زنان انگلستان را همیشه سه سال پروژه قبل از باشگاه فوتبال می گوید فیل نویل

فیل نویل می گوید: او همیشه برنامه ریزی شده به مربیگری انگلستان زنان پس از سه سال “و سپس دریافت به روز به روز در حال اجرا از یک باشگاه”.

فدراسیون فوتبال تایید کرد در ماه گذشته که 43 ساله را ترک خواهد کرد و نقش خود را با Lionesses زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود در ماه جولای 2021 مدت کوتاهی قبل از موکول بازی های المپیک است. وجود دارد باقی می ماند یک احتمال آن است که نویل هنوز هم می تواند مدیریت تیم گیگابایت کامپوزیت تیم در توکیو با توجه به اینکه GB مربی باید تنها به نامزد فارسی فا و ندارد به انگلستان زنان مدیر است.

نویل صحبت در beIN Sports’ کلید و خاکستری نشان می دهدگفت: در حال حاضر احساس می کند آماده به “برش زدن دندان های خود را” در مدیریت باشگاه پس از 28 ماه در شارژ از انگلستان که در طی آن او به رهبری تیم چهارم در تابستان گذشته در جام جهانی.

نویل گفت: “طرح من همیشه فقط برای سه سال و پس از آن به روز به روز در حال اجرا از یک باشگاه کار خواهد بود که آنچه که من می خواستم به انجام. آن را درخشان بوده است و من عاشق هر دقیقه از آن, اما در نهایت, شما نمی توانید برای دیدن بازیکنان است. شما نمی توانید به تاثیر آنها در هر روز است که در حال حاضر آنچه که من احساس می کنم من نیاز به انجام است.

“این طرح بود که همیشه برای انجام سه سال است. من تا به حال در جام جهانی, من تا به حال بازی های المپیک — که [اند] در تابستان امسال و پس از آن وجود دارد یورو در انگلستان در تابستان آینده. که من سه سال از روی لئامت دادن در فوتبال بین المللی.

“من فکر می کنم فوتبال بین المللی برای 41, 42 ساله می تواند کاملا خسته کننده — بنابراین من فکر می کنم برخی از تجربه مدیریتی که غیر قابل باور است در شرایط رفتن به مسابقات بزرگ و سپس برش دندان من در روز به روز در حال اجرا با انرژی که من کردم.

“با کروناویروس وجود دارد بدیهی است هیچ المپیک بازی های یورو — که بدان معنی است که بدیهی است که من تا به حال به تصمیم گیری زود است.”

نویل همچنین در مورد اثر coronavirus در زنان بازی اضافه کرد که لغو این زنان سوپر لیگ بود “ناامید کننده” اما “حق تصمیم گیری” و ابراز نگرانی کرد که “هیچ کس صحبت در مورد فوتبال زنان برای 60 روز گذشته”.

“من می خواهم بگویم که برای تمام مستند دوره, اخبار و تمرکز کاملا در لیگ برتر ادامه داشته باشد.

“من کاملا مطمئنم که امثال منچستر یونایتد آرسنال چلسی منچستر سیتی را نگاه کنید و پس از تیم زنان. من فکر می کنم وجود یک تعهد عظیم وجود دارد. این تیم مانند بریستول سیتی و بیرمنگام و برایتون حتی زمانی که آنها دنبال آن هستید در بودجه برای سال و بدیهی است که بزرگترین درآمد مردان سمت… خواندن و بیرمنگام باید هر دو furloughed خود زنان تیم و کارکنان.

“من امیدوارم که ما آنها را از دست ندهید چرا که در نهایت وجود دارد تنها 12 تیم در ارشد را بدست آورد. ما نیاز به نگه داشتن تیم مانند بیرمنگام شهر بریستول و خواندن چرا که آنها واقعا تیم های خوب که وجود داشته اند از شروع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de