انگلستان در مقابل غرب هند سوم آزمون مسابقه روز سه: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • انگلستان در مقابل غرب هند آزمون سوم: کامل بیاد
  • بری: اندرسون و گسترده هنوز هم رهبران و اگر نه آینده
  • Vaughan: انگلستان قدیمی فضائل نشان دادن راه

به روز رسانی خودکار

بیش از 48: WI 140/6 (دارنده 24* Dowrich 12*)

No ورقه اما دو خندق برای Dowrich انگلستان آزمایش او را در برابر برخی از مسائل کوتاه شب گذشته. هیچ اکسپرس سرعت از Jofra که در باز کردن بیش از. Dowrich حفاری یک نیویورکر و سپس خم بر روی یک توپ پر مجامع به دنبال دو طریق آفساید. غرب هند دنباله توسط 229.

یک شبه: WI 137/6 (دارنده 24* Dowrich 10*) 47.1 ov

Jعوفرة کماندار سر گرفته خواهد شد بیش از محدود شب گذشته.

قطعا ابری در اولدترافورد در حال حاضر

بهمه باید یک کمی شما را به فکر می کنم.

اشتراوس در باز کردن شرکای

“من فکر می کنم شما نمی خواهید یک جفت بودند که بیش از حد شبیه است. من فکر می کنم من با همکاری Trescothick بهتر از این بود با طبخ. ترس بیشتر از یک پا جلو, بازیکن به دنبال ضربه پایین زمین من برش و کشش. با آشپز ما بیشتر شبیه به طوری که پرتاب کنندگان می تواند حل و فصل به طول علیه ما.”

Athers در Gooch

“من یاد گرفتم در مورد تست کریکت تماشای گراهام Gooch در انتهای دیگر آن آموزش و پرورش است.شجاع گرسنه برای اجرا می شود.”

Athers در McGrath

“این شرم آور است برای خارج شدن است که اغلب به یک کاسه. من خواب مناسب در شب. و راه رفتن وجود دارد هر روز صبح ریکی Ponting در لغزش رفتن “اجازه می دهد تا او را برای 18th زمان”.

چیزهای خوب در آسمان کریکت

as, همیشه, واقعا, به عنوان سر اندرو دومینیک استراوس می پیوندد مایک Atherton و ناصر حسین.

“ضربه [آنها در حال صحبت کردن در مورد برت لی ضربه او را در خاکستر] متمرکز غلظت. خوب من ضربه شده است. من می دانم که او در حال آمدن است در من. من می خواهم برای پیدا کردن یک راه را از طریق این نه پرخاشگری مانند اما معاندت رقابت من اجازه رفتن به شما ضرب و شتم من است.”

همچنین در ضربه سرعت بالا بولینگ: “که واقعا تست شده در شهرستان کریکت. شما نمی دانید که چگونه شما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند تا زمانی که شما آن را تجربه کنند.”

صبح بخیر و خوش آمدید به روز سه

West هند از سر گرفته خواهد در 137/6 آنها دنباله توسط شوم به دنبال 232 و اولین هدف خود قطعا باید برای جلوگیری از به دنبال در.

پیش بینی برای امروز خوب است در واقع آب و مردمی که به روز رسانی خود را ارزیابی آنها امیدوار کننده سگ ها و گربه ها حدود 48 ساعت پیش برای این روز اما از حدود 10 صبح همه چیز نگاه خوب در منچستر. ما باید مقدار زیادی از کریکت امروز اگر چه این احتمال وجود دارد برخی از دوش گرفتن در بعد از ظهر. استاندارد.

انگلستان نیاز به آن درها و اجرای پی و یا اگر آنها را به بت آنها را به نمره به عنوان به سرعت به عنوان آنها در آخرین مسابقه یا بیشتر به این دلیل که پیش بینی روز چهار و پنج است و نه بیش از حد امیدوار کننده است. لازم به ذکر است که غرب هند در حال دارندگان جایزه بنابراین شاید انگلستان ممکن است خطر از دست دادن آن را به نفع خود بازگشت.

با جیمز اندرسون و استوارت گسترده به خوبی استراحت و مشتاق به رفتن شما نیست که شرط بندی در برابر انگلستان در نظر گرفتن چهار نفر باقی مانده غرب هند نوبت اول درها خیلی sharpish این صبح است. در اینجا Scyld بری بر دو مرد که ممکن است انگلستان, آینده, اما قطعا باقی می ماند بهترین آن امیدوار است در حال حاضر.

جیمز اندرسون و استوارت گسترده زدم چاشنی از غرب هند – با خفاش خود را به عنوان او در برابر سوم-سریعترین آزمون 50 برای انگلستان قبل از او و اندرسون روشن و در عین حال یکی دیگر از استاد کلاس جدید-توپ و سریع-متوسط نوسان-و-درز بولینگ از بیشترین اقتصاد است.

برای این ساعت برای اولین بار در روز از این اموزش اشتراوس تست غرب هند سریع پرتاب کنندگان تبدیل شده بود به ساعت به انگلستان ضربه یک طعم و مزه از آنچه پدران خود روبرو شده بود اما هیچ کس نمی تواند به عقب تا Kemar ماهی که گذشت 200 تست درها و شانون گابریل. Jason دارنده یک چهارم seamer نه سوم.

به عنوان یک کاسه گسترده اغلب احساس لحظه ای برای حمله به. او آن را برای اولین بار در تعیین بیضی آزمون 2009 سری ایستاده در 1-1 ، خاکستر وجود دارد به دست آورد. گسترده احضار تا الهام هنگامی که انگلستان آنقدر نایاب است که آنها برگزار می شد با هم توسط یک قطعه از رشته و کاپیتانی خود درس خانم استراوس شوهر و ضبط لحظه ای به کنار میزنند و استرالیا است.

جیمز اندرسون و استوارت گسترده نیست انگلستان آینده اما هنوز هم رهبران خود

و در اینجا است که نیک هولت در روز دو عمل است.

جیمز اندرسون و استوارت گسترده ارائه یک یادآوری عظمت خود را در سناریو کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im