انگلستان در مقابل غرب هند سوم آزمون روز دوم: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • بازی با توجه به شروع 11صبح در امارات اولدترافورد اگر چه پیش بینی برای منچستر
  • انگلستان در مقابل غرب هند آزمون سوم: کامل بیاد
  • روز اول: Ollie پاپ و جس Buttler منجر انگلستان بازیابی در برابر غرب هند در اولدترافورد
  • Rahkeem کرن کاسه پیوسته و پر زرق و برق بگیر حتی اگر او نمی مرد غرب هند نیاز
  • سر جفری حکم: این تیم انتخاب شد, عجیب و غریب اما میزبان به پایان رسید روز در صندلی رانندگی

به روز رسانی خودکار

دیروز ستاره

Ollie پاپ گفت: او برطرف شد پس از شکست نخوردگان 91 کمک انگلستان, از روز اول نیز قرار داده شده در 258-4 در امارات اولدترافورد.

“این احساس واقعا خوب چون من از دست رفته ام را در آن دو بازی اول گفت:” پاپ که تا کنون اضافه شده ناگسستنی 136 برای پنجم-چوگان با جس Buttler که خود را به پایان رسید 14-نوبت اجرا بدون آزمون نیم قرن با ساخت حیاتی 56 نیست.

“شما در راه بازگشت به هتل خود را بعد از اینکه شما رو در دو اور و شما به دنبال بازگشت بیش از زمین کریکت. هیچ فرار از آن – می تواند از قهوه نمی توانید خانواده خود را. شما می توانید به طور طبیعی فکر می کنم در مورد پنبه حلاجی شده خود را و شکست های خود را کمی بیشتر از حد نرمال است. بنابراین برای به دست آوردن چند اجرا می شود روز جمعه به یک احساس خوب.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن اینجا را کلیک کنید.


اعتبار:
گتی ایماژ

آب و هوا

منf انگلیسی مردم را عاشق صحبت کردن در مورد آب و هوا به عنوان مقدار به عنوان کلیشه می گوید آنها, پس از آن وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از پچ پچ این صبح است.

این صحنه جاری در امارات, Old Trafford – به نظر می رسد مانند آن را کمی روشن تر از انتظار می رود:


اعتبار:
گتی ایماژ

ثانیهowever رئیس ما کریکت خبرنگار ارائه یک چشم انداز خوش بینانه در شب جمعه:

صبح همه!

ثانیهello و خوش آمدید به تلگراف ورزشی پوشش زنده روز دوم سوم و تصمیم گیری آزمون بین انگلستان و غرب هند در امارات اولدترافورد.

من خبر بد برای شما: اگر آن را در حال حاضر باران در منچستر, از آن خواهد شد در برخی از نقطه, با توجه به هر آب و هوا پیش بینی پلت فرم است که من بررسی این صبح است. آسمان تیره بالای اولدترافورد به عنوان آن می ایستد اما پیش بینی است که به دنبال نه به عنوان بد آن را به عنوان زمانی که من برای اولین بار امروز صبح از خواب بیدار – 8 صبح و برای کسانی که علاقه مند – و بنابراین ما ممکن است کمی بیشتر کریکت از ما برای اولین بار پیش بینی شده است. که با توجه انگلستان پس از آنها به پایان رسید و شب گذشته با دقت در تعالی.

پس از مبارزه از طریق دو جلسه تنها با روری سوختگی ارسال یک نمره بالاتر از 20 Ollie پاپ و جس Buttler حفر شده در با کارهایی برای Buttler حداقل – وقار. پاپ به پایان رسید بعد از یک شکست نخورده 91 – اولین نمره آزمون توجه داشته باشید در صفحه اصلی خاک – در حالی که Buttler موفق به قرار دادن خود را در وسط فرم در تست کریکت به یک طرف به پایان روی 56 نیست. اما این کار به مراتب از انجام می شود.

این دو باید همچنان به بت. پس از خروج از Zak کرولی و چیدن بن استوکس به عنوان یک متخصص ضربه – این allrounder قادر به کاسه – انگلستان تصمیم گرفتند برای تمدید بولینگ حمله به این معنی که هنگامی که این پاپ-Buttler مشارکت شکسته است ما را به دم.

غرب هند آغاز شده و به شدت در جمعه اما آنها نا امید خواهد شد که آنها قادر به نارضايتى خود را در حرکت اولیه با پاپ و Buttler بیش از همه آنها مانند یک ارزان کت و شلوار که در آخر جلسه. بازدید کنندگان احتمالا نمی تواند به امید باران – به دور از آن به عنوان یک حلقه یا دو خواهد آنها را به عقب در صندلی رانندگی – اما آسمانی در شمال انگلستان قطعا نمی تواند در دیدار با خشم در اردوگاه خود را. یک یادآوری است که بازدید کنندگان را حفظ Wisden جایزه حتی اگر این بازی در یک قرعه کشی.

این مرحله برای یکی دیگر از فوتی و فوری بعد از تست کریکت اما عناصر اجازه می دهد تا آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de