انگلستان بازی خواهد کرد بازی برای اولین بار به عنوان میزبان مسابقات قهرمانی اروپا در تابستان آینده در اولدترافورد بسیار به لذت از مدیر فیل نویل که می خواهد بازیکنان خود را در آغوش فشار است که آن را به ارمغان خواهد آورد.

نویل صرف بهترین سال زندگی حرفه ای خود را در منچستر یونایتد به عنوان یک بازیکن و همچنین مربی در اولدترافورد تحت دیوید مویس. او امیدوار است این حرکت به استادیوم تابستان آینده بهترین ها را در کسانی که به تیم ملی.

فدراسیون فوتبال را مورد انتقاد قرار گرفته است برای این واقعیت وجود خواهد داشت هیچ بازی در شمال منچستر در یورو اگر چه آنها سعی در تغییر سرزنش به شوراهای محلی در شمال شرق اما تصمیم به شروع این مسابقات در خارج از لندن استقبال خواهد شد.

“من آنجا بودم روز دیگر روز دیگر با جایزه برای عکس تماس بگیرید و آن را شگفت انگیز خواهد بود” گفت: نویل که طول می کشد انگلستان به ایالات متحده آمریکا هفته آینده برای دفاع از خود SheBelieves عنوان.

“فکر کردن در مورد برنامه ریزی مسابقات را از آن احتمالا شروع به پنج یا شش سال پیش و سطح ورزشگاه ما به دنبال این بود برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به یک نوع کوچکتر ورزشگاه و در حال حاضر ما در حال فکر کردن در اولدترافورد برای بازی یورو است.

“من فکر می کنم همه ما باید افتخار از کار که در حال انجام است. این یک شجاع و درست تصمیم فا می گویند بازی رفته تا کنون بنابراین اجازه دهید آن را به یک بزرگتر محل.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد یکی از این موارد شما را به یاد داشته باشید برای یک مدت طولانی و طولانی در حرفه خود. زمانی که بازیکنان پیدا کردن من فکر می کنم به خصوص آنهایی که جوان که می خواهند به درگیر در یورو 2021 زمانی که آنها رفتن به ورزشگاه و ما درخواست آنها را به انجام 10 تکرار من امیدوارم که آنها بروید و فراموش 12 یا 14 به جای زیرا در حال حاضر این معامله واقعی است. برای رسیدن به یورو 2021 آنها می دانند که وجود یک هویج بزرگ وجود دارد و آن است که بسیار هیجان انگیز است.”

“ما در حال رفتن به مجبور به تحمل آن است. اگر شما می خواهید به بازی برای انگلستان و موفق کسانی هستند که روز انواع موارد که شما باید در مورد هیجان زده و با انگیزه و در مورد رویای است.”

نویل هرگز خودداری ساختمان انگلستان این تیم و داشتن آنها را گرفته به نیمه نهایی جام جهانی سال گذشته او خواهد بود و انتظار می رود به فینال یورو حداقل.

“من شنیده مسائل روز دیگر در مورد داشتن یک یورو در ملت خانه خود را,” او اضافه شده است. “و فشارهای انتظارات و تمام کسانی که چیزهای منفی.

“اما آن را در خانه و ما باید با دیدن آن به عنوان یک مزیت بزرگ برای بازیکنان ما به بیرون رفتن وجود دارد با 75,000 انگلستان حامیان.

“آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر – که در آغاز میدلزبورو در شرایط استفاده از برنامه های ما در طول 12 ماه آینده است به افشای بازیکنان ما به مناسبت های بزرگ تا زمانی که آنها می آیند به اولدترافورد آن را فقط مانند دیگر مناسبت آن را مانند رفتن به مادر بزرگ خود را جلوی اتاق داشتن یک فنجان چای. این است که چگونه باید آن را.

“این بازی در سال آینده منعکس خواهد شد سالن ما امیدواریم که به از را انتخاب کنید این همه بخشی از این روند است.”

فوتبال زنان باقی می ماند کمی مطمئن نیستید خود را در مرحله بزرگ در این کشور با متوسط جمعیت در زنان سوپر لیگ هنوز زیر 1000 علامت گذاری به عنوان. انگلستان اگر چه نیروی محرکه اصلی برای تغییر با 14 میلیون نفر تنظیم و در نیمه نهایی در لیون در تابستان گذشته.

“من فکر می کنم آن را آسان تر برای فروش رفتن به یک بازی در اولدترافورد وجود دارد که هیجان” نویل اضافه شده است. “احتمالا پدر و مادر از کودکان که از خواب رفتن به اولدترافورد. به همین دلیل آن را مانند یک بازی هیجان انگیز مناسبت.

“شما امیدوارم که چرخش خاموش از آن است که آنها می خواهند برای رفتن به Leigh ورزشی ایجاد کرد [منچستر یونایتد زنان خانه زمین] هنگامی که [داخلی] فصل شروع می شود پس از. که اسپین آف و ما کاملا به حال که در برخی از سالن برای WSL بازی.

“ما هنوز هم دیده می شود فروش-جمعیت در Boreham چوب و Kingsmeadow. این یک جو فوق العاده در Kingsmeadow, من عاشق رفتن وجود دارد. آن چه یک زمین فوتبال باید مانند.

“ما در حال گرفتن وجود دارد در نظر جو است. موارد مثل ما داشتن در WSL در ومبلی در میدلزبورو و به زودی اولدترافورد الهام بخش مردم برای رفتن به استادیوم برای خانه خود باشگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im