انگلستان در مقابل غرب هند سومین روز آزمون چهار نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • کامل سوم آزمون رتبه بندی
  • ثبت نام (به صورت رایگان) برای دریافت تیم Wigmore هفتگی کریکت تحليل خبرنامه
  • تحریم: با گسترده و اندرسون در حمله انگلستان نگاه متعادل
  • تجزیه و تحلیل: چگونه گسترده و باز آفرینی خود را — با تبادل آن
  • شروع با تاخیر توسط باران در منچستر: اما شاید بازی بعد از ناهار ؟

به روز رسانی خودکار

در اینجا یک ایده آل باران-بعد از ویژگی های

Simon بریگز مذاکرات به بازیکنان که وجود دارد برای گراهام Gooch حماسه 333.

او فقط رفتن’: گراهام Gooch را 333 — به یاد بازیکنان در خداوند 30 سال پیش

به عنوان یک نوجوان کریکت مهره و اسکس فن – جولای 27, 1990 بود یک روز بزرگ برای من است. من اول مناسب سفر به خداوند بزرگ زمان مسابقه تست. و چه بعد از آن معلوم شد که به عنوان بت من گراهام Gooch جعلی از او یک شبه 194 نه برای رسیدن به 333 هنوز هم بالاترین نمره آزمون تا کنون ساخته شده بر روی زمین است. سی سال بر من صحبت کرد و به سه نفر از بازیکنان انگلیس در آن تیم – Gooch, خود, دیوید Gower و آنگوس فریزر – در حالی که Vijay Lokapally مصاحبه پنج عضو هند جانبی.

را پوشش می دهد هنوز هم قاطعانه در

Nothing بسیار اتفاق می افتد.

در اینجا اقا جفری تحریم

on جیمز اندرسون و استوارت گسترده.

زبان بدن به من می گوید همه چیز. و این انگلستان بولینگ واحد فانتزی شانس خود را در برابر این غرب هند ضربه. در خارج از کشور, جوانان و اصلا اغلب سرد و ابری uninviting حلاجی شرایط و استوارت گسترده و جیمی اندرسون استاد صنعتگران در این آب و هوا.

آنها انجام شده است آن را با موفقیت برای سال همین دلیل است که هر یک از آنها صدها نفر از آزمون مسابقه درها در خاک خانه. اگر یکی از آنها نیست موفق یکی دیگر معمولا کند.

با گسترده و اندرسون در راس انگلستان بولینگ واحد کنه هر جعبه – اگر یکی نیست موفق دیگر را

ناصر در فاصله

یکnd آن را “باران کمی فاصله بعد از این بعد از ظهر.”

فرزانگان در منچستر حساب وجود دارد ممکن است یک استراحت در باران حدود 1.30 ساعت.

در اینجا ما گزارش از روز سه

Stuart گسترده کاسه انگلستان به تسلط کامل در برابر غرب هند که تنها آب و هوا به آنها را ذخیره کنید

ما در زمین نیک Hoult

منs ساخت مبهم خوش سر و صدا است که باعث می شود شما نشستن و گرفتن اخطار. او تخمین می زند همه چیز “در حال روشن کردن در حال حاضر و ما ممکن است دریافت کنید.”

اولا مرد ساعت: استوارت گسترده

‘آن را مسخره دستاورد’: Rory سوختگی را تحسین استوارت گسترده به انگلستان کاسه حرکت یک حلقه به دور از 500 نقطه عطف

“این خیلی مسخره دستیابی به 500” گفت: Rory می سوزد که به ثمر رساند 90 در انگلستان نوبت دوم است. “او بولینگ واقعا خوب در دقیقه و امیدوارم ما در حفظ و گرفتن آنها را در ورقه.”

ما ممکن است مجبور کریکت

بut ما باید برخی از فوق العاده کریکت نوشتن در اطراف این وب سایت. بیایید نگاهی به آنچه که ما در این صبح است.

شروع با تاخیر

Official تایید آن است.

آن را کاملا hosing آن را در منچستر

Dگوش من. هیچ چشم انداز بازی در حال حاضر.

بسته بندی زیبا در مورد استوارت گسترده

ثانیهاست و خشم و نا امیدی و درد در سمت چپ باید معلوم شد خبر بد برای غرب هند. او whacked چند با خفاش های قبلی در این بازی و رفتن به شکار ده-fer می گویند هیچ چیز از 500 تست بازی. در هشت بازی تا کنون و 499.

گسترده و دارای هشت ویکت در این بازی تا کنون, اما ممکن است باید صبر کنید تا شنبه سعی کنید برای تکمیل او ده-fer

اعتبار:
گتی

این یکی از آن کریکت روز

wدر اینجا همه ما به نوبه خود کار مایکل ماهی. آب و هوا در منچستر در حال حاضر… کمتر از ایده آل است.

خوب صبح

Tyers در اینجا ما خوش آمدید وبلاگ زندگی می کنند پوشش از روز چهارم از اولدترافورد آزمون که در آن می یابد و غرب هند 10/2 یک شبه تعقیب یک هدف از 399 به پیروزی در این بازی و سری. اگر این بازی به پایان می رسد در یک قرعه کشی گردشگران را حفظ خواهد کرد Wisden جایزه در کارائیب به عنوان آنها در حال دارندگان. هر چه اتفاق می افتد, آنها باید ترک با قدردانی عمیق از زبان انگلیسی کریکت مدیران طرفداران و بازیکنان برای آمدن به اینجا در طول زمان شرایط فوق العاده و بازی کامل خود را در دو و 3/5ths عالی آزمون مسابقات تا کنون.

غرب هند بودند و فوق العاده در این آزمون برای اولین بار بازگشت توسط یک matchwinning عملکرد در نزدیکی نابغه بن استوکس در دوم و 1-1 شد احتمالا منصفانه انعکاس. این نگاه برای من یک بیت به خصوص که دیروز سه آزمون در سختی سه هفته گرفته بود تلفات آنها نگاه کمی خسته و ضرب و شتم تا با چند بازیکن گرفتن یا niggles یا بدشانسی صدمات مانند شین Dowrich بودن آمار در دهان توسط توپ هنگامی که نگه داشتن حلقه. به طور کلی آنها نگاه خوبی به رهبری ساز و برگ کامل از مهارت و قلب با توپ. Kemar روچ بوده است بسیار موثر بزرگ شانون گابریل است دگرگون قلب خود را, اما به نظر می رسد مانند او می تواند با یک بیت از یک دروغ را در حال حاضر. مگر اینکه چیزی شگفت انگیز اتفاق می افتد, آن را به عنوان یک خطا به برداشت دو ریسندگی برای این آزمون است.

پنبه حلاجی شده به ما مشکوک است و نه کاملا شده برابر بولینگ اگر چه باید گفت که چند وجود دارد سخت تر مکان آمده از یک مرطوب مرطوب زبان انگلیسی تابستان است. بسیاری از رودخانه نشان داده اند عزم و نرم افزار و این چیزی است که خواهد شد مورد نیاز امروز و فردا به عنوان آنها سعی کنید به صرفه جویی در این آزمون است. آب و هوا به نظر می رسد مطمئن شوید که به یک عامل و ما باید به طور منظم به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im