انگلستان در مقابل غرب هند سوم آزمون روز پنج: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل غرب هند آزمون سوم: کامل بیاد
  • ثبت نام برای تیم Wigmore هفتگی کریکت تحليل خبرنامه
  • تحریم Vaughan بری هولت و Wigmore – فقط £1 هفته

به روز رسانی خودکار

صحبت از آقای هولت

ثانیهقبل از اینکه به تجزیه و تحلیل خود را از قریب الوقوع نقطه عطفی برای استوارت گسترده و به همین دلیل او به خوبی ممکن است آخرین:

استوارت گسترده را تنها اولدترافورد را خالی صندلی و امارات نام تجاری به سلام اگر او خود را طول می کشد 500 تست حلقه در روز سه شنبه اما آن را هنوز هم یک لحظه از موفقیت شخصی و یکی برای انگلیسی کریکت گرامی برای سنین.

گسترده ای را تبدیل به چهارمین درز کاسه برای رسیدن به نقطه ی عطف و توجه او 14 درها در این سری از دو بازی در یک رای از هر 23 توپ ما احتمالا باید صبر کنید هنگامی که بازی از سر گرفته پس از یک روز از دست رفته به باران و به خصوص با کاپیتان های قدیمی اندرو دومینیک استراوس گفت: در روز دوشنبه او را دگرگون “خیلی بهتر از این است.”

خوانده شده در اینجا.

چه چیزی شما را از این ؟

Surely شما لازم نیست چهار seamers به علاوه آقا گارفیلد ؟ لنس گیبس در زمان 100 انگلستان درها. و بزرگ به عنوان Curtly و کورتنی شد … Garner, Joel? اندی رابرتز است ؟ مایکل برگزاری ؟ و الان بره ساخته شده سخت و دشوار اجرا می شود در برابر Windies آیا به عنوان سر جفری.

و در نهایت … آلن Knott. در تمام ترکیب تیم شامل انگلستان به استثنای استرالیا, دروازه بان همیشه Alan Knott.

یک کلمه از خبرنگار

Poor پیر نیک Hoult باید احساس مانند یک 6ft آدم در سال 1950 fielding پی در پی پرس و جو: “چه آب و هوا مانند وجود دارد؟’ او در پاسخ با فضل خوب: ‘آفتابی در لحظه ای است اما انتظار می رود دوش.’ گاه!


اعتبار:
ملاقات در دفتر

روز آخر

Welcome به فینال بعد از 28 و گذشته تا کنون Wisden جایزه مسابقه. انگلستان نیاز به هشت ویکت به دست آوردن مجدد آن و آن را نگه دارید برای 11th زمان قرار دادن آن بدون شک در خداوند موزه. غرب هند در مقابل نیاز به 389 اجرا می شود را به نفع خود آن را برای 15 بار و نگه دارید و برتری هر دو در انگلستان و کارائیب و یا زنده ماندن 98 اور برای حفظ آن و دندانه دار کردن تا یک پنجم کشیده سری.

Après le déluge استوارت گسترده ای را در به دنبال حلقه است که او را چهارمین سریع – پس از کورتنی والش گلن مک گراث و جیمی اندرسون – برای رسیدن به 500 تست درها و هفتم کاسه در همه, هر چند ریسندگی بیش از تپه و دور از نظر ابتلا به آنها را.

شکایات قبل و در طول روز دوشنبه شستشو که جو Root اعلام شد بیش از حد محافظه کار بودند و من فکر می کنم اشتباه است. انگلستان کاپیتان گزیدگی توسط خداوند 1984 همیشه می خواستم بیشتر اجرا می شود برای دفاع از آنجایی دیوید Gower متقاعد شد توسط رئیس انتخاب پیتر ممکن است به از راه بدر کردن غرب هند به رفتن برای پیروزی. آن نتیجه معکوس به طوری چشمگیری است که تا کنون پس از کریکت را بعد سوم, زمان, شده است در برابر نظر به اجرا می شود و درها به عنوان آن را باید.

این همان طول تست دوم زمانی که انگلستان صبر پرداخت و با سه عالی bowlers به زبان انگلیسی شرایط به علاوه Jofra آرچر سرعت و امکان بن استوکس به عنوان او گفت: احساس به اندازه کافی به کاسه دوم نوبت هرگز به ذهن Jason دارنده آسیب انگشت شست و شین Dowrich را به صورت, اگر انگلستان نمی تواند هشت ویکت امروز آن را تماس بگیرید و مهارت های خود را به جای قضاوت خود را به شک و تردید.

ژاک Kallis (والش), Hashan Tillakaratne (Warne), Marcus Trescothick (McGrath) مایکل Kasprowicz (Murali), Steve Harmison (آنیل Kumble), Kraigg Brathwaite (Anderson) تمام شده است 500 تست قربانیان. خود باشگاه هم باید به یک عضو جدید امروز. مگر اینکه البته این Brathwaite دوباره مسدود کردن ورود به نامزد آینده نگر برای یک باشگاه است که ممکن است هرگز پس از امروز گسترش خود را لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net