زنان انگلستان نمی خواهد شرکت در 2021 نسخه از SheBelieves جام, فدراسیون فوتبال اعلام کرد روز پنج شنبه.

انگلستان بازی کرده اند در این دعوت تنها-مسابقات – اجرا توسط ما فوتبال – از زمان آغاز آن در سال 2016 برنده این رقابت تحت فیل نویل در سال 2019. آنها موفق به دفاع از خود تاج در پایان سوم تنها با یک پیروزی از سه بازی زمانی که آنها پرواز به آمریکا در ماه مارس اوایل سال جاری خود را برای آخرین بازی های بین المللی قبل از Covid-19 pandemic مجبور ورزش حرفه ای در سراسر جهان به خطر بیاندازد.

در یک بیانیه فا اشاره کرد نگرانی از عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر و همچنین به عنوان یک نمایش است که این سفر برای این مسابقات در یک پنجره بین المللی دیگر در نظر گرفته مطلوب برای دستیابی به ویژگی های و اهداف عملکرد.

این بیانیه را بخوانید: “فا گرفته است تصمیم به ورود در سال آینده SheBelieves جام در ایالات متحده آمریکا است. زنان انگلستان بوده است ممتاز به بازی در این مسابقات از زمان آغاز آن در سال 2016 به چالش کشیدن برخی از بهترین تیم در جهان است.

“ما خروج از این رقابت ها در سال 2021 بر ابهامات موجود در اطراف روند آینده Covid-19 همه گیر همراه با یک بررسی دقیق فنی ما اولویت برای زنان انگلستان.

“روشن تمرکز برای تیم فنی ما خواهد بود برای ارائه یک بین المللی ثابت برنامه فراهم می کند که بهترین کارایی ممکن است نتایج برای Lionesses که ما شروع بسیار مهم دوره سه ساله ساختمان به خانه یوفا یورو در سال 2022 و فیفا جام جهانی زنان در سال 2023.

“اخبار Lionesses’ پاییز وسایل اعلام خواهد شد در دوره به دلیل.”

ایالات متحده برنده سوم خود را به طور کلی عنوان در مسابقات این سال که همچنین برجسته اسپانیا و ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de