگلستان ازدحام قبل از روز دو از 2 آزمون مسابقه

اعتبار:
گتی ایماژ


اعتبار:
گتی ایماژ

اقا جفری تحریم را یک روز حکم تست

He یک فن از Sibley, بیش از حد.

من واقعا خوشحال برای Dom Sibley. آن را در مورد چگونه بسیاری از اجرا می شود شما مطمئن نیست که چگونه بسیاری از توپ و یا چگونه بسیاری از مرزهای. اجرا می شود که همه امور.

زندگی در حباب

Great بینش از تیم Wigmore در اینجا آنچه که انگلستان مستند وجود دارد مانند شده است. شبیه ساز F1 یک لمس.

هنوز هیچ کلمه ای واقعا می تواند در آماده سازی بازیکنان برای چه زندگی بود که در داخل حباب است. در 21 ژوئن دو روز قبل از اردوگاه خود را به طور رسمی آغاز شد و بازیکنان به Covid-19 آزمون در Ageas کاسه جدا در اتاق خود را تا زمانی که نتایج آمد. تنها زمانی که تست کرده بود بازگشت و به عنوان منفی – به عنوان آنها را برای همه بازیکنان و کادر مربیگری – می تواند بازیکنان ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

نکات برجسته از پنج شنبه

خوش آمدید

Good صبح همه

روز دو در اولدترافورد که انگلستان را حداقل به بدون تمام کردن زمینه حواس او را پرت از یک روز با Jofra آرچر حذف اواخر از طرف پس از نقض این تیم مستند توافق. به طور کلی واکنش آن شده است و دلسوز. این خط به ویژه در ایستاده بود از Michael Vaughan ستون:

اما ما همچنین کردم به درک که او یک بچه جوان است و این واقعا اولین اشتباه او ساخته شده است. آنچه مهم از منظر او این است که او یاد می گیرد اما همچنین که او می شود یک کمی از حمایت بیش از پنج روز آینده – او برای رفتن به قفل در اتاق خود را هیچ کس نمی تواند او را ببیند. او نیاز مردم در تلفن حمایت از او.

کماندار نمی خواهد برای سومین آزمون توسط تلفن های موبایل از همه چیز, یا, اما پس از آن می تواند بازگشت برای سری با پاکستان است.

بیایید به جای تمرکز بر چگونه انگلستان, بازی های برگزار شده در روز پنج شنبه و از همه مهمتر چگونه به خوبی Roston تعقیب دگرگون گرفتن دو ویکت در دو توپ از دو طرف از ناهار از جمله Zak کرولی برای یک اردک طلایی است.

انگلستان و سپس از دست جو ریشه طبعا کمی از نیک داده او نیست هر بازی کریکت از ماه مارس و از دست رفته گرم یو پی اس. اما مشارکت بن استوکس و دم Sibley چشمگیر بوده است. برخی ممکن است پیدا کردن Sibley را آه بیمار دست کشیدن کمی آهسته. اما آن را قرار داده و انگلستان در یک موقعیت قوی به بعد با غرب هند تحت فشار برای پیدا کردن برخی از درها. Scyld بری قطعا لذت می برد Sibley را دست کشیدن به هر حال.

می Sibley حفظ بهبود به نقطه که در آن او موفق به استرالیا ؟ ده از ده برای خود خلق و خو: این نگاه به عنوان اگر او را لرزاند که دیوید وارنر می شود در چهره اش.

و من برای یک هستم برای رفتن به استدلال می کنند با Scyld. بازی جریان در 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im